Як вибрати рюкзак або сумку для художньої гімнастики

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Батькам, які віддають дітей у секцію гімнастики, знайома проблема зборів дитину на тренування й змагання. Стільки всього потрібно взяти із собою! Змінний одяг, інвентар, косметика, гігієнічні приналежності, їжа й вода, усякий корисний дріб’язок. Рюкзак для художньої гімнастики створений для того, що б зручно переносити всі ці речі.

Спортивний інвентар

Характеристика

Це рюкзак зі спеціальними відділеннями, кишенями, петлями, мішками. Вони призначені для предметів, використовуваних у гімнастиці — булав, стрічок, м’ячів. Звичайно кишені фіксуються, складаються.

Сам рюкзак має зручну спинку й лямки, які враховують анатомічні особливості дитини. Щільний матеріал виробу може бути виконаний у найрізноманітніших кольорах. Деякі виробники роблять тканину водонепроникною.

Сумка для художньої гімнастики має таке ж призначення, як і рюкзак, але інший зовнішній вигляд. Іноді при описі товарів магазини роблять поняття «сумка» і «рюкзак» синонімами.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Вибір

При покупці слід звернути увагу на такі параметри:

  1. Габарити. Рюкзак повинен відповідати зросту, будові тіла дитини, а її потребам (дитина сама повинна знати, що вона буде носити на тренування і якого об’єму рюкзак їй потрібен). Досить часто продавець має спеціальну таблицю й розміри, по яких буде легше орієнтуватися. Для маленьких спортсменів слід вибирати розмір поменше. Для старших дітей, відповідно, більш місткий рюкзак, тому що вони носять більше інвентарю.
  2. Матеріал. Враховуйте рекомендації по догляду за виробом, не всі вони призначені для машинного прання. Слід вибирати зносостійкі, водовідштовхуючі матеріали. При цьому спинка, лямки не повинні натирати або давити.
  3. Крій. Віддайте перевагу якісному товару. Крій повинен дозволяти раціонально розмістити речі. Фурнітура (змійки, петельки), шви повинні бути акуратними й надійними.
  4. Функціональність. Кишені й секції повинні вміщати все, що потрібно. Крім спорядження, у сумку можна помістити пляшку для води, взуття, рушник, планшет, телефон, документи. Це залежить від моделі.

Булави і стрічка

Є фірмові рюкзаки, які зроблені спеціально для художньої гімнастики, вони зручні в поїздках. Але можна підібрати й звичайний рюкзак, який має досить багато секцій, у які можна помістити все необхідне для тренувань або змагань.

Використовуйте всі необхідні аксесуари, щоб полегшити дитині похід на тренування. Ваша дитина проводить у гімнастичному залі чимало годин, виконує багато вправ, щоб досягти майстерності. Зробіть його важкий шлях до спортивної вершини максимально комфортним.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию