Школи естетичної гімнастики у Сумській області

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

З 2003 року в Україні стає усе більш масовим новий вид спорту — естетична гімнастика, який бере початок в Естонії й Фінляндії. Естетична гімнастика в Сумській області почала активно розвиватися з 2011 року. На сьогоднішній день, продовжуючи залишатися відносно молодим напрямком, сумська естетична гімнастика набирає популярність, проводяться змагання й турніри різного рівня.

Нагородження

Спортивні школи

Федерація естетичної гімнастики Сумській області

Федерацію естетичної гімнастики Сумській області очолює Катерина Андріївна Карпенко, вона займала призові місця на Кубку світу (срібло), чемпіонаті Європи (бронза), чемпіонаті України (золото) з естетичної гімнастики. Саме вона, майстер спорту й молодий тренер, відкрила для міста Суми даний напрямок. Щорічно проводиться набір дівчаток із чотирьох років. В 2013 році вперше пройшов турнір «Грація-2013» з естетичної гімнастики, у ньому взяли участь українські, російські й молдавські спортсменки. Три команди під керівництвом Катерини Андріївни посіли призові місця: перше місце — команда «Грація Супербейбі» (вікова категорія від 4 до 6 років), друге — «Грація» (вік учасниць від 8 до 10 років), третє — «Грація Кідз» (дівчатка від 6 до 8 років). В 2015 році Сумські колективи «Грація», «Грація Кіидз», «Грація Бебі», «Грація Кіндер» стали призерами відкритого Чемпіонату фізкультурно-спортивного товариства «Україна» і Всеукраїнського турніру з естетичної гімнастики «Подільські Зорі», що проходив у місті Вінниця. Досягши високих професійних результатів, Катерина й ще один керівник — Ірина Ткаченко, передають свій досвід вихованкам, відкриваючи їм шлях до самовдосконалення й спортивних перемог.

Контакти:

Адреса: вулиця Кірова, будинок 76 (заняття проходять у спортивному залі школи № 2).

Телефон: +38 (095) 167-26-56.

Змагання

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа (КЗ КДЮСШ) № 2

Одна із кращих спортивних шкіл області, у ній проводяться заняття з естетичної гімнастики. У турнірі 2013 року взяли участь команди: «Лавина Кідз», вік дівчат від 8 до 10 років (одинадцяте місце), «Лавина Янг», від 10 до 12 років (восьме місце) і «Лавина Стрім», від 14 до 16 років (шосте місце).

Контакти:

Адреса: вулиця Борова, будинок 45.

Телефон: +38 (054) 233-57-06.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Обласна дитячо-юнацька спортивна школа (ОДЮСШ) «Спартаківець»

Школа запрошує дітей і батьків на день відкритих дверей, де вони можуть познайомитися з напрямками підготовки й викладачами. Вихованки цієї школи брали участь у київському чемпіонаті ЦС ФСО з естетичної гімнастики в 2011 році. Команда дівчат від 8 до 10 років посіла четверте місце під керівництвом Катерини Карпенко.

Контакти:

Адреса: вулиця Іллінська, 12/2.

Телефон: +38 (054) 260-03-47.

Тренери

Дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ) міського відділу освіти міста Шостка

Ще одна школа Сумської області, що займається підготовкою гімнасток естетичного напрямку на високому рівні. Шосткінські команди також брали участь у турнірі «Грація-2013»: «Експресія» у віковій категорії від 14 до 16 років (сьоме місце), «Експресія Кідз» від 8 до 10 років (десяте місце).

Контакти:

Адреса: вулиця Карла Маркса, 76.

Телефон: +38 (054) 496-24-79.

Про естетичну гімнастику

Номери виконуються групами від 6 до 12 людей. Програма номера не містить у собі вправі із предметами, цим цей спортивний вид відрізняється від художньої гімнастики. Композиція виглядає як нерозривний потік елементів, що поступово переходять один в одного. Широко застосовуються художні елементи: стрибки, повороти, підскоки, хвилі, вправи на рівновагу. Також помітний вплив танцювальних напрямків, акробатики. Виступ проходить із музичним супроводом, триваючи біля трьох хвилин. У заняття входять:

  • вправи на координацію рухів;
  • танцювальний, хореографічний компонент;
  • тренування відчуття ритму;
  • розвиток впевненості і артистизму;
  • розвиток розтяжки й гнучкості;
  • зміцнення різних груп м’язів;
  • зміцнення постави й стоп.

Естетична гімнастика в Сумській області представлена спортивними школами, у яких викладають досвідчені педагоги. Це відгалуження гімнастики підходить для батьків, які не ставлять перед собою мету зробити з дитини чемпіона. Не будучи олімпійським видом спорту, цей вид спорту менш травмонебезпечний і не настільки вимогливий, як художній напрямок. Проте естетична гімнастика забезпечує засвоєння тих самих базових навичок, що й художня, учить витривалості й роботі в колективі. Крім того, це видовищний і дуже красивий вид спорту.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию