Акробатичні вправи для початківців

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Акробатика — складний вид спорту, відразу кидатися в бурхливе море трюків не просто складно, але й безглуздо. Потрібно підготувати свій організм і вивчити найпростіші елементи. Здавалося б, прості вправи не мають відношення до акробатичного спорту. Але будь-який складний елемент просто складається з більш простих — шпагат, кувирок, перекат, мостик, стійка. Навіть сальто — це просто кувирок у повітрі. Тому якщо добре вивчити найпростіші рухи, можна буде просто перейти на новий рівень.

Змагання

Розминка

Вага тіла — важливий показник в акробатиці. Можна не занадто екстремально рухатися, але можна травмуватися, просто впавши на підлогу в незручному положенні. Можливість травми не можна повністю виключити, але її можна мінімізувати, просто зробивши розминку. Розігріті м’язи стають еластичними, суглоби легше рухаються після хорошої розминки. Вправи звичайно роблять у послідовності —  з голови до ніг. Повторюйте від 10 до 20 разів:

Виступ

 1. Розминаємо шию — крутимо головою в різні сторони, потім робимо нахили.
 2. Розминаємо руки — крутимо руки, стислі в кулаках — синхронно й врізнобіч, коли одна рука вгорі, інша — внизу. Ритмічно відводимо зігнуті в ліктях руки назад, по черзі розгинаючи їх — звичайна вправа ранкової зарядки.
 3. Розминаємо плечі — робимо кругові рухи плечима з опущеними вниз руками.
 4. Розминаємо торс — руки на поясі, крутимо тулубом, потім нахиляємося в сторони. Нахили вперед, намагаючись торкнутися пальцями рук пальців ніг.
 5. Розминаємо ноги — намагаємося притиснути п’яти до сідниць, прикладаючи зусилля руками.
 6. Потягніться нагору, стаючи на носочки, ця розслаблююча вправа стане хорошим завершенням цієї простої розминки.

Прості вправи

Якщо ви маєте проблеми із серцево-судинною системою, опорно-руховим апаратом, перед заняттями проконсультуйтеся з лікарями — що можна робити, а що ні. Вибирайте розумного лікаря, який може конкретизувати вплив різних рухів на ваш організм і, таким чином, ви зможете самі визначити, що робити можна, а що ні. Якщо хочте більш швидкого результату — візьміть собі персонального тренера, який і пояснить техніку вправ, і мотивує до подальших занять.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

 1. Шпагат точно відразу не вийде, потрібні місяці, щоб на нього сісти. Щоб не застрягнути на цьому елементі, робіть розтяжки паралельно з іншими вправами. Взагалі, візьміть за правило не доводити вправу до результату за короткий час, а розтягти тренування в часі, якщо не виходить певний елемент. Потрібно розігріти м’язи, інакше може бути розрив зв’язок. Станьте на одне коліно, іншу ногу витягніть перед собою, зробіть опору на долоні й рухами вверх і вниз розгинайте передню ногу й витягайте назад задню ногу.
 2. Сядьте навпочіпки, долоні поставте на гомілки, робіть перекати на спину, по черзі на праву й ліву сторону, вертаючись на ноги. Це перекат, підготовка до кувирка й одночасно тренування спини.
 3. Робіть кувирки вперед та назад, максимально пригинаючи голову.
 4. Місток. Починайте робити біля стіни, повільно опускаючись руками. Якщо є помічник, можна зробити мостик за допомогою гімнастичної кулі, для цього всього лише ляжте спиною на м’яч, і постаратися дотягнутися долонями до підлоги. Обережно, на м’ячі не так просто себе контролювати, снаряд може покотитися, тому хтось повинен страхувати.
 5. Робіть різні стійки — берізку, стійку на голові, руках. Берізка — це витягування ніг нагору з опорою на лікті в положенні лежачи на спині, долонями підпирайте спину. Стійку на голові й руках робіть біля стіни, це не складно.

Загальні поради

Під час виконання вправ м’язи розтягуються, результат потрібно закріпити за допомогою додаткової цілеспрямованої розтяжки м’язових тканин. Можна потягнутися кілька разів на підлозі, зробити нахили в положенні сидячи до ніг.

Стійка з упором на лікті

Акробатика для початківців можлива в домашніх умовах, але більш складні акробатичні трюки потрібно робити тільки в спортивному залі, бажано в гімнастичному залі й тільки під керівництвом тренера. Багато спортивних шкіл гімнастичного напрямку ввечері доступні для дорослої аудиторії, де досвідчені наставники працюють із всіма бажаючими навчитися робити сальто, рондати й інші складні вправи.

Не ведіться на дворових паркурщиків. Гімнасти знають, скільки травм їх чекає в обладнаному спортивному залі. Вуличні акробати, які вчаться стрибати сальто (і робити інші акробатичні трюки) у пісочницю замість м’якої підлоги з матами, дуже ризикують одержати серйозну травму.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию