Вибір і характеристики гімнастично-акробатичної доріжки

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Будь-яка людина, що займається професійним видом спорту, проходить тренування за допомогою спортінвентарю. Гімнасти й акробати використовують різні атрибути, але важливої складової їх підготовки є гімнастичні доріжки. Компанія Рондат пропонує різні встаткування для тренувань. Серед них – акробатична доріжка із серії Sport.

Спортзал

Особливості серії

Акробатична доріжка (скорочено — АКД) Sport проводиться по зроблених технологічних процесах і мають доступну ціну. При виготовленні використовується спеціальний матеріал «Airdeck», конструкція якої складається із синтетичних волокон і ламінованої плівки, а краї міцно загерметизовані.

Переворот у повітрі

Виготовлена по за таким надувна доріжка повністю відповідає сучасним потребам світового спорту. Даний спортивний снаряд має регульований тиск, за допомогою якого вибирається пружність мату. Відповідно від пружності залежить якість стрибка спортсмена. Стрибки на акробатичній доріжці виконуються на високому рівні, дозволяючи гімнастам і акробатам отримувати нові досягнення у своїй професійній діяльності.

Важливу роль при виборі тиску відіграє вага й кваліфікація стрибуна. При тиску 0,2 атм доріжка гімнастична відповідає фібергласовій, при оцінці 1 атм твердість мату прирівнюється до кахельної підлоги. Цей спортінвентар з легкістю замінить традиційні батути й пружинисті мати.

Характеристика надувного тренажера

Технічні характеристики різняться за декількома параметрами:

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

 • акробатична доріжка висотою в 50 мм – має довжину від 10 до 25 м при ширині 2 м. Маса в розгорнутому і надутому положенні – 98 кг. Розгортається за 6-12 хвилин;
 • акробатична доріжка висотою 200 мм – дані характеристики аналогічні з доріжкою з першого пункту;
 • акробатична доріжка висотою 330 мм – має масу від 80 кг і час на розгортання від 10 хв.

Змагання

У згорнутому виді габарити всіх тренажерів однакові: 1,5*0,7*0,4 м. У комплекті надаються:

 • сумка для упакування;
 • оболонка;
 • вентилятор;
 • документи устаткування;
 • інструкція із застосування.

Переваги надувного устаткування

Доріжки акробатичні мають ряд переваг:

 • дозволяють уникнути багатьох травм;
 • допомагають збільшити тренувальний час, знижуючи напругу на суглоби;
 • безпечні для дітей, що пробують себе в гімнастиці й акробатиці;
 • стрибки на акробатичній доріжці не напружують м’язи зап’ястя й щиколотки.

Чищення

На доріжці можуть тренуватися не тільки професіонали. Безпечна й універсальна технологія робить їх потрібними у фітнес-залах, на дитячих заняттях із спорту, у циркових студіях. Устаткування для гімнастичних тренувань добре впишеться в інтер’єр шкільного спортзалу.

Надувне устаткування просте у використанні. Його легко надувати й роздувати – з роботою впорається одна людина за лічені хвилини. У нерозгорнутому виді займає малу частину простору в приміщенні. Регульована твердість мату робить його унікальним і спроможним підлаштовуватися під будь-яку вагу й вправність спортсмена. Різні варіанти габаритів допоможуть зорієнтуватися при виборі тренувального устаткування незалежно від площі приміщення.

Універсальний надувний тренажер використовується на багатьох змаганнях світового рівня. Завдяки пружній конструкції мату, спортсмени роблять небезпечні стрибки й перевороти, не боячись за своє здоров’я. Тим самим, домагаються нових рекордів і перемог у змаганнях.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию