Художня гімнастка Мустафаєва Саміра

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Мустафаєва Саміра Арастунівна — азербайджанська спортсменка, майстер спорту із художньої гімнастики. Народилася Саміра 15 січня 1993 року в Санкт-Петербурзі. Багаторазовий призер групових змагань. Гімнастка два рази посідала треті місця на чемпіонатах світу, а також ставала чемпіонкою Росії. Її ріст — 1,71 м, вага на піку кар’єри — 51 кг. Тренувалася в Аміни Заріпової, Ірини Вінер-Усманової, Динари Гіматової, Марини Лукашиної.

Чемпіонка

Початок кар’єри

Саміра присвятила себе художній гімнастиці ще в п’ятирічному віці. На Спартакіаді 2006 року талант юної перспективної спортсменки був помічений наставником російської команди Заріповою Аминою Василовною.

Мустафаеву покликали в московське Олімпійське село на збори, що тривали протягом двотижневого періоду. Артистичність і високий рівень володіння технікою забезпечили Саміре постійну можливість продовжувати тренування в Москві. Художня гімнастика дівчинці дуже подобалася, вона завзято тренувалася декілька годин на день шість разів на тиждень.

Змагання

Основні досягнення

Вирішальна подія в становленні спортсменки як професіонала високого класу трапилася в 2007 році. У Новогорську Самира познайомилася з Іриною Олександрівною Вінер-Усмановою. Мустафаєва стала учасницею азербайджанської збірної, і отримала можливість змагатися на Кубку світу, світовому і європейському чемпіонатах.

Гімнастка двічі посідала третє місце в Клубному чемпіонаті світу в Токіо, ставала бронзовим призером чемпіонатів світу в Міе (Японія) 2009 року й у Москві 2010 у році, багаторазовим призером великих турнірів і змагань.

В 2012 році Мустафаєва стає учасницею санкт-петербурзької команди, яку на той момент тренувала Бистрова Інна Валентинівна. Команду включили в російську національну збірну.

Зі стрічкою

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Спортивні нагороди

Саміра Мустафаєва в гімнастиці завоювала наступні призові місця у найбільш важливих змаганнях:

2008 — Кубок AEON (Токіо, Японія) — бронзові медалі в індивідуальному і командному багатоборстві.

2009 — Чемпіонат світу (Міе, Японія) — бронзова медаль у групі.

2010 — Чемпіонат світу (Москва, Росія) — бронзова медаль у групі.

Тренування

2012 — Чемпіонат Росії в Казані. Командні вправи — бронзова медаль, індивідуальні вправи – золота медаль (вправа з м’ячем), бронзова медаль (у вправах з обручем, стрічкою).

2012 — Міжнародний турнір з художньої гімнастики (Вікторія, Бразилія). У груповому багатоборстві — золота медаль. В індивідуальному — нагороди вищої проби у вправах з м’ячем, обручем, стрічкою.

2013 — Чемпіонат Росії в Казані. У вправі з булавами — срібна медаль.

В 2013 році Саміра Мустафаєва закінчила спортивну кар’єру. Залишивши великий спорт, дівчина перекваліфікувалася в тренера. Вона заснувала судію стретчінга (вид аеробіки із вправами на розтяжки і гнучкість) «SM Stretching», яка у короткий термін завоювала популярність і зайняла значне місце серед лідерів цього спортивного напрямку.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию