Дитячі наколінники для гімнастики

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Наколінники використовуються для спортивної, художньої гімнастики, а також у складних танцювальних композиціях. Це своєрідний бандаж, що захищає колінні суглоби від ушкодження меніска, розтягнення зв’язок. При навантаженнях на ноги діти часто скаржаться на болі в колінах і п’ятах, причому коліна страждають частіше, адже вправ з використанням колінного суглоба більше. Якщо при значних навантаження не застосовувати наколінники, то можлива біль у суглобі з ризиком захворювання.

З матерії

Важливість захисту колін

Навантаження на коліна дитини не тільки приводить до травм, але й ще до неприємної, болісної і небезпечної хвороби, як остеохондропатія, якою тією чи іншою мірою хворіють більшість гімнасток у підлітковому віці. Ця підступна хвороба може призводити до деформації кістки й навіть компресійних переломів. У підлітковому віці вона пов’язана зі швидким розвитком дитини й нестачею поживних речовин для організму. Якщо надягати дитячі наколінники для гімнастики при сильних навантаженнях, то це зменшить ризик захворювання остеохондропатією. Також вони зменшують болючі відчуття, якщо хвороба вже себе виявила.

У спорті й різних хореографічних постановках є багато елементів, які потенційно небезпечні — стрибки, перевороти із прискоренням, навмисні або ненавмисні падіння на коліна. Якщо навантаження на коліна незвичайне або є ризик падіння на коліна, потрібно одягати дитячі наколінники для гімнастики.

Для акробатичних вправ, танців потрібно одягати наколінники з подушечками, танцювальні наколінники м’яко підтримують коліно, не заважаючи рухам, універсальні наколінники для гімнастики тонкі, але в них є невелика вставка, яка пом’якшує навантаження на коліно, для найменших існують спеціальні дитячі наколінники.

Для спортивної гімнастики потрібні наколінники, які добре стягають коліна, оскільки при складних акробатичних елементах, наприклад сальто після прискорення або після подвійного перевороту в повітрі, ризик падіння на коліна невеликий, але є значне навантаження на коліно при приземленні. При вазі дівчинки 30 кілограмів навантаження на колінний суглоб при складних переворотах може перевищувати сто кілограмів.

Захист для суглобів ніг

Основні характеристики

Наколінники для гімнастики повинні бути еластичними, легко розтягуватися, не сковувати свободу руху, але все-таки їх основною функцією є захист від ударних травм колін і амортизація при великих навантаженнях. Еластичний матеріал, з якого виготовляються дитячі наколінники, може бути різного кольору, у тому числі й тілесного. Вибір тілесного кольору особливо важливий на змаганнях, коли уваги суддів не повинні привертати елементи гардероба, вони повинні зосередиться на гімнастичних і хореографічних елементах спортсменки.

 

Матеріали, з якого роблять наколінники:

 • з бавовни м’які й комфортні, шкіра може вільно дихати, однак такі вироби недовговічні;
 • з лайкри — пропускають повітря, у той же час еластичні і пружні;
 •  з неопрена — мають компресійний і зігріваючий ефект, однак не пропускають повітря;
 • з нейлону — міцні, носяться довго, однак дорогі;
 • зі спандексу — найбільш надійна фіксація коліна.

Перед покупкою:

 1. Порадьтеся з ортопедом із приводу вибору аксесуару й корекції занять гімнастики.
 2. Потрібно обов’язково приміряти.
 3. Врахуйте, якщо суглоб спух, то при одужанні потрібно зменшити розмір, потрібно придивитися до можливості зміни об’єму аксесуара.
 4. Дешеві дитячі наколінники також можуть бути хорошими. Почитайте відгуки в Інтернеті, потрібно врахувати, що є багато замовних відгуків.
 5. Якщо є застібки, перевірте їх функціональність, щоб вони добре трималися.
 6. Нога повинна на заняттях бути добре закріпленою й у той же час рухливою.

З регулюванням об'єму

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Своїми руками

Як відомо, діти є великими непосидами, постійно бігають, скачуть, при цьому найчастіше травмуються коліна. Травму можна одержати як вдома, так і на вулиці, на дачі. Бажання вирішити цю проблему наштовхує на думку зшити наколінники своїми руками. Як виявилося, наколінники виготовити неважко, і вони можуть використовуватися зовсім різними людьми: починаючи від захисту зовсім маленьких дітей і до захисту дорослих людей. У цьому аксесуарі можна займатися зовсім різною діяльністю: спортивною й художньою гімнастикою, грати у футбол і навіть працювати в літньому саду або ремонтувати що-небудь удома. У кожному окремому випадку індивідуально підбираються матеріали й дизайн виробу.

Дизайн може бути різним, починаючи від підшитої верхньої частини шкарпеток для найменших спортсменів і до наколінників для занять гімнастикою із захистом зі шкіри або для роботи в городі із пластиковим захистом.

Такі наколінники захистять дитину від збивання колін, захистять дорослого в саду від пилу й бруду, захистять спортсмена під час вправ.

Давайте розберемося як зшити наколінники своїми руками для гімнастики.

Наколінники для гімнастики можна зшити в домашніх умовах так якісно, що вони вийдуть нічим не гірші за ті, які продаються у магазинах. Для цього потрібно підготувати наступні матеріали: щільну тканину, штучну шкіру, яку використовують при обробці дверей або меблів, тканина із флису для м’якості, гумку шириною не менш як 25 міліметрів.

Необхідно зняти три мірки: обхват ноги вище й нижче коліна й висоту манжети. Точність зняття мірок важлива для того щоби вироби щільно сиділи, не спадали й не стискали колінний суглоб при згинанні. По цих мірках робиться викрійка на 5 сантиметріів більша, ніж висота манжета. Це необхідно для підшивки гумки шириною 2,5 сантиметри зверху і знизу.

Для міцності наколінника вирізьблюються шкіряні деталі розміром приблизно 12 на 9 сантиметрів. У формі шкіряних деталей можна виявити творчість: вони можуть бути будь-які — круглі, квадратні, трикутні або у формі серденьок функціональність від цього не постраждає.

Спочатку підгинається низ на ширину гумки, вона вкладується за підгин й прошивається трикотажним швом, потім з лицьової сторони пришиваються по периметру латки із флісу й шкіри, схожим чином кріпиться верхня гумка, а потім робиться вертикальний шов. Для цього тканина з’єднується внахлест або за допомогою внутрішнього шва.

З матерії та шкіри

Захист для дачі або ремонту

Наколінники для дачі можна зробити із пластикових пляшок, цей метод є дуже простим. Для цього із пляшки вирізьблюється прямокутник для захисту колінного суглоба. Найбільш оптимальні розміри — 15 на 15 сантиметрів.

Слід використовувати пляшки діаметром, близьким до діаметру суглоба. Із внутрішнього боку для зручності підкладається м’яка ганчірочка. Що б вона не спадала, її слід закріпити за допомогою клею. Такі наколінники тримаються на ногах за допомогою двох гумок, які кріпляться в отворах, що зроблені за допомогою діркопробивача, шила або розігрітим залізним цвяхом.

У всяком разі, змайструвавши щось своїми руками, Ви отримаєте задоволення, заощадите гроші й отримаєте саме ті наколінники, які Вам потрібні.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию