Особливості розігрівочного поясу для художньої гімнастики

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Розігрівочний пояс має важливе значення для спортсмена, оскільки він дає можливість розігріти мускули. Для художньої гімнастики, важливі м’язи попереку. За допомогою пояса розігріваючого, вдається зігріти поперек, удержати теплоту й тонус м’язів. Якщо м’язову масу не розігріти до заняття, то в процесі інтентивного транування можна сильно її пошкодити — розтянути або порвати м’яз або зв’язку.

Розминка

Характеристика

Цей пояс розігрівочний має як плюси так і мінуси у використанні. До його переваг можна віднести:

  • до складу продукту входить фліс, завдяки якому одержуєте відчуття м’якості, легкості
  • гімнастичний пояс не заважає рухам, у ньому легко робити вправи;
  • тіло не буде сильно потіти, оскільки флісовий одяг дає дихати шкірному покриву;
  • зігрівальний пояс для гімнастики із флісу – міцний, при цьому є еластичним.

Для тренувань

До недоліку продукту відноситьсятака особливість, як погане вбираннявологи й через це розігріваючий пояс потрібно одягати поверх футболки.

Ще зустрічаються пояси для розігріву спини для художньої гімнастики з матеріалу, основним компонентом у якому буде поліестер.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Догляд і вибір виробу

До прання, розігрівочний пояс не вибагливий. Його можна прати руками, можна й у пральній машинці. Температура води, не повинна бути вищою ніж 40 градусів.

Пояс не можна сушити на батареї, також не можна розгладжувати праскою й виводити плями відбілювачем. Просушувати річ краще на мотузці, при цьому пояс не втратить свою форму.

Щоб зробити правильний вибір, треба звернути увагу на: країну виробника, розміри, колір, ціну, фірму й форму. Якщо брати до уваги розміри, то їх можна визначати за рахунок обхвату талії:

  1. Розмір О с обхватом талії 45 сантиметрів;
  2. S – обхват пояса 50 сантиметрів;
  3. М – 55 сантиметрів;
  4. L – 60 сантиметрів.

Флісовий

У деяких магазинах розмір можна визначити за віком, наприклад, для 4-8 років підійде XS; так само при виборі можна звернути увагу й на ріст, об’єм грудей, об’єм стегон.

Для повноцінного тренування в гімнастиці, потрібно розігрівати м’язи попереку. Це можна зробити не тільки за допомогою попередньої розминки, але й завдяки поясу для розігріву. Він дає можливість заощадити час, який приділяється для розминки. Придбати пояс можна в магазинах спортивних товарів. Головне знати, який підійде найбільше, розбиратися в основних характеристиках і особливостях подібних поясів. Цей аксесуар буде корисний також в умовах не дуже теплого залу, що особливо актуально в холодну пору року.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию