Бігова доріжка — як вибрати

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Щоби бути здоровим, потрібно багато рухатися. Один із способів підтримати хорошу форму — пробіжки. Звичайно, краще бігати на вулиці, причому це можна робити в будь-яку погоду. Якщо людина не хоче або не може бігати на вулиці, фізичні навантаження можливі і на біговій дорожці.

Тренажер

Механічні

На механічних бігових дорожках бігове полотно крутиться під дією мускульної сили ніг спортсмена. Регулювання відбувається шляхом зміни кута нахилу стрічки, також є гальмівний вал, з допомогою якого можна збільшувати або збільшувати зусилля, які потрібні для того, щоби бігове полотно крутилося.

Переваги:

 • не залежить від подачі електрики;
 • простак конструкція, невеликі габарити, мало важить;
 • дешева.

Недоліки:

 • мало функцій (є тільки швидкість, калорії, час, дистанція);
 • рух можливий тільки тоді, коли бігове полотно нахилене, в горизонтальному положенні бігове полотно не рухається;
 • бігове полотно може рухатися ривками;
 • мінімальна амортизація може сильно навантажувати суглоби.

Механічна

Магнітні

У магнітних бігових доріжках є магнітна система гальмування, яка забезпечує плавний рух бігового полотна.

Переваги:

 • невеликі розміри;
 • коштують недорого;
 • плавний рух, можна регулювати навантаження;
 • гальмівна система і гума на біговій доріжці зношуються не так сильно, як на механічному виді цього тренажера.

Недоліки:

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

 • сильне навантаження на суглоби ніг;
 • немає програм тренувань, датчики такі самі, як на механічних бігових доріжках.

Магнітна

Електричні

На електричних бігових доріжках встановлений електромотор, з допомогою якого забезпечуються навантаження, цей електричний привід забезпечує плавний рух стрічки. Є бортовий комп’ютер, який має програми тренування, можна створювати свої тренувальні програми. На сучасних моделях можна слухати музику, дивитися відео, виходити в Інтернет. Якщо спортсмен падає, доріжка зупиняється.

Переваги:

 • амортизація зменшує навантаження на суглоби;
 • наявність тренувальних програм;
 • тренуватися можна при горизонтальному розміщенні бігової доріжки, навантаження створюється не рівнем нахилу, а роботою мотора.

Електрична

Складні

Складні бігові доріжки ще називаються компактними або трансформрами. Вони можуть бути механічними, магнітними, електричними. У складеному виді займають мало місця.

Складна

Дитячі

Дитячі бігові доріжки мають просту конструкцію, невеликі розміри, яскравий дизайн. Вони повинні бути безпечними, матеріали, з який виготовлені ці тренажери, міцні і не ковзають. Як правило, ці бігові доріжки є механічними.

Дитяча

Покупка

При покупці потрібно звернути увагу:

 1. Двигун. Якщо людина важить не більше, як 85 кілограмів і вона не є професійним спортсменом, двигун може бути 1,5 кінських сил. Якщо маса людини більша за 85 кілограмів, потрібен більш потужний двигун.
 2. Бігове полотно. Зазвичай підійде полотно завдовжки 1,2 – 1,3 метра, ширина – 0,4 метра. Але якщо у людини більший зріст, вона планує швидко бігати по біговій доріжці, потрібно вибрати більш довге бігове полотно. Якщо у полотна є амортизуючи властивість, навантаження на суглоби буде незначним. Багатошарове полотно буде служити довше.
 3. Габарити і стійкість. Розміщення поручнів впливає на імовірність травми при падінні спортсмена, а також на стійкість бігової доріжки. Ширину поручнів можна підбирати по росту спортсмена.
 4. Панель керування. Потрібно звертати увагу на доступні вимірювальні функції (швидкість, відстань, кількість калорій), додаткові функції (можливість слухати музику, наявність програми «персональний тренер»), наявність підсвічування, наявність вимірювача пульсу (пульсометр).
 5. Ключ безпеки. Ключ аварійної зупинки закріплюється на поясі спортсмена. Якщо людина падає, ключ висмикується із роз’єму і бігова доріжка зупиняється.
 6. Наявність додаткових функцій (телевізор, Інтернет). Чим більше функцій, тим дорожча бігова доріжка.
 7. Кут нахилу. Бажано, щоби було мінімум три положення кута нахилу. Регулювання здійснюється вручну або з допомогою меню на дисплеї.
 8. Рівень шуму.
 9. Можливість зберігання та переміщення.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию