Заняття пальчикової гімнастики на англійській мові

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Граючись з дітками у різні пальчикові ігри, дорослі разом з дітьми отримують позитивні емоції, радують малят, у той самий час в ігровій формі розвивається мова і дрібна моторика дитини. Такі ігри допомагають розвивати увагу, здатність зосередитися,дитина має мождивіть отримати різноманітні сенсорні враження. Тісно спілкуючись під час схожих ігор, учасники — і діти, і дорослі формують і розвивають хороші взаємовідносини між собою.

Навчання

Вивчення іноземної мови

Дітям дуже подобаються персонажі, яких пропонують їм в пальчикових іграх, це може бути і сонечко, і зайчик, коза, дощик і багато інших. Дітьми із задоволенням засвоюються нескладні вправи, які супроводжуються новими словами і віршиками. Під час ігор іноді на пальці надягають кумедні шапочки, на подушечках пальчиків малюються смішні обличчя. Займаючись пальчиковою гімнастикою на англійській мові, можна створити просте англомовне середовище, в якому діти можуть спілкуватися на певну тематику. Таким чином розвивається моторика рук і вивчається іноземна мова.

Ігри

Діти дошкільного віку набагато краще засвоюють слова іноземної мови, у даному випадку англійської, позитивний настрій забезпечують пальчикові ігри. До підготовки заняття можна віднестися формально, а можна постаратися, і зробити веселі і цікаві пальчикові ігри, тоді діти зможуть не тільки весело провести час, а й більше засвоїти навчального матеріалу, оскільки їм буде здаватися, що вони не займаються рутинною діяльністю, а просто граються. Так що результат навчання з використанням цієї методики у значній мірі залежить від майстерності та старанності педагога.

Діти дошкільного віку набагато краще засвоюють слова іноземної мови, у цьому випадку англійської пальчикові ігри можуть урізноманітнити навчальний процес. Звичайно, не потрібно надто сильно зосереджуватися на ігрових формах навчання, є також і інші педагогічні методики. Однак для дошкільників гра є важливим і найцікавішим чинником пізнання навколишнього світу.

Розвиток моторики пальців впливає на формування мовної діяльності, тому віршики із пальчиковими іграми можна застосовувати при навчанні англійської мови.

Розминка Two parrots

Діти тримають ручки быля грудей, пальчиками зображуючи клювики двох папуг, що сидять на гілці. Папужки починають знайомитися, ручки кивають, обертаючись рухаються в протилежні сторони, потім назад. Можна рухи руками супроводжувати простими фразами «Good mornig», «What is Your name», ніби попугайчики спілкуються.

Якщо буде потреба, необхідно допомогти дитині й показати, як підтримати руку бо узгоджено працювати двома руками.

Бажане всі пальчикові вправи проводити після попередньої розминки й розігріваючих рухів, шляхом поглажування й потирання ручки про ручку, можна стискати в пальчиках гумові іграшки і м’ячики з пищалками, хто швидше й голосніше пропищить.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Вистава

Вправа Spider

Перед початком заняття вітаємося: «Good morning». Далі проводимо зарядку для пальчиків.

Пальчики малят люблять перед заняттями виконувати зарядку. Надходить команда “Stand up!” і пальчики дружно розчепірюються, “Sit down” і пальчики міцно стискаються в кулачок. “Nod your head!” і пальчики злегка згинаються, “Shake your head!” швидко ворушать пальчиками.

Діти із задоволенням познайомляться із зарядкою для пальців, освоюючи нові вправи й слова. Педагог віддає команди, а діти пальчиками виконують вправи й повторюють кілька разів, щоб запам’ятати. Також одну дитину обирають ведучим, він дає команди іншим дітям, діти повторюють за своїм ровесником. Ще одна гра — обирають серед дітей ведучого, який пальцями показує загадку, а інші діти її вгадують. Відгадками повинні бути англійські слова, які є в дитячому словниковому запасі.

Користь

Заняття пальчиковими іграми звичайно викликає сміх дитини, позитивні емоції мотивують до вивчення іноземної мови. Регулярне використання пальчикової гімнастики різносторонньо розвиває дитину, звичайно, якщо це не примітивні ігри, а обдумана історія, яка підтримується пальчиковою виставою.

Застосування пальчикової гімнастики у вигляді ігор, готує руку дитини до письма, пальці стають більш сильними й рухливими, кисті стають гнучкішими.

Вистава

Займатися пальчиковими іграми рекомендується протягом декількох хвилин, можна декілька разів протягом уроку для створення ритмічного відпочинку й концентрування уваги дошкільників.

Прекрасним видом пальчикової гімнастики, яка поєднується з рухливою грою, є міні-диско. Танці виконуються під пісні на різних мовах, у тому числі й на англійській.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию