Художня гімнастка Соколова Анна

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Світова слава російської школи художньої гімнастики виткана із щоденної кропіткої й творчої праці окремих сильних особистостей. Одним з яскравих прикладів успішної спортивної діяльності є факти біографії юного російської спортсменки, майстра спорту міжнародного класу Соколової Ганни Геннадіївни. Молода гімнастка народилася в місті Ярославль, 3 січня 2018 року їй виповнилося 16 років. У даний момент живе і працює у невеликому підмосковному містечку Дмитров, куди вона переїхала з батьками, будучи ще зовсім маленькою дитиною. В арсеналі спортсменки зібрані призові нагороди всеросійських і міжнародних змагань. Заслужені нелегкою працею перемоги дозволили гімнастці Ганні Соколовій стати членом збірної Росії.

Вправа з булавами

Початок спортивної кар’єри

Сьогоднішні досягнення Соколової стали можливими завдяки завзятій взаємодії дружної команди спортсменів і тренерів. Найголовнішими вболівальниками талановитої гімнастки були й залишаються її батьки – Юлія й Олексій Соколови. Спортивні будні маленької дівчинки почалися зі знайомства з першим тренером – Тетяною Костянтинівною Ніколаєвою.

Виступ

Пізніше Соколова Ганна тренувалася під керівництвом ще п’ятьох тренерів з художньої гімнастики: Віри Вікторівни Милованової, Катерини Петрівни Шумилової, Ганни В’ячеславівни Дьяченко, Олени Ігорівни Яковлевої і Майї Іванівни Гаврусенко. Остання в цьому списку наставниця займається хореографічною постановкою номерів для Соколової.

В 2012 році спортсменка приймала участь у першості Російської Федерації, яка відома за назвою «Русь», на цих змаганнях вона заняла 4-е місце. В 2015 році юна спортсменка вже стала членом збірної команди Росії з художньої гімнастики.

Вправа зі скакалкою

Найбільш значним золотом для спортсменки стала медаль, отримана на змаганнях у Казані. Другим важливим успіхом стала перемога на чемпіонаті в Чехії. На всеросійському турнірі «Надії Росії» отримала срібну медаль. Гімнастка Ганна Соколова неодноразово завойовувала срібні й золоті медалі в командній першості з художньої гімнастики.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Особисте життя

У спортивній долі будь-якого талановитого гімнаста періоди небувалого зльоту змінюються митями розчарувань. Спортивні оглядачі іноді називають досягнення Ганни не зовсім стабільними, забуваючи про те, що в житті людина не завжди буває в ідеальній формі. Сама гімнастка Ганна Соколова ставиться до своїх голосних перемог і невдач конструктивно. Значні досягнення заохочують до більш наполегливих тренувань, прикрі невдачі дозволяють вчитися на власних помилках.

До кожної нової програми із тренером і з іншими профільними фахівцями, Анюта готується ретельно й продумано. Головним завданням юна учасниця збірної Росії з художньої гімнастики вважає постійне вдосконалення технічних прийомів, багатоденні тренування, оптимістичний настрой і віру в перемогу всупереч усьому, що може стояти на шляху.

Змагання

Життя спортивного професіонала серйозно відрізняється від життя однолітків. Кар’єру в художній гімнастиці стає успішною, якщо дівчинка починає тренуватися в ранньому дитинстві. Пізніше спортивним зірочкам доводиться поєдувати навчання в школі з багатогодинними виснажливими заняттями, тренувальними зборами й поїздками на змагання. Зі шкільних предметів віддає перевагу алгебрі, а в колірній палітрі фарб вибере зелений колір.

Турнір

На розваги, легкодоступні іншим п’ятнадцятирічним підліткам (наприклад, прогулянки у дворі з друзями), у Ганни просто не залишається часу, оскільки у російській команді з художньої гімнастики жорсткий режим тренувань. Важливим помічником у досягненні результатів стають хороші стосунки між дівчатами, взаємна підтримка й порада старших по команді.

Художня гімнастика – доля сильних духом спортсменів. Це красивий вид спорту, наповнений барвистими яскравими костюмами, мелодійною музикою, підкоренням сходинок п’єдесталу. Ганна Соколова в художній гімнастиці пройшла шлях від звичайних тренувань, у яких вивчають прості хореографічні вправи, до російської збірної, де вправи настільки складні й видовищні, що з ними важко зрівняються цирковим акробатам і жонглерам світового рівня. Дорога у великий спорт відкрита для всіх, однак у великий спорт потрапляють одиниці. Спортивна біографія Ганни Соколовій — хороший приклад для наслідування спортсменам-початківцям. Головне –  наполегливо тренуватися.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию