Особливості грузів для художньої гімнастики

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Викладаєтеся на тренуванні по повній програмі, але так і не виходить добитися висот? При будь-яких заняттях спортом, будь то аеробіка, фітнес або художня гімнастика, у якийсь момент звичні вправи перестають приносити задоволення. Фахівець із легкістю визначить момент, коли буде потрібно змінити напрямок тренувань, додавши грузи, збільшивши тим самим навантаження. У цей час є велика кількість устаткування такого роду, відмінність яких тільки в областях застосування.

Манжети

Для чого використовуються

Вирішили серйозно зайнятися спортом? У першу чергу необхідно правильно вибрати устаткування. Найпоширенішими є грузи для ніг. Це спеціальні пристосування, схожі на манжети, вироблені із щільних матеріалів — синтетичної материї чи шкіри. Для ваги їх наповнюють сипучими матеріалами або металевими пластинами.

Застосування грузів гарантує збільшення навантажень для досягнення бажаного результату. Мета може бути різної. Чи бажає спортсмен добиться найвищого результату на змаганнях или метою є формирование тренованих м’язів, чи необхідно розвинути виносливість, а может просто скинути вагу. Манжети одягають і надійно закріплюють на ті місця, яким потрібне посилене навантаження. Кровообіг у м’язах поліпшується за рахунок додаткового навантаження, яке утворюється завдяки грузам.

Тренування

Поради з правильного вибору

Фахівець у магазині може пібрати груз, який вам потрібен у залежності від ваших потреб. Вага залежить від того, чим ви займаєтеся. Для легкої атлетики стартова вага грузиків — 0,5 кг, важливо враховувати, що найбільша маса повинна бути не більш 2 кг, інакше травм не уникнути.

Для занять фітнесом, аеробікою, бодібілдингом або для гімнастики маса устаткування визначається індивідуально. Якщо, застосовуючи мінімальну вагу, вправи робити занадто легко, варто підсилити навантаження, поступово збільшуючи вагу грузів. Купіть новий комплект манжетів з піском, збільшивши вагу на 0,5 кг. Уникнути травм, порушень при формуванні опорно-рухового апарата або погіршення загального стану в дитини можна лише при заняттях з досвідченим тренером.

Особливо обережно потрібно тренуватися з грузами на заняттях з художньої гімнастики. Грузи нагружають не тільки м’язи, а й серце, тому перед використанням варто порадитися з лікарем, який допоможе підібрати оптимальну вагу додаткової нагрузки. Стартова вага манжет- 0,2 кг, збільшення проводити поступово, дотримуючи проміжку 0,1 кг. Найбільша вага грузів у дитини повинен бути не більшою 0,5 кг (найменші дитячі грузи мають вагу 250 грамів).

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Позитивні й негативні сторони

Грузи покращують спортивний результат, оскільки допомагають підвищити виносливість, за рахунок припливу крові до м’язових тканин покращується кровообіг, підвищується загальний тонус м’язів.

При правильному підборі грузів і вірній техніці виконання вправ досягається величезна кількість корисних ефектів.

Грузи гімнастичні можна назвати засобами для:

 • стимуляції роботи серцевого м’яза дітей — поліпшений кровообіг не тільки живлення м’язів, але й зміцнює судини й тренує серце;
 • зниження ваги шляхом спалювання енергії.
 • збільшення витривалості й покращення загального фізичного стану спортсмена.

Розтяжка

Негативний вплив може бути у випадках:

 • при порушенні техніки використання;
 • при заняттях з обтяженням невиправдано високої маси;
 • у випадках протипоказань для занять із вантажами на руках і ногах.

Медики категорично забороняють використовувати утяжелители якщо:

 • недавно була перенесена операція;
 • є різні травми кінцівок;
 • є захворювання серця й органів травлення;
 • є схильність до жовчокам’яних хвороби і варикозу.

Головне правило для занять будь-яким спортом завжди проводити хорошу розминку перед тренуванням.

Із усього перерахованого вище можна зробити кілька висновків:

 • робота з грузами для художньої гімнастики приводить до покращення результатів на тренуваннях, розвивають, сприяють прискоренню обміну речовин;
 • виконуючи вправи з вантажами, можна значно зміцнити свої м’язи, підтримувати їх тонус;
 • збільшуйте навантаження поступово, не забуваючи про техніку безпеки й протипоказання лікарів;
 • завжди робіть розминку, поступово готуючи м’яза до роботи.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию