Вправи пальчикової гімнастики з шишками

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Масаж рук в ігровій формі, проведений за допомогою соснових, кедрових, або ялинових шишок у комбінації з пальчиковою гімнастикою дозволяє активізувати розвиток мови в дитини, впливає на формування пізнавальної діяльності, розбудовує дрібну моторику кистей рук, а також розслабляє дітей, даючи їм відпочити, а відпочинок в свою чергу позитивно впливає на імунітет.

Кедрові

Особливості

Позитивний вплив масажу доведений на практиці. Проводити самомасаж можна як в індивідуальному порядку, так і в дитячій групі. Крім того, такі вправи можна проводити протягом дня багаторазово. Спростити завдання для дитини й зробити їх більш цікавими допоможуть дитячі віршики.

Перевага шишок для занять полягає в першу чергу в екологічності даного матеріалу, а також у його доступності. Не менш важливим є те, що шишки викликають інтерес у малят.

Одна процедура самомасажу для дітей, що не досяглися шкільного віку по тривалості становить від 5 до 10 хвилин. Одну вправу необхідно повторювати 4 – 6 разів.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Саморобки

Вправа

По черзі натискаємо на різні пальці й центр долоні шишкою. Вправи проводяться в такий спосіб:

 1. Спершу шишка ставиться по центру долоні, потім потрібно стискати руку і розтискати, після чого аналогічний сеанс потрібно повторити вже з іншою рукою.
 2. Потім потрібно повторити стискання і розтискання кистей рук з шишкою в обидвох руках.
 3. Залишаючи передпліччя у вертикальному положенні, потрібно зігнути руку, а пальці розкрити. Шишка перекочується, починаючи віз зап’ястя в області великого пальці по краях долоні до мізинця, а потім у зворотню сторону.
 4. Для наступної вправи потрібно покласти руку на стіл так, щоби долоня дивилася вверх. Тепер перекочування здійсюється від локтя до напрямку до мізинця і назад. При цьому під час кожного перекочування шишку потрібно зміщувати, тобто спочатку вона рухається до мізинця, при повторі — до безіменного пальця, поки не дійде до великого пальця, після чого вона перекочується до ліктя і на цьому процедура завершується.
 5. Наступне заняття аналогічне попередньому з тією лишень різницею, що перекочування здійснюється паралельно.
 6. мизинцу и обратно. При этом во время каждого перекатывания шишку нужно смещать, т.е. сначала она двигается к мизинцу, при повторе к безымянному пальцу, пока не дойдет до большого пальца, после чего она перекатывается к локтю и на этом процедура будет окончена.
 7. Шишку потрібно взяти двома долонями і здійснити кругові рухи, при цьому у процесі виконання завдання потрібно посилювати нажим і збільшувати швидкість.
 8. Останнє заняття проводиться на столі. Долонею шишка притискається до стола і спершу однією рукою, потім — іншою, завершаючою вправою стануть кругові  рухи шишкою, прижатій до стола долонею, також робимо почергово.

Масаж

За допомогою пальчикової гімнастики з шишками можна проводити масаж рук:

 • потрібно сказати «Медведик по лісі йде» (пальчиками по столі імітуються кроки);
 • багато шишок він найде (потрібно стискати в кулаки долоньки і розтискати, вправи виконуються почергово);
 • багато шишок він знайде (потрібно повторити попередню вправу);
 • в дитячий садочок принесе (потрібно повторити попередню вправу);
 • лічимо 1, 2, 3, 4, 5 (при назві кожної цифри потрібно зігнути по одному пальчику на двох руках);
 • з шишкою можемо ми грати (шишка прокочується між долоньками);
 • і сильно-сильно її притискати (потрібно стиснути шишку в одній руці (потрібно стиснути шишку в одній руці і швидко розтиснути);
 • і сильно-сильно її стискати (повторити вправу на іншій руці);
 • от ми і закінчили гратися.

Гімнастика з шишками тонізує м’язи дитини, укріплює їх, покращує кровообіг, позитивно діє на емоційний розвиток дитини, а також сприяє загальному розвитку.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию