Особливості спортивних гімнастичних шкарпеток

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

На успіх у будь-якому виді спорту впливає величезна кількість різних складових — це інтенсивність тренувань, професіоналізм тренера, спортивне харчування й одяг для занять. Одяг для тренувань особливо актуальний для такого виду спорту, як художня гімнастика, оскільки правильно підібраний тренувальний одяг дозволяє спортсменкам почувати себе комфортно, що є обов’язковою умовою при виконанні складних елементів. У число найважливіших елементів тренувального одягу для гімнасток входять спеціальні шкарпетки.

Для тренувань

Особливості виробу

Носки для художньої гімнастики повинні мати певні властивості. У першу чергу тканина, з якої виготовлені носочки, повинна добре пропускати повітря. Звичайно такі вироби на 80% складаються з натуральної бавовни. Готовий виріб повинний бути високої якості. Крім того, носок повинен добре облягати ногу.

У спортивному одязі не використовуються барвники, оскільки ці речовини можуть викликати алергічну реакцію під час активних спортивних тренувань. Крім того, носки, спеціально призначені для такого виду спорту як художня гімнастика повинні мати посилену гумку, яка дозволить виробу щільно сидіти на нозі, щоб носок не сповз і не перекрутиться в процесі тренувань або під час виступу.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

С рисунком

Переваги

Основні переваги спеціальних спортивних шкарпеток для художньої гімнастики. Основними перевагами носків для художньої гімнастики є:

  1. Посилена особливо міцна, стійка до стирання підошва носків. Такими властивості носочки мають завдяки використанню при їхньому виготовленні поліамідної нитки.
  2. Двошарова структура підошви, коли внутрішній шар підошви, що стикається зі шкірним покривом ступні, виготовлений з натуральної бавовни, а зовнішній, міцний шар виготовлений з поліамідної нитки.
  3. Наявність поліамідної нитки в підошві знижує ефект скочування (зісковзування) носків.
  4. Спеціальні спортивні носки з посиленою підошвою розраховані на тривалий період носіння, приблизно, на 8 місяців.

Якісні спортивні носочки, призначені спеціально для гімнастики, дозволять не тільки тривалий час активний тренуватися, але й почувати себе максимально комфортно на змаганнях та хореографічних виступах. Спеціальні посилені носки ідеально сидять на нозі, не спадаючи, не натираючи.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию