Вправа пальчикової гімнастики Корівка

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

У малюків робота пальцями рук впливає на розвиток мови, саме тому рекомендується  приділяти увагу дрібній моториці рук. Навчання повинне починатися з невеликих рухів пальців рук, тобто, дитина повинна брати в руки предмети і називати їх назву. Поступово заняття будуть ускладнюватися.

Пасовисько

Вікові особливості занять

Дослідження вчених дозволяють говорити про те, що діти до 5 місяців починають виставляти великі пальці рук, намагаючись взяти в руки предмет, таким чином, маля намагається взяти предмет не всією рукою, а тільки пальчиками. Уже до 6 місяці в дитини формуються точні і впевнені рухи. В 7 місяців дитина починає говорити склади, наприклад, да-да.

Тіньовий театр

На 8-9 місяці малюк вже може побрати двома пальцями невеликі предмети, показувати пальцем на те, що йому потрібно, постійно намагається взяти, торкнутися цікавих йому предметів, одночасно із цим починає розвиватися його мова, він починає говорити перші слова.

Тренувати пальці рук дітей необхідно починати з 6-7 місяців. До корисних занять відноситься масаж кистей рук, який проводиться в такий спосіб: робляться легкі натискання, починаючи від самих кінчиків пальчиків до зап’ястя, потім пальці потрібно згинати й розгинати.

В 10 місяців малюк може самостійно тренувати пальці, у цьому віці досить тільки коректувати його рухи, щоб були задіяні всі пальці. У десятимісячному віці маля може катати пластилінові кульки, рвати папір, перебирати об’ємні бусини, збирати пірамідки.

З 1,5 літнього віку завдання ускладнюються, рухи координуються, дитина починає самостійно защіпати ґудзики, зав’язувати вузлики. У цей час із малям можна почати займатися пальчиковою гімнастикою з віршиками, наприклад, веселою й корисною розвагою може стати пальчиковая гімнастика «корівка».

Вправа

Пальчиковая гімнастика Корівка

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Корівка-корівка дай мені молочка. Дитина повинна показати, як він доїть корову.

Дай хоч трошки, чекає на мене кошеня. Маля повинен пальчиками зробити мордочку кошеняти (щіпка всіма пальцями).

Далі при проголошенні кожного найменування дитина повинен згинати по одному пальчику на двох руках починаючи з мізинців.

Дай мені вершків ложечку,

Сирка трошечки,

Масло,

Кефиру,

Молока для каші.

Молоко коров’яче, для здоров’я нашого. Дитина розгинає всі пальці.

Молоко

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию