Скільки калорій спалюють стрибки на батуті

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Стрибки на батуті викликають асоціацію з дитячими витівками. Дійсно, дорослі не стрибають на батутах, які розставлені підприємцями на центральних площах або в парках і збирають дітей з батьками довкола себе. Алеце не тільки атракціон для розваги, але також і спортивні снаряди, які спалюють калорії й допомагають схуднути. Потрібно тільки вибрати пружний килимок, який буде успішно витримувати вагу дорослого, при виконанні нескладних вправ калорії будуть спалюватися. Адже по інтенсивності занять важко знайти більш ефективний тренажер. І за отриманим від занять задоволенні батут також немає конкурентів. Адже стрибаючи, людина не тільки отримує приємну втому, але ще й згадує дитинство, ці спогади роблять її емоційно молодою.

Тренування

Схуднення

Кількість калорій, які спалюють батути, залежить від ваги людини. Можна взяти середню вагу в 70 кілограмів. У залежності від інтенсивності занять можна відштовхуватися від таких показників — при простих стрибках, без навантажень за десять хвилин спалюється біля 50 кілокалорій. Якщо стрибати інтенсивно, виконуючи найпростіші вправи, цю цифру можна збільшити ще у два рази, за 10 хвилин підуть близько 100 кілокалорій. Якщо виконувати різні акробатичні вправи, займатися з максимальною інтенсивністю, то енергії піде вдвічі більше, біля 200 кілокалорій за десять хвилин. Звичайно, ці цифри умовні, але оскільки спеціальної апаратури витрати з’їдженого не існує, можна порахувати й вибрати для себе інтенсивність занять.

Фізичне навантаження

Хочеться сказати, що стрибки на батуті приблизно в п’ять раз більш ефективні для схуднення, ніж біг на біговій доріжці. Можна порахувати, скільки можна витратити калорій за годину стрибків, але така тривалість заняття на батуті небажана, тому що втрачається координація, людина робиться неуважною і може травмуватися. А оскільки батут може підкинути дуже високо, то і падіння може бути небезпечним. Не дивіться, що батут м’який, травмуватися можна навіть при ударі об власне коліно і отримати струс мозку. Займатися потрібно тільки коли є багато сил і порціями по 10, 15, 20 хвилин, нарощуючи часовий діапазон. При хорошому настрої ви не помітите, скільки часу ви стрибали й скільки сил на це заняття у вас пішло.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Краще займайтеся менше, скільки ви зможете без втрати динаміки, навіть п’ять хвилин, але за цей час зберігайте інтенсивність, темп, концентрацію, імпровізуйте, комбінуючи різні вправи. Пам’ятайте, на батут ви повинні прийти з хорошим настроєм, і з хорошим піти з нього, це ж не тільки спортивний снаряд, але й розважальний атракціон, як для дорослих, так і для дітей. Порахуйте, скільки вам треба пострибати, скинути потрібну вагу і займайтеся на здоров’я.

Прості вправи

Перш ніж робити різні трюки, навчіться прості вправам, які допоможуть не просто безцільно стрибати, але й скинути калорії.

 1. Стрибайте, піднімаючи коліна до живота.
 2. Стрибайте ноги вперед і нарізно, можна по черзі.
 3. Робіть у стрибку половину оберту, а потім повний оберт. Скільки разів покрутитися — вирішуєте ви, але будьте уважними, може закрутися голова, і ви можете впасти.
 4. Правильно падайте на стегна, у положенні, немов сидите на підлозі. Падайте з півоберту, потім з повного оберту.
 5. Навмисно падайте на спину (рухаючись уперед), живіт (рухаючись назад), повертайтеся зі спини на живіт у стрибку й навпаки. Зробіть стільки раз, скільки необхідно для відпрацьовування безпечних падінь.
 6. Потім можете приступати до перекидів і сальто. Бережіть шию та спину, їх легко травмувати навіть у польоті, адже людина у повітрі немов батіг. Не робіть складних вправ, якщо не готові і не впевнені.

Сальто

Декілька порад:

 • основний принцип стрибків — відштовхуючись п’ятами, тіло рухається вперед, носками — назад;
 • напруга живота й сідниць допомагає завершувати оберти, перевороти, оскільки в повітрі руки й ноги не мають опори і мало допомагають у керуванні польотом;
 • махи руками допомагають у точності стрибків;
 •  у жодному разі не стрибайте після їжі, може бути блювотний рефлекс, краще займайтеся до приймання їжі, нагуляєте апетит, а якщо й після стрибків на якийсь час утримаєтеся від обіду, то стрибки допоможуть скинути вагу;
 • одяг не повинна сковувати рухи;
 • складні вправи вчіть у присутності тренера;
 • стрибки робіть на батуті, відповідному до вашої ваги, використовуйте страховочну сітку, адже якщо на швидкості вилетіти за межі цього здавалося б безпечного атракціону, заняття може завершитися травмами, навіть переломами;
 • не стрибайте, якщо погано себе почуваєте, ви себе не розвеселите, а стан здоров’я може погіршитися;
 • якщо складні вправи даються легко, все рівно не розслабляйтеся, ви повинні бути уважними, м’язи повинні бути у напрузі.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию