Гімнастичні вправи з обручем для дітей

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Обруч ще називають хулахуп. З його допомогою дітям можна робити різні вправи, як прості, так і складні, а також можна крутити навколо талії один або декілька обручів. Цей предмет не вимагає ніяких інструкцій, він безпечний для дітей. Заняття допомагають тренувати дихання, покращують тонус м’язів і посудин, якщо обруч крутити, він робить масаж від стегон до грудної клітки. Причому вправи не вимагають спеціального залу, ними можна займатися навіть перед телевізором.

Естафета

Види обручів

Найпростіші обручі роблять із пластику, алюмінію та сталі. Пластикові підходять для дітей через невелику вагу, їх найкраще брати для вправ, діаметр для дітей повинен становити біля 80 сантиметрів. Для підлітків, які хочуть покращити фігуру, крутячи на талії обруч, пластикові не годяться. Для моделювання фігури підійдуть хіба що такі вправи з декількома пластиковими обручами.

Пластикові спортивні снаряди

Для покращення кровообігу можна крутити масажні обручі зі спеціальними кульками, але для них діти повинні бути середнього шкільного віку і старшими. Також є складні аксесуари, з різними датчиками, які показують пульс та інші показники.

Найпростіші вправи

Ці вправи можна робити як у дитячому садку, так і в молодших класах школи.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

 1. Стрибати з обручем, як зі скакалкою вперед та назад.
 2. Прокотити обруч і пірнати через нього на бігу так, щоб він не впав. Ця вправа на спритність, вона настільки подобається дітям, що вони не вважають її тренуванням, а грою.
 3. Обертати на витягнутій руці в одну та іншу сторону.
 4. Обруч у двох руках, крокуємо ногою вперед, і прогинаємося спиною назад, піднімаючи руки над головою.
 5. Прокочувати обруч ліворуч – праворуч, зупиняючи іншою рукою.
 6. Сісти на підлогу, ноги витягнуті й розведені на рівень плечей. Взяти обруч над головою й плавно тягнутися обручем до носків, не згинаючи при цьому спину.
 7. Взяти обруч перед собою паралельно до тіла, підняти над собою, дивлячись нагору крізь кільце, потім повернутися у вихідне положення.
 8. Поставити обруч перед собою на рівні пояса перпендикулярно до корпуса. Опускаючи обруч, зробити крок усередину й після цього підняти руки над собою.
 9. Повертаємося з обручем у руках ліворуч і праворуч. Якщо обруч сталевий, інерція буде допомагати створювати додаткове зусилля, зміцнюючи м’яза корпуса.
 10. Витягнути обруч перед собою й присідати.
 11. Обруч на витягнутих руках перед собою, нахилитися убік, поклавши обруч на підлогу, потім випрямитися й нахилитися в ту саму сторону, піднімаючи коло вгору.

У дитячому садочку

Дихальний комплекс

Дихальні вправи з обручем можна проводити до й після занять, як своєрідну розминку чи вправи для відпочинку.

 1. Підняти обруч на руках вгору, піднімаючись на носки вдихаємо, опускаючись, видихаємо.
 2. Ноги поставити на ширину плечей, обруч притиснутий до спини або грудей. Нахиляючись убік вдихаємо, випрямлюємося — видихаємо.
 3. Обруч навколо тулуба або навколо грудей, поворот убік — вдихаємо, стаємо знову прямо — видихаємо.
 4. Піднімаємо обруч над головою. Стаємо на носочки й, присідаючи, видихаємо, встаємо — вдихаємо.
 5. Обруч тримаємо за спиною й робимо нахили вперед, видихаючи, випрямлюючись, вдихаємо.
 6. Ставимо обруч перед собою. Проходимо крізь коло — видихаємо, вертаємося — вдихаємо.

Тренування

Ігри з обручем

 1. Хто прокотить далі.
 2. Біг з обручем, катаючи його по землі, можна застосовувати на естафетах.
 3. Катати обруч довкола талії, хто довше протримається, щоб снаряд не впав.
 4. Розставити дітей по колу, усі тримають обруч перед собою, стоячи якнайближче один до одного. Захопити обруч сусідів з двох сторін, утворюючи живий ланцюжок. Потім діти йдуть праворуч, ліворуч, присідають, встають і піднімають над головою. Дітям цікаво й весело, це розвиває координацію рухів.
 5. Діти тримають обручі на витягнутих руках, утворюючи ряд, двоє дітей із двох сторін на бігу перекидають м’яч крізь обручі.

Заняття на вулиці

Вправи для дітей можна проводити поодинці, а також у групі, у такий спосіб діти будуть вчитися дотримувати дистанції, слухати учителя, і в цілому навчаться поводитися із цим снарядом, який вимагає координації рухів.

Гра з м'ячиком

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию