Художня гімнастка Мазур Вікторія

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Вікторія Мазур – перший номер збірної України по художній гімнастиці. Упевнено займає цю позицію завдяки майстерності – необхідній якості спортсменів.

Вправа з м'ячем

Дитинство

В 6 років дівчинка побачила виступи гімнасток-художниць на екрані телевізора і загорілася цим видом спорту. До цього мріяла стати акторкою.Виступи гімнасток Наталії Годунко, Тетяни Бессонової підскорили юне серце.

Мама привела дочку в танцювальну студію. Потім Віка займалася спортивною гімнастикою. Плакала від вправ на брусах, боячись упасти з висоти. Почала займатися художньою гімнастикою в Луганську.

Після зборів в Алушті та після виступів у Києві 11-літню Вику помітили столичні тренери. Їй запропонували на місяць залишитися.

Виступ з булавами

У школі Дерюгіних Віка вже навчається протягом 11 років. Дівчина має хороші фізичні дані, які необхідні в художній гімнастиці. При зрості 170 сантиметрів її вага становить 47 кілограмів. Вона наполеглива, працьовита, ці якості допомагають їй конкурувати із найсильнішими спортсменками світу.

Перші три місяці дівчинка була  вдалині від батьків, які залишилися в Луганську. Єдина дитина в родині, Віка дуже нудьгувала. Але попереду була висока мета — перемогти на Олімпійських іграх. З часом звикла, стала самостійною завдяки порадам батьків і підтримці тренерів. Десять років Віка прожила в суворих умовах гуртожитку. Вона тренувалася 6 днів на тиждень по 8 – 9 годин.

Початок спортивного шляху

Перший успіх до Вікторії прийшов на юніорському Чемпіонаті Європи в 2008 році. У командному заліку гімнастка отримала бронзову медаль. Це була суттєва нагорода. В 2012 році дівчина вважається третім номером команди України.

За правилами тільки дві гімнастки від країни можуть виступати в індивідуальних змаганнях. Тоді тренери вирішили спробувати Вікторію в групових вправах. На лондонських Олімпійських іграх вона була членом команди, яка зайняла 5-е місце в груповому багатоборстві. Це був найбільш яскравий виступ у спортивній кар’єрі гімнастки. Найбільш успішним для Вікторії став 2013 рік.

Вправа зі стрічкою

Спортивна кар’єра

На літній Універсіаді-2013 Вікторія Мазур виступала разом з подругами по команді. У Казані їй заслужене дісталися три медалі:

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

  • срібло в командному багатоборстві;
  • бронзову нагороду за вправи з булавами;
  • медаль за третє місце за груповий виступ з 3 м’ячами й двома стрічками.

На Чемпіонаті світу в Києві, який проходив з 28 серпня по 3 вересня 2013 року, гімнастка не залишилася без нагороди. У командних вправах з 10 булавами Віка завоювала бронзову медаль.

Нагородження

Літня Універсіада-2015 проходила в корейському місті Кванджу. Вікторія виступала в індивідуальних змаганнях:

  • 6-й результат показала на виступі зі стрічками;
  • восьмою була у вправах з м’ячем.

Після того, як спортсменка на літній універсіаді не зайняла призового місця, доводилося довго, завзято тренуватися, щоб завоювати почесну нагороду. Чемпіонат світу в Штутгарте приніс Вікторії заслужену бронзу в командних виступах.

За рік до Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро збірна України по художній гімнастиці підкорила Бразилію. Вікторія із тріумфом виступила на міжнародному турнірі, що проходив у містечку Витория. 5 срібних медалей поповнили особисту колекцію гімнастки. Вона поступилася лише подрузі по команді Ганні Ризатдіновій, що стала власницею такого ж кількості золотих нагород.

Кращим виступом Віки була вправа з булавами. У складі команди гімнастка впевнено виграла багатоборство. За тиждень, проведений в Бразилії, українська прима навчилася танцювати самбу, дала трохи майстер-класів з художньої гімнастики і придбала хорошу шоколадну засмагу.

Наставники

Спершу підготовкою Вікторії займалася Альбіна Дерюгіна. Останні три роки головний тренер гімнастки – дочка засновниці Київської школи художньої гімнастики, Ірина. Зараз Вікторія Олексіївна Мазур знову виступає в індивідуальному багатобор’ї.

На п'єдесталі

Ірина Дерюгіна – дуже строгий і вимогливий тренер. Вона не терпить найменшого натяку на лінь. Вона знає, як запалюються «зірки», ні на хвилину не дає своїй підопічній розслабитися. Вважає, що Вікторії трохи не вистачає витримки.

Гімнастка вона дуже відповідальна, вона щодня з 9 ранку до 6 вечора вона знаходиться у спортивному залі, відточуючи складні елементи із предметами. Вікторія в захваті від своєї нової вправи з обручем під композицію української виконавиці Онуки.

У кожної гімнастки є свій стиль, ізюминка, завдяки якій вона перетворює свій виступ зі стандартним набором елементів у цілісну неповторну композицію. Вікторію видрізняє художній модерн.

Бути першим номером команди – велика відповідальність. Витончена, працьовита, завжди усміхнена гімнастка Вікторія Мазур мріє про підкорення нових вершин.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию