Особливості вибору гімнастичного і хореографічного станка

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Урок класичного танцю, гімнастичне заняття в обов’язковому порядку містять у собі різні варіації вправ на розтяжку, рівновагу, на витривалість. Для вдосконалення техніки танцю або гімнастичних композицій створений екзерсис — комплекс спеціальних вправ, який, як варіант, може здійснюватися біля гімнастичного станка. Екзерсис – обов’язкова частина розігріву танцюристів і гімнастів, здійснюється або під музичний супровід, або « під рахунок». Гімнастичний (хореографічний або балетний) станок став невід’ємним атрибутом гімнастичного, танцювального або спортивного залу або навіть домашнього інтер’єру. Адже не секрет, що для досягнення найкращих результатів, часом буває недостатньо одних лише занять у класі.

Хореографічний зал

Особливості

Незважаючи на те, що конструкція подібного станка здається простою, він повинен відповідати певним вимогам. Тільки тоді заняття на ньому будуть приносити не тільки задоволення, але ще й будуть результативними. Не варто забувати про заходи безпеки, оскільки навантаження при роботі на даному «тренажері» досить великі. Тому подібні спортивні снаряди повинні бути простими (у них не повинно бути нічого зайвого) і надійними.

Переносний

Можна із впевненістю сказати, що правильний вибір спортивного снаряду – це перший крок до успіху. При виборі станка значення має не тільки побажання спортсмена, який займається гімнастикою, або танцюриста, але й особливості тренувального залу.

Асортимент сучасних гімнастичних станків великий і серед цього достатку можна вибрати той, який задовольнить будь-які побажання замовника. Це може бути настінний або із кріпленням до підлоги, комусь більше підійде комбінований, з регулюванням висоти, дворядний або однорядний. При цьому слід пам’ятати, що за станком спортсмен або танцюрист буде проводити не менше часу, чому учень за партою, тому устаткування повинно бути максимально зручним і відповідним до особистих параметрів спортсмена (танці — це також своєрідний спорт).

Поручні

За видами кріплень розрізняють станки: настінні, із кріпленням до підлоги, комбіновані, мобільні. Станок складається із двох важливих частин – кронштейна й перекладини. Саме ці складові формують вартість конструкції. Як більш дешевий варіант – перекладина із хвойних порід деревини, більш дорогий – буковий зі сталевим сердечником. Буває так, що встановлюють верстати з перекладиною із хромованої сталевої труби, але це відбувається рідко, тому що для професійних занять, як правило, вибирають жердину з цінних порід дерева.

Заняття

Чому ж важливо, щоб поручень був виконаний саме з дерева? Не секрет, що під час активних тренувань у якийсь момент спрацьовує процес терморегуляції організму й людей починає, просто кажучи, потіти. Оскільки при цьому потіють і руки, то по сталевому поручню, на відміну від дерев’яного, вони будуть сковзати, що може викликати порушення просторового балансу і як наслідок – травми. Ще однією перевагою дерев’яного поручня є те, що дерево швидко нагрівається до температури навколишнього середовища й така перекладина буде більш комфортною на дотик.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Бук і дуб – найкращі матеріали для поручня. За своїми характеристиками ці види деревини схожі. За бажанням замовника деревину можна покрити лаком або додати їй інший відтінок. Стандартна довжина перекладини — 2 м, 2,5 м, 3 м, 4 м і 5 м, діаметр – 48-50 мм. Щоб уникнути висихання деревини перекладини, її не виготовляють цільною по всій довжині, а склеюють зі шматочків по всьому діаметру (більш дешевий варіант), або склеюється тільки верхня ламель (смужка) дерева, а нижня при цьому залишається суцільною (такі поручні більш дорогі).

Кронштейни й кріплення

Розібравшись із поручнями, можна перейти до кронштейнів. Залежно від типу конструкції кронштейнів і виду кріплення станки можуть бути: однорядні, дворядні, переносні. Для того, щоб за станком могли займатися люди будь-якого віку, передбачається виготовлення багаторівневих станків. У такому випадку дитина може триматися за нижній рівень, а дорослий – працювати на верхньому. Мобільні станки отримали широке поширення в Європі й США, вони зручні як для індивідуальних, так і для групових тренувань.

Мобільний станок, завдяки своїй розбірній конструкції, зручний при транспортуванні, займаючи при цьому зовсім небагато місця. Заняття із мобільним станком можуть проводитися в різних залах, снаряд можна переносити із собою. Ще однією перевагою мобільного станка є те, що його можна відрегулювати. Це зручно в першу чергу викладачам, які працюють із дітьми, адже, з їх ростом, можна легко поміняти висоту поручня станка. Конструкція дуже зручна у використанні й легко регулюється по висоті в межах 40 сантиметрів. Мінімальна висота при цьому буде 80 сантиметрів, а максимальна 110 сантиметрів.

Тренування

Найбільш надійними й хорошими, але, відповідно, і найдорожчими, є кронштейни й кріплення з нержавіючої полірованої сталі. Середньою за ціною можна назвати суцільнозварну конструкцію з італійської хромованої труби (дуже красиво виглядає у випадку, якщо кріплення встановлюються крізь дзеркальне полотно). Ну й самими бюджетними є кронштейни зі сталевих труб з полімерним покриттям. Дана конструкція так само є суцільнозварною, має хорошу надійність і гарно виглядає.

Ще один важливий момент – тип кріплення станка. Він може кріпитися до підлоги, до стіни (у цьому випадку обов’язковою умовою є наявність цегляної стіни), до підлоги й до стіни.

Для занять вдома рекомендується вибирати однорядний верстат, особливо якщо займатися на ньому буде одна людина. Якщо це дитина, то найкращим варіантом буде виріб з висувними телескопічними стійками. Це дозволить, при необхідності, регулювати висоту верстата.

Можна купити готовий станок, а можна виготовити на замовлення. На замовлення можна спроектувати й виготовити станок потрібного розміру й способу кріплення, з будь-яких матеріалів. Головне, щоб матеріали були якісними, а сам виріб — безпечним.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию