Кричалки для занять фізкультурою і ранковою гімнастикою в дитячому садку

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Правильно проведена гімнастика робить дітей бадьорішими. У ході виконання вправ дошкільнятам рекомендується промовляти різні короткі віршики, які називаються кричалками (в російській мові — речевки).

Заняття

Про роль фізкультурних віршів

Невеликі спортивні віршики дітям не потрібно вчити на пам’ять чи виразно розповідати. Їх можна просто викрикувати, повторюючи за вихователем. Звичайно, покричати діти ніколи не проти. Це допомагає переключити їх увагу на іншу вправу чи завдання.

В дошкільному віці дітей приваблюють яскраві, шумні, емоційні дії. Саме тому кричалки можна застосувати при проведенні фізкультурних занять серед дошкільників. Попри привернення уваги, вони сприяють і запам’ятовуванню дітьми яких-небудь моментів. Наприклад, якщо діти будуть викрикувати про користь ранкової гімнастики, то це їм запам’ятається, тим більше, що повторювати віршик можна багато разів.

У дитячому садочку

Починаємо зарядку

У який же момент кричалки для ранкової гімнастики будуть більш доречні? Звичайно ж, з них можна й починати заняття. От кілька варіантів кричалок, що призивають до виконання вправ:

Починаємо займатися!

Адже потрібно нам

Рости й розвиватися!

Дуже важливо зранку

Зарядку робити всім нам!

Щоб рости здоровим, сильним,

Зарядка зранку нам потрібна!

Зарядка

Такими віршиками можна супроводжувати й самі фізичні вправи. Особливо цікаво буде дітям, якщо рядки віршів будуть відповідати рухам дітей. Викрикуючи слова, малюки вивільняють свої емоції. А це допомагає заспокоїтися після тільки що виконаного фізичного навантаження. Після можна вже переходити й до дихальних вправ, які розслабляють дітей.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Обов’язково згодяться кричалки й при проведенні різних ігрових занять. Отут уже без них ніяк не обійтися! Вони допомагають малятам втягуватися в хід гри.

Фізкульт-віршики

День новий починається

День новий починається,

У небі сонце прокидається.

Прокидаємося й ми:

На носочки встали,

Руки нагору підняли,

Потягнулися, посміхнулися —

Зарядка розпочалася!

Хто рости здоровішим хоче

Хто рости здоровішим хоче?

Хто хворіти зовсім не хоче?

Усі! Це чудово!

А тепер, діти,

Починаємо ми зарядку!

Робим вправи по порядку!

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию