Як схуднути, стрибаючи на батуті

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

За допомогою батута досить легко схуднути, тому що десятихвилинне стрибання заміняє забіг на три кілометри. Але при цьому втоми, задишки не відчувається, тонус організму підвищується. Батут застосовується у фітнесі, спорті, де застосовується професійне спорядження. Але є любительські батути, який можна використовувати як розважальний атракціон і поставити будинку, у дворі. Так, розважаючись стрибками, можна тренувати весь організм.

Спортивний зал

Користь занять

Стрибки на батуті можуть вважатися аеробними, тобто такими, які спалюють зайвий жир. Перевага цього снаряда в тому, що заняття проводяться на одному місці, не потрібно бігати, вони не навантажують хребет і коліна. Тренується гнучкість, координація, людина стає більш витривалою, тому якщо людина не схильна до навантажень, вона може цілком схуднути на батуті.

Відчуття польоту на батуті може дарувати багато позитивних емоцій, на батуті можна робити складні вправи, які у звичайних умовах просто неможливі. А це черговий виклик для організму, який отримує новий досвід, всебічно тренується. Спеціальні вправи дають можливість покращити стан окремих частин тіла — стегон, сідниць, ніг, спини, живота. Отримавши хорошу фігуру, за допомогою батута можна її підтримувати.

Дорослі і діти

Що немаловажно, на батуті людина почуває себе молодою, як фізично, так і емоційно, адже цей атракціон у нас зв’язується з дитинством. Процеси омолодження пов’язані з покращенням обміну речовин при стрибках. Якщо щось у нас не виходить зробити на рівному майданчику, може вийти на пружній поверхні — вигини, шпагати, перевороти. Тільки потрібно бути обережним — можливі складні травми, тому не варто падати на голову, шию, також потрібно використовувати батутну захисну сітку, адже особливо небезпечні травми виникають, коли спортсмен вилітає за межі м’якого майданчика.

Вправи

Перед заняттям потрібно зробити розминку — найкраще спочатку пострибати декілька хвилин на скакалці, а потім розтягнутися. Потрібно сконцентруватися, психологічно переключившись на необхідність швидко рухатися й реагувати, тоді можна буде уникнути травм — розтяжок, розривів. Починати потрібно із простих вправ, більш складні вправи робити тільки коли ви будете впевнені у своїй спроможності безпечно виконати трюк.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Трюк

 1. Якщо у вас зовсім немає досвіду в стрибках, потрібно стати прямо, руки уздовж корпуса тіла й потрібно потроху підстрибувати, намагаючись зберегти рівновагу. Стрибки потрібно нарощувати але не занадто, потрібно приземлятися на повну стопу щоразу. Вивчивши батут і звикнувши до нього, можна стрибати, піднімаючи руки.
 2. Сісти на батут, між тілом і ногами повинен бути прямий кут, руки роблять додаткову опору позаду й у такий спосіб підстрибувати в положенні сидячи.
 3. Стати прямо, руки витягнути уздовж тіла, під час стрибків потрібно максимально зобразити шпагат. Це непросто для новачка, але в такий спосіб м’язи, які будуть намагатися зберегти тіло в рівновазі, будуть ефективно працювати, спалюючи зайві калорії.
 4. Стати рачки, відштовхнутися одночасно кистями рук, колінами й пальцями ніг від сітки, у верхній точці польоту повністю випрямиться, упасти на живіт і знову стати рачки. Ця весела вправа швидко стомлює, але це й дає нам потрібний ефект схуднення.
 5. Підстрибуючи прямо, не допомагати руками, зберігаючи їх розміщення уздовж тулуба. У польоті піднімати по черзі коліна, але приземлятися знову на обидві ноги.
 6. Можна пострибати на батуті на скакалці, ця вправа дає хороший ефект для схуднення.

Відчуття польоту при стрибках не тільки дає додаткові позитивні емоції, воно ще змушує вестибулярний апарат впливати на всі м’язи тіла, щоб організм не втратив рівновагу й безпечно приземлився. Це дуже добре для схуднення, адже розум зайнятий польотом, і важка праця організму проводиться на підсвідомому рівні, стомлюваність починає відчуватися тільки через п’ять хвилин занять, а цього досить, щоб добре потренуватися.

Безпека

Батут — серйозний снаряд, після занять можуть боліти коліна, лікті, шия, спина, а також можливі болі в області травм минулих років. Якщо у вас у минулому були переломи кінцівок, ребер, хребта, травми голови, внутрішніх органів, є різних хронічні серцево-судинні хвороби, перед заняттями потрібно проконсультуватися з лікарем. Напевно в лікарських порадах не буде йти мова про заборону заняттям батутом, лікар повинен розповісти про допустиму складність можливого навантаження і їх дозування по часу занять.

Кілька загальних порад:

 • не приземляйтеся на шию й голову;
 • не вилітайте за межі пружного майданчика, тому що падіння на тверду поверхню з висоти може призвести до складних переломів, використовуйте захисну сітку;
 • одяг повинен облягати, складні стрибки робіть у твердому взутті;
 • не стрибайте безпосередньо після їжі, найкраще стрибати перед їжею;
 • не займайтеся понад сили, це не допоможе для схуднення, адже важливо не кількість стрибків, а загальна напруга організму.

Починайте займатися з п’яти хвилин і поступово доводите до п’ятнадцяти хвилин. Не займайтеся більш як двадцять хвилин, тому що після цього часу організм починає втрачати концентрацію, м’язи слабшають і можна отримати травму. Згодом можна ускладнити програму стрибків, додати перевороти, сальто, вистрибування зі спини та живота на ноги й інші вправи. Але починати робити складніші вправи краще з інструктором, який зможе пояснити всі нюанси безпечного виконання трюків.

Для схуднення можна використовувати не тільки великий батут, але й невеликий міні-батут для фітнесу, на якому можна виконувати різні степи-вправи.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию