Акробатичні і гімнастичні піраміди для школярів

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Акробатичні піраміди можуть мати вигляд тематичних споруд із людських фігур, що зображують що-небудь, або ж можуть бути просто яскравими постановками з де кількох людей різної фізичної підготовки. Піраміди для школярів не можуть бути складними, але й вони можуть бути видовищними — на святах можливе використання костюмів, прапорців, надувних кульок.

В спортивному залі

Історія

Організація людей у ярусні структури в минулому була потрібна у військових формуваннях, коли в такий спосіб здійснювалися штурми фортець із невисокими стінами. Така тактика була поширена у римлян, які могли робити подібні споруди в декілька поверхів, утворюючи із щитів своєрідний настил потрібної висоти, який використовувався для того, щоб верхні воїни могли вільно зійти на фортечну стіну супротивника.

Штурм римлянами фортеці

У ХIХ — на початку ХХ століття спортивні піраміди також розглядалися як частина військової підготовки, адже вони допомагали гуртувати колектив, а також розвивали силу й витривалість. Масові спортивні споруди з людей, у тому числі й дітей були популярні в часи царської Росії, у радянські часи в такий спосіб виховували почуття колективу, без гімнастичних пірамід в 30-і роки ХХ століття не обходилося жодне важливе свято. Людей вишиковували спортивним чином також на рухомих платформах під час парадів.

Школярі

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Зараз мистецтво спорудження спортивних акробатичних пірамід відроджується, навіть влаштовуються окремі змагання, у яких беруть участь різні школи. Звичайно, подібні вправи використовуються групами підтримки спортивних команд для додання видовищності своїм виступам.

Спортсмени

Особливості застосування

Піраміди часто застосовуються на спортивних змаганнях — їх ставлять дівчини й хлопці групи підтримки (черлідери). Але їх можна робити й на інших святах, виставляючи зі школярів різні слова, цифри й малюнки, що відображають тематику свята. Такі піраміди можуть використовувати довгі палиці, куби й інші пристосування, які допоможуть скласти необхідну форму піраміди, одночасно не сильно навантажуючи дітей, оскільки додаткові пристосуваня беруть на себе фізичне навантаження.

Змагання

Хоча простота й безпека пірамід є дуже важливою, завжди є учень, який може виконувати складні акробатичні трюки, таких учнів можна цілком використовувати для ефектного завершення піраміди. В піраміді не обов’язково, щоби всі мали серйозну фізичну підготовку, декілька сильних спортсменів можуть стати основою для гімнастичної піраміди, во спорудження якої можна залучити великукількість звичайних не надто тренованих дітей. В основі вдалої побудови піраміди й подальшого виступу є ретельні тренування, які дозволять зробити спортивну споруду багатоярусною й стійкою.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию