Як вибрати булави чакот для художньої гімнастики

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Найскладніша вправа в художній гімнастиці з булавами чакот, адже вони маленькі, легенкі, і вміння маніпулювати ними схоже на жонглювання. Для успішних виступів потрібна координація й великий досвід. Ці гімнастичні предмети мають свої стандарти і їх не рекомендується робити своїми руками, тому в основному використовують фабричні булави. Вони підбираються, зберігаються й прикрашаються за певними правилами, які повинні знати все спортсменки художньої гімнастики.

Змагання

Підбір і стандарти

Булави для художньої гімнастики робляться із пластику, гуми й мають певні правила вибору. Розмір гімнастичних булав підбирається у залежності від довжини руки гімнастки і її росту. Булава підбирається в такий спосіб — маленька голівка (з боку ручки) береться в кисть і ставиться на витягнуту руку, правильно підібраний предмет повинен доходити до середини плеча.

Професійні спортивні снаряди

Для гімнасток підбирають булави по такому принципу:

  • від трьох до семи років беруть булави до 36 сантиметрів;
  •  від восьми до одинадцяти років — предмети від 40 до 41 сантиметра;
  • дівчатам від 11 до 15 років — 44 — 45 сантиметрів
  • спортсменки старші 15 років повинні брати спортивні булави, які мають позначку FIG Approved, що означає відповідність стандарту Світової Федерації Гімнастики, з ними можна виступати на всіх турнірах художньої гімнастики, у тому числі й міжнародних.

Матеріал

Матеріал виготовлення цих предметів художньої гімнастики — гума й пластик, рідше бувають комбіновані, де поєднуються ці два матеріали. Причому булави із пластику вважаються любительськими, а гумові — професійні.

Виступ

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Через те, що гумові булави більш м’які й з ними більш безпечно робити різні складні трюки, не боячись травмуватися, зараз гімнастки намагаються із самого початку працювати з гумовими. Хоча гумові булави дорожчі, але все-таки вони більш зручні для виконання різних рухів, пов’язаних з кидком, вони зручно тримаються в руці. Також при їхньому використанні з юних літ спортсменкам художньої гімнастики у майбутньому не треба буде відвикати й звикати до професійних.

Більш дешеві булави робляться з гуми, а професійні — з каучуку. Каучук набагато м’якший. Дорогі вироби мають ручки з оксамиту, такі ручки не дають вислизати снаряду при різких рухах, а також їх легше ловити після кидків.

Тюнінг і зберігання

Булави зберігаються в чохлах, щоб вони не дряпалися, а також не забруднювалися. Більш схильні до забруднення гумові булави, їх відразу після виступів бажано сховати, щоб на них не налипав пил, який важко відмивається.

Турнір

Булави можна прикрасити обмотками зі спеціальних клейких стрічок. Можна вирізати візерунок і наклеїти на снаряд. Прикраси вибираються відповідно до костюму гімнастки, часто використовують різнобарвний скотч, який має вигляд красивих стрічок. Але після поклейки булави потрібно обов’язково обмотати прозорим скотчем, щоб не декор не відвалилився від подальшого фізичного впливу. Також ці спортивні предмети можна помалювати акриловими фарбами, наприклад нанести емблему спортивної школи або навіть свій підпис у вигляді красивого вензеля за першими буквами імені. Адже булави часто бувають схожими, і, щоб не поплутати, їхній бажано якось позначати.

Правильно обрані снаряди впливають на виступи, особливо високого рівня, де часто результат вирішують десяті бали. Тому серйозно віднесіться до підбору булав.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию