Як обрати чешки, напівчешки для художньої гімнастики

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

У художній гімнастиці, якщо займатися босоніж, то можна стерти шкіру носків ступнів, травмуватися, і, крім того, босою ногою незручно робити оберти. Тому гімнастки на тренуваннях і змаганнях носять напівчешки — гімнастичне взуття, яке закриває тільки носок.

Вправа з м'ячем

Характеристика спортивного взуття

Напівчешки ще називають напівпальцями, напівтапочками, рідше — намисники, балетки, носики. Це взуття закриває тільки носок, п’ятою й підйомом відкриті. Кріпляться ці аксесуари до ступні стрічками або шкіряними ременями.

Їх роблять зі шкіри, тканини, а також комбіновано — одночасно зі шкіри й тканини. Тканина — бавовна й нейлон. Іноді матеріалом слугує штучна замша (мікрофібра, в основному для підошви), останнім часом набирає популярність еластан. Найкращі шкіряні, оскільки вони найміцніші міцні, транинні м’які, але вони швидко зношуються. Комбіновані зверху шкіряні, а усередині покриті тканиною, у такий спосіб досягається потрібна міцність і зручність для ноги, стопа не натирається. Професійні чешки для м’якості іноді обробляють усередині махрою.

Спортивне взуття

Колірна гама — коричневий, білий, тілесний кольори. Для тренувань чешки одного тону, змагальні прикрашені візерунками у вигляді аплікації й вишивки. Гімнасткам-початківцям можна займатися босоніж (у носках) або ж у звичайних чешках на всю ногу, але все-таки бажано з юних років займатися в півчешках, щоб нога звикла до професійного взуття.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Заняття на босу ногу без взуття й шкарпеток збільшує імовірність травм (можливі навіть переломи), у ногу можуть забиватися скалки, тому без чешок можна тільки виконувати розминочні вправи, але не трюки й тим більше не тренувати хореографічний виступ. Наявність спеціального взуття для гімнастики обов’язкове для всіх спортсменок незалежно від рівня підготовки.

Як вибрати

Оскільки у півчешках мають бути складні заняття, головне в їхньому виборі — зручність. Матеріал повинен бути еластичним, шви повинні бути загладжеими, щоб не натирали, адже це взуття повинна щільно облягати ступню. Звичайно, фірмові чешки (Chakott, Venturelli, Geksha, Solo, Sasaki, російські виробники — Rialitta, Grishko, Грація) повинні відповідати цим якостям, але й невеликі виробники часто шиють якісні вироби.

Чешки потрібно приміряти, але для вибору потрібно знати їхній розмір. Розмір півчешок коливається від 0 до XL, що відповідає розмірам від 18 до 42, відповідність розмірам наступна:

  • 0 відповідає розміру 25 — 30
  • S — 30-33 (довжина стопи 20 — 22,5 сантиметрів)
  • M — 34-36 (довжина стопи 23 — 23,5 сантиметрів)
  • L — 37-40 (довжина стопи 23,5 — 24,5 сантиметрів)
  • XL — 40-41

На тренування краще брати недорогі чешки зі шкіри або кирзи, оскільки матерчаті швидко зношуються, строк їх служби становить до одного місяця інтенсивних тренувань. На змагання беруть чешки з мікрофібри, у них більш зручно, крім того, їх простіше прикрасити власним візерунком. Бажано мати запасні півчешки, тому що на заняттях вони забруднюються, можуть порватися.

Шкіряні

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию