Гімнастичні гетри

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Щодня з’являються нові види одягу й аксесуари. Завдяки практичному застосуванню, вони з успіхом застосовуються не тільки в повсякденному житті, але й у спорті, туризмі й інших областях діяльності людини. Давайте розглянемо що являють собою гетри, їхні види й призначення.

Для тренувань

Історія появи й сфери застосування

Гетрами називають особливий вид теплих накладок, що закріплюються на щиколотці. Також гетрами називають панчохи, закривають поверхню гомілки, однак не покривають ступні. Одним із різновидів гетр є гамаші, які відрізняються тим, що мають збоку гудзики.

Уперше вони з’явилися на початку 18 століття в Європі й вироблялися зі шкіри й теплого сукна. У складі обмундирування, військові гетри служили для захисту ніг особового складу від холодів і атмосферних опадів. Знайшли вони застосування й серед ковбоїв. Подовжені варіанти використовувалися, щоб не натирати ноги під час багатогодинної їзди верхи на коні. Навіть священики в Англії в той час повинні були носити гетри чорного кольору, що фіксуються нижче колін.

У кінці 20 століття вони стали широко застосовуватися як складова спортивного одягу футболістів, гімнастів, велосипедистів і професійних танцюристів. Своєю популяризацією даний вид панчох зобов’язаний масовому захопленню в 80-х роках прекрасної половини людства новим видом спортивної гімнастики — аеробікою.

Спортивні

Виготовлені з вовни гетри використовуються для швидкого розігріву литкових м’язів, таким чином допомагають покращити кровообіг і зберігають м’язи еластичними під час розтяжки.

Футболісти носять під ними захисні пластини, які зачищають гомілки від травм. У багатьох видах єдиноборств гетри у вигляді накладок використовуються для захисту при проведенні змагань під час спарингів.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Гетри використовувані мандрівниками, фіксуються під коліном і служать для запобігання потрапляння бруду й вологи у взуття.

Існують лікувальні гетри, які рекомендується носити людям, які мають варикозне розширення вен. Іноді в них інтегрують нагрівальні елементи, які приводяться в дію електричним струмом низької напруги. Але використання даного виду лікувальних панчіх можливо тільки після консультації з лікарем.

Які матеріали використовуються при виробництві

Незважаючи на те, що багато людей люблять носити одяг з натуральних матеріалів, гетри для гімнастики роблять зі штучних тканин — вовни й акрилу, з додаванням еластина, оскільки вони мають ряд переваг: еластичність, зносостійкість і зручність при пранні.

Гімнастичний різновид, даного атрибута, набув широкого застосування в хореографії, танцях і балеті. Дитячі гетри для художньої гімнастики мають ряд особливостей: їх довжина не повинна перевищувати 50 сантиметрів, вони не повинні сковувати рухи дитини.

Виробники даного спортивного аксесуара випускають для дітей багато кольорових варіацій – від найяскравіших до більш теплих тонів.

Гетри мають широке практичне застосування в багатьох сферах життя людину, у тому числі й у художній гімнастиці, вони роблять заняття теплішим й комфортнішим.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию