Гімнастика для пальчиків у віці двох і трьох років

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ігри для пальчиків необхідні для розвитку не тільки дрібної моторики, але й для розвитку слуху, мови, адже пальчикові ігри часто супроводжуються віршиками або пісеньками. Віршики жартівливого характеру, вони легкі для сприйняття, і в той же час вони різноманітні за словниковим запасом. Пальчикова гімнастика для дітей 2 — 3 років не вимагає спеціальних умов, заняття можна проводити в дитячому садку, вдома, навіть у тривалій дорозі, щоб з користю провести час.

Пальчиковий театр

Користь занять

Останнім часом пальці дітей зайняті в основному роботою на комп’ютерах і мобільних телефонах. Це одноманітне заняття розвиває не стільки моторику рук, скільки звичку взятися за гаджет при будь-якій можливості, часто щоб сховати власну незручність і непевність. Для того, щоб дитина розвивалася різноманітно, потрібно робити пальцями різноманітні вправи, бажано в ігровій формі.

Користь пальчикових ігор для розвитку маленьких дітей дошкільного віку очевидна, але все-таки, перелічимо переваги цього заняття:

  • розвиток спритності й реакції, адже пальцями потрібно в такт віршику показувати фігури;
  • пам’ять не тільки на слова, але й на рухи;
  • творчі здібності — пальцями можна показувати фігури не тільки при денному світлі, але й у темряві, коли на стіну можна проектувати різні тіньові фігури;
  • пальчикова гімнастика — хороша допомога для розвитку мови й пальців рук, адже дитина у віці 2 — 3 років вчиться малювати;
  • це заняття, на яке можна легко переключитися у випадку стресу, наприклад, коли дитина вдарилася й не може заспокоїтися.

Дитина у два — три роки із задоволеннм рухає руками або пальчиками на прохання дорослого. Пальчикову гімнастику використовують батьки, педагоги, логопеди, дитячі медики, якщо хочуть привернути увагу дитини. Пальчикові ігри застосовуються на відкритих уроках, дитячих святах, вікторинах, змаганнях.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ляльки на пальчики

Ігри

Гра листочки клена:

Тихо вітер клен качає (розставляємо пальці і тягнемо вгору),
Вліво, вправо нахиляє (погойдуємо пальчиками в сторони)
Нахиляє, нахиляє (долоньки нахиляємо по сторонах до самої підлоги)
Клен листочками махає (ворушимо пальцями).

Робимо тортик:

Тісто руками розімнемо (стискаємо кулачки)
Тортик із кремом ми печемо (мнемо тісто в повітрі)
Усередину солодкий джем поставимо (робимо горизонтальні кола долоньками)
B до нього чайок заваримо (мішаємо ложечкою)
Потрібно в гості до нас завітати (махаємо долоньками до себе),
Будемо вас частувати (одна рука тисне іншу).

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию