Особливості розігрівочного одягу для художньої гімнастики

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Для ефективної розминки можна використовувати спеціальну розігрівочну одяг для художньої гімнастики. Він допоможе займатися у холодному залі, розігріті м’язи стають еластичними і їх важче травмувати.

З булавами

Гетри

Зв’язки в з’єднують кості рук, спини, черепа, колін, гомілки. Для гімнастів особливо небезпечне розтягнення зв’язок гомілок останніх, тому необхідно купити гетри для розігріву, які зазвичай звичайно виготовляється з шерсті. Вони закріплюються гумками на стегні й стопі, відкриваючи пятку й носок.

Гетри зігрівають хрестоподібні (за колінною чашечкою), малогомілкові, таранно-малогомілкові, п’ятково-малогомілкові (перебувають у районі гомілковостопного суглоба) зв’язки. З гетрами є менша імовірність травми ноги під час виконання шпагату, стрибка, повороту. Коштують гетры від 200 до 1000 гривень. Можна придбати також легінси, лосіни, але вони виготовлені з тонкої тканини й не зігріють ноги в достатній мірі.

Гетри

Пояс

Зв’язки є не тільки в районах суглобів. Вони фіксують органи черевної порожнини (наприклад, печінку), тому живіт також потрібно зберігати в теплі. Для цього існує багато різних поясів. Як і гетри, пояс зроблений з шерсті й допомагає зігріти м’язи. Крім цього, якщо сильно затягти пояс (не перетискаючи), він зафіксує хребет. Це важливо, тому що спину легко зашкодити під час нагинань. Ціна — від 200 до 800 гривень. Не слід плутати гімнастичний пояс із атлетичним, той твердіше й не дозволяє тілу вільно рухатися.

Крім зв’язок потрібно берегти інші м’язи. Після ніг і спини сама небезпечна зона ушкодження — руки. Якщо гімнаст не звик хоча б до стійки на руках, плечовому й променевому м’язам необхідно буде витримати величезні навантаження.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Пояс

Захист плечей

Щоб уникнути травм гімнасти й гімнастки носять болеро, кофти або купальник з довгими рукавами. Болеро коштує від 300 гривень, кофти від 500 гривень. Болеро відрізняється від кофти тим, що перше одягається, немов халат, кофта ж надягається через голову.

Болеро

До розігрівочного одягу також можна віднести й купальники, тобто звичайне вбрання гімнаста на тренування, якщо вони достатньо пошиті з достатньо теплого матеріалу. Зазвичай вибирають тріко чорного кольору, щоб маленькі гімнасти не відволікалися на яскраві купальники.

Одяг виготовляється з біфлекса, цей матеріал може розтягнутися утричі, тому він може витримати значні навантаження. Купальник не повинен стискувати рухів

До тренувального одягу також відносять взуття. Професіонали використовують напівчешки (їх ще називають напівпальці, напівтапочки, носики, намисники). Вони захищають пальці від переломів і мозоль.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию