Гімнастика у віці дев’яти місяців

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

У віці дев’яти місяців малятко вміє багато чого – воно повзає рачки, самостійно сидить, а також йому подобається, коли дорослі водять його за руки. Гімнастику в 9-місячному віці можна зробити досить складною в порівнянні із вправами, які можна було робити в попередньому віці. Маля може бути на грудному годуванні, але їсть багато звичайної їжі, таке харчування ще більше зміцнює організм. Маля от-от піде, а іноді в цьому віці діти починають ходити.

Гра

Розвиток дитини

Якщо гімнастикою займатися регулярно, зміцнюється серцево-судинна й дихальна системи. Дитина готується до самостійності, вона зовсім скоро буде ходити й це потрібно робити йому впевнено. Прямоходіння розвиває не тільки ноги, але й руки, адже дитина зможе брати те, що захоче двома руками, а не однією, коли повзає рачки.

Вправи також сприяють психологічному розвитку – адже робота нервів і м’язів взаємопов’язані – нервові збудження керують м’язами, а робота м’язів вимагає концентрації зусиль нервової системи, яка прагне забобігти рухам, які створюють небезпеку для організма (наприклад, при уколі рука смикається в протилежну сторону від небезпечного гострого предмета).

Малыш

У дев’ятимісячному віці дитині все цікаво, вона хоче багато рухатися самостійно, вона енергійна, хоче всього торкнутися, її цікавлять нові предмети, тому гімнастичні вправи можна робити більш складними, а також застосовувати різні допоміжні предмети — фітбол, просто надувний м’яч, дерев’яну паличку, іграшки з кільцями (наприклад брязкальця), за які маля може триматися.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Малятко повинно у цьому віці стояти, тримаючись за опору, тому до вправ з вихідним положенням сидячи можна додати заняття стоячи, коли маля опирається на щось або тримається за предмети, які йому можна давати.

Вправи

Вправи потрібно робити не просто ласкаво приговорюючи, але вже можна рахувати — на раз-два, раз-два-три-чотири. Бажано описувати словами всі дії, не занадто применшливо (руки бажане називати руками а не рученьками), щоб дитина знала, як правильно говорити. Дитина буде повторювати за мамою дії, а можливо, буде намагатися говорити перші слова, також повторюючи за мамою або татом.

Обучение

 1. Покласти маля на спину й наближати п’яти до сідниць, згинаючи ноги в коліні так, щоб стопа сковзала по підлозі. Дитина в 9-місячному віці після навчання може повторювати ці вправи по команді мами або тата.
 2. Лежачи на спині підняти паличку на таку висоту, на яку піднімаються прямі ноги й дитина повинен по команді дотягнутися до палички ступнею або хоча б торкнутися пальцями.
 3. Згинати й розгинати руки потрібно не тримаючись за зап’ястя, як у попередні місяці, а дитина повинен триматися за пластмасові кільця або за брязкальця з кільцями, а мама тримає за інший кінець, управляючи процесом. Робити вправи потрібно під рахунок на раз-два.
 4. Сидячи, дитина повинен самостійно обертати руками вперед та назад.
 5. Мама ставить дитину стоячи спиною до себе так, щоб одна рука тримала коліно, інша — живіт, так маля не впаде. Дитина повинна самостійно піднімати з підлоги іграшки, згинаючи й розгинаючи спину. Ноги не повинні при цьому згинатися.
 6. Дитина повинна, лежачи на спині, робити самостійно наступні вправи — перевертатися на животик у різні сторони.
 7. Підніматися на ноги з положення лежачи на животі — тримати дитину за кисті, або вона повинна сама триматися за предмети й повільно піднімати так, щоб руки були по діагоналі, кут 45 градусів до голови. Спочатку потрібно підняти груди, потім дитина стає на коліна, а потім стає на ніжки.
 8. Дитина може самостійно робити місток, але не в традиційному розумінні — якщо малятко поставити спиною на коліна й за головою поставити іграшку, дитина буде тягнутися за іграшкою, прогинаючи спину, також вона повинна самостійно взяти іграшку й прогнутися назад у вихідне положення.
 9. Дитина міцно тримається за кільця в положенні стоячи. Опускаючи кільця, потрібно схилити дитину до присідання, потім кільця піднімати, щоб дитина вставала.
 10. Якщо дитина впевнено ходить рачки (але деякі діти цей етап пропускають, відразу від повзання приходячи до ходіння), з ним можна відіграти в доганялки — тягти за іграшку, щоб він її доганяв.
 11. Ходити, тримаючи дитину за зап’ястя. У віці дев’ять місяців можна, щоб дитина трималася при ходьбі за пальчики, але обережно, адже сильне падіння може відбити бажання ходити.
 12. Після вправ потрібно зробити масаж спини, живота, легко розтерти шкіру, щоб активізувати кровообіг.

У дев’ять місяців дитина вже може почати ходити, але навіть якщо вона може просто впевнено стояти, вона може ходити, тримаючись за поручні дитячого ліжечка або за допомогою дорослого. Гімнастика не тільки зміцнить маля, але й принесе йому багато задоволення, оскільки дітям у цьому віці дуже хочеться рухатися.

На природе

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию