Вправи з гумою для розтягнення в художній гімнастиці

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Розтяжка в художній гімнастиці — мабуть основа всіх вправ, адже тут немає таких силових трюків, як у спортивній гімнастиці. Хороша розтяжка також сприяє розвитку реакції, адже потрібно не тільки стежити очима за снарядами — скакалкою, обручем, м’ячем, але й встигати за ними. Хорошою підготовкою до виконання гімнастичної програми будуть вправи з гумою для розтяжки.

Вправа

Рекомендації

Щоб заняття проходили успішно й не було травм, потрібно дотримуватися наступних правил:

  • перед розтяжкою потрібно розігріти м’язи, інакше можна розірвати зв’язки й надовго піти зі спорту;
  • при статичних утриманнях розтяжки не можна продовжувати вправу понад одну хвилину, оскільки при більш тривалих навантаженнях спостерігається дискомфорт, а ефекту немає;
  • не потрібно затримувати диханя, дихати потрібно у звичайному темпі, приміщення добре провітрити, надходження кисню стимулює м’яза до роботи;
  • ремені й гуму для розтяжки потрібно чергувати зі звичайними вправами — складочками, випадами.

Розтягування стоячи

За допомогою твердих ременів для розтяжки можна робити різні вправи, проробляючи стопу, зв’язки під колінами, розвиваючи гнучкість спини. Тренер повинен допомагати незначно, спортсмен повинен стежити за своїми болісними відчуттями й не допускати занадто великого дискомфорту.

У випадку з гумовим ременем (гумовою стрічкою), вправи можна робити не тільки для розтяжки, але й для розминки й накачування м’язів. Особливо добре гумова стрічка допомагає для збільшення гнучкості стопи й збільшення кута шпагату. Також вправи з гумою допомагають виробити поставу, адже з її допомогою можна проробити м’язи корпуса.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Види й характеристики

Гумову стрічку часто випускають у вигляді еспандера для розтягування з лямками. Промисловий аксесуар являє собою як правило пружну гуму з перетином 8 міліметрів довжиною біля 1,35 метра. Також випускають спеціальну гуму, яку продають потрібної довжини, на ній зазначені поділки по 30 сантиметрів.

Еластичний бинт

Але часто беруть просто медичний джгут і складають настільки, настільки потрібно докласти зусиль. Кінці намотують на стопи або зап’ястя. Зручність стрічки без лямок полягає в тому, що її можна зробити такої довжини, яка потрібна й відповідно можна робити більшу кількість різноманітних вправ.

Джгут

Гуму можна не тільки тримати в руках, але й прив’язувати до гімнастичної стінки, тим самим звільняючи себе й одночасно надаючи рукам і ногам необхідне навантаження. Займатися можна як індивідуально, так і в групі, додаючи ефект змагальності у виконання вправ.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию