Цікаві пальчикові вправи, які заставляють задуматися

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Пам’ять, увага й інтелект… Концентрація й швидкість прийняття рішень… Ці якості необхідні як для дітей, так і для дорослих. При цьому в покупці новомодних тренажерів для людей похилого віку або дорогих розвиваючих іграшок для дітей немає необхідності, для розвитку рук часто буває достатньо пальчикової гімнастики.

Трюк

Що ж це означає?

Усім відомо, що людський мозок має 2 півкулі. У жінок найчастіше більш розвинена права півкуля головного мозку, відповідальна за емоційність, почуття й інтуїцію. У чоловіків звичайно більш розвинена ліва півкуля, відповідальна за логіку, мову й раціональність. Для поліпшення роботи двох півкуль можна займатися пальцевою гімнастикою й вправами для пальців рук, у яких кожна рука одночасно робить різний рух (наприклад, одна рука стиснута в кулак, інша виконує будь-який відмінний від цього рух).

Кулак

Малятам корисна пальчикова гімнастика для розвитку пам’яті. Тим, хто старші, корисні заняття музикою, наприклад, фортепіано. Взагалі будь-які вправи, при виконанні яких ви працюєте обома руками одночасно, змушують працювати синхронно також дві мозкові півкулі.

Мамам малят варто згадати старі потішки, якими здавна забавляли малят, масуючи їм ручки. Найвідоміша з них, звичайно ж « Сорока-Ворона», коли під незабутній віршик про сороку, яка кашу варила й дитинок кормила, маляті по черзі масажують центр долоньки, а потім — кінчики пальчиків.

Пальцева гімнастика може бути у вигляді рукоділля, головне, щоб завдання були досить складні — можна в’язати спицями, збирати вироби з бісеру.

Вправи для рук на щодня

Старшим діткам і дорослим може бути запропонована своєрідна гімнастика для мозку. Це невеликий комплекс нескладних вправ:

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Для початку із зусиллям потерти долоні. Це підсилить кровообіг у кистях рук. Можна помасувати пальці.

Наступна вправа допоможе розвити концентрацію: просто стисніть одну долоню в кулак, а другу залиште розкритою й випрямленою. Через декілька секунд стисніть розкриту долоню й одночасно розкрийте кулак. Повторюйте цю вправу близько однієї хвилини.

Вправа

Наступна вправа трохи складніша: однієї рукою показуйте «ОК», а другий спробуйте одночасно скрутити «дульку». Так міняйте положення рук близько хвилини.

З’єднаєте розкриті долоні й «обнімайтеся» пальцями поперемінно.

Стисніть кулаки і по черзі відгинайте спочатку великі пальці, потім дайте випрямитися мізинцю.

Добре розвиває моторику рук набір на комп’ютерній клавіатурі. Бажане вивчити її напам’ять і набирати текст, не дивлячись на клавіші.

Така, або схожа гімнастика для пальців рук для синхронного розвитку двох півкуль дуже корисна. Вправи можна виконувати молодим людям, які прагнуть поліпшити моторику рук і уважність, також складні рухи пальцями будуть корисні для людей похилого віку, мозок яких не менш потребує регулярної стимуляції. Займатися гімнастикою для пальців рук для розвитку двох півкуль можна одному, а можна задіяти двох або кілька людей, придумавши пальчиковую гру, або пальчиковые танці, як на відео.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию