Художня гімнастка Кароліна Родрігез

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Родрігес Кароліна Бальєстерос — іспанська гімнастка, тричі була учасницею Олімпійських ігор. Спортсменка є ветераном художньої гімнастики, її спортивна кар’єра тривала понад 16 років. Народилася Кароліна 24 травня 1986 року в Іспанії, у місті Леон. Ріст — 1,64 метри, вага на піку кар’єри — 48 кілограмів. Займалася у тренерів: Ніни Михайлівни Вітріченко, Рут Фернандес Менендес, Нурії Кастаньо Фернандес. Також спаівпрацювала з хореографом Дагмарою Браун.

Спортсменка

Початок кар’єри

Кароліна почала відвідувати заняття із художньої гімнастики із семирічного віку. Художня гімнастика їй дуже сподобалася, можна навіть сказати, що дівчинка з першого погляду полюбила цей видовищний вид спорту. Родрігес тренувалася по 25 годин на тиждень і мріяла отримати олімпійську медаль.

Її дебютний виступ на великих змаганнях відбувся в 1999 році. Тоді Кароліна виступила за юніорську збірну іспанської команди на чемпіонаті Європи.

Вправа з булавами

Іспанські дівчата виявилися п’ятими. Вона була четвертою на Чемпіонаті Європи 1999 року в молодшій групі. Також, вона посіла перше місце на Міжнародному турнірі 1999 у Портімао в категорії юніорів.

В 2001 році, під час Чемпіонату світу в Мадриді, вона стала віце-чемпіоном юніорської збірної. Тричі ставала національною чемпіонкою в індивідуальних виступах.

Основні спортивні досягнення

Родрігес брала участь у численних міжнародних змаганнях у категорії сеньйорів з 2000 по 2016 рік. В 2003 році спортсменка в складі іспанської національної збірної (з Альмуденою Сід Тостадо, Дженніфер Коліно й Естер Есколар) брала участь у чемпіонаті світу. Вона виступала в особистій першості зі стрічкою. Тоді іспанські спортсменки стали шостими. В 2004 році Родрігес брала участь в Олімпіаді в Афінах.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Вправа з м'ячем

На Афінській Олімпіаді вона виступила в командній першості. У результаті іспанська збірня виявилася на шостій позиції. В 2009 році вона завоювала свою першу бронзу Кубка світу, виконавши номер з м’ячем у Корбей-Ессоне, також завоювала бронзову медаль у командному виступі на Середземноморських іграх 2009 року в Піскарі.

На Олімпійських іграх у Лондоні 2012 року гімнастка стала чотирнадцятою в одиночних виступах. В 2013 році в Родрігес був період прориву, вона виграла Середземноморські ігри 2013 року в Мерсині, обігравши грекиню Варвару Філіппу, і Ксенію Мустафаєву, яка виступала за Францію. В 2014 році Кароліна посіла четверте місце на Кубку світу. У червні того ж року Родригес виступила на чемпіонаті Європи 2014 року, де стала десятою. На прес-конференції гімнастка оголосила, що буде готуватися до майбутньої Олімпіади в Ріо.

Завершення кар’єри

В 2016 році Родрігез була четвертою в багатоборство й отримала срібло у вправі з м’ячем на турнірі МТМ у Любляні. У цьому ж році в багатоборстві та з обручем вона виграла дві бронзові медалі на змаганнях «LA Lights».

На Олімпійських іграх 2016 року Родрігез вийшла у фінал і в багатоборстві виявилася восьмою. Після закінчення Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Кароліна Родрігес, заявила про те, що вона залишає великий спорт.

Чемпіонка

Цікаві факти

Деякі цікаві факти про Кароліну:

  1. Протягом усієї своєї кар’єри Родрігез виступала за клуб «Ритмо».
  2. В 2015 році вона брала участь у шоу на честь святкування вісімдесятиліття художньої гімнастики, яке пройшло у Санкт-Петербурзі.
  3. На своїх останніх Олімпійських Іграх Кароліна після виступу в зоні «Kiss and Cry» надягла футболку з написом «Мрії збуваються».
  4. На сьогоднішній день Кароліна Родрігес — найстарша спортсменка в художній гімнастиці. Коли вона брала участь в Олімпійських іграх, їй було 30 років.

Родрігез Кароліна в гімнастиці показала себе наполегливою, працьовитою спортсменкою й гідно закінчила кар’єру, ставши центральною фігурою фіналу Олімпіади. Кароліна емоційна й артистична, вона може ідеально відобразити суть композиції, у ліричних номерах змушуючи глядачів плакати, в енергійних — танцювати разом з нею. Можливо, у цьому їй допомагав великий спортивний досвід, вона залишається рекордсменкою з тривалості пребування у художній гімнастиці, виступаючи на найбільш престижних міжнародних змаганнях.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию