Акробатичні елементи у дитячому танці

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

В акробатичному танці використовуються елементи акробатики, а вони досить складні. Проте завдяки видовищності, складні танцювальні трюки включають у дитячі танці. Діти легко навчаються, пластичні й вони можуть робити складні постановки. Такі танці у виконанні дітей викликають подив і замилування.

Виступ

Види

Існують наступні види танцювальної акробатики:

 1. Стрибкова акробатика — це виконання переворотів, колеса, рондата, стрибки з місця й у русі. Танцювальні рухи можна робити без партнера, але, як правило, вони виконуються в групах, наприклад у групі спортивної підтримки. Стрибкова одиночна акробатика переважає в танцювальних школах з тієї причини, що на танці в основному ходять дівчатка, а хлопчиків мало, тому важко дітей ставити парами.
 2. Парний акробатичний танець може здійснюватися хлопчиками, дівчатками в будь-яких комбінаціях по двоє. У постановках партнери ділять ролі між собою — як правило більш сильний танцюрист допомагає більш пластичному робити різні вправи на рівновагу, стійки, а також різні перевороти, у яких нижній страхує й допомагає робити складні трюки.
 3. Групова акробатика зводиться до створення складних побудов, акробатичних пірамід, у паузи між якими заповнюються елементами стрибкової і парної акробатики. Групова акробатика може бути танцювальною, але в основному це окремий вид спорту, де виступи проводяться під музику. У груповій акробатиці, як правило, спортсмени різного віку і комплекції, щоб можна було вдало розподілити ролі в акробатичних побудовах.

Змагання

Трюки

У танцювальних школах для виконання складних постановок спочатку роблять підготовку:

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

 • розвивають прес, зміцнюють м’язи спини, ніг, рук, учать тримати рівновагу на стійках;
 • покращують гнучкість, для цього роблять мостики, перекати на груди, перевороти, захоплення ніг у шпагаті;
 • танцюристи добре стрибають в русі — базові рухи починаються зі стрибків у висоту, довжину, шпагат у польоті;
 • спритність досягається завдяки різним координуючим гімнастичним вправам, а також спортивним іграм на рухливість;
 • для навичок балансування робляться вправи на втримання кута, стійки й повороти в стійках.

Турнір

У зв’язку зі складністю деяких елементів, їх виконують спочатку на матах, лише у випадку впевненості в навченості танцюристів і спортсменів можна продовжувати заняття на твердій підлозі (танцювальному паркеті), і тільки для відпрацьовування всього танцювального комплексу. Особливу увагу потрібно надати безпеці дітей, щоб уникнути травм — розтяжок, розривів зв’язок, вивихів, переломів, які можуть бути при виконанні навіть нескладних, але пов’язаних з динамікою, висотою вправ.

Танці

Акробатичний танець вимагає хорошого фізичного розвитку, волі, співробітництва з партнером. Діти займаються з 5 до 15 років, але танцювальною акробатикою можна займатися й далі, адже спортивні трюки використовують:

У спортивному залі

 • акробатичний рон-н-ролл, часто цей танець взагалі асоціюється з танцювальною акробатикою для дітей, адже спортивні елементи тут особливо виразні,
 • бугі-вугі — схожий на рок-н-рол, але c мінімальною акробатикою,
 • брейк, хіп-хоп і інші вуличні танці,
 • капоейра, інші бойові мистецтва на показових виступах,
 • різні циркові танцювальні номери — на обручі, полотнах, і інші шоу-програми,
 • черлідінг — групи підтримок на спортивних змаганнях, давно існує як окремий спорт зі своїми власними змаганнями,
 • спортивна хореографія як самостійна дисципліна,
 • акробатика присутня в різних видах танців.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию