Як вибрати обруч для художньої гімнастики

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

ЗмаганняЯк вибрати якісний та зручний обруч для художньої гімнастикиобруч — розмір, вага, виробники, зберігання, як прикрасити за допомогою різнокольорових стрічок.

Розмір обруча

Правильний розмір обруча це — довжина від підлоги до бічної кісточки стегна. Якщо немає під рукою сантиметра, то можна скористатися таблицею відповідності розміру обруча і віку гімнастки. Розмір обруча вимірюється по його діаметру:

3-4 роки-60 см, 5-6 років-65 см, 7-8 років-70 см, 9-10 років — 75 см, 11-12 років — 80 см, 13+ — 85 см, якщо дівчинка з ростом вище 165 см — 90 см.

Звичайно, важливо звернути увагу не тільки на вік, але і на зростання гімнастки. Наприклад, якщо дівчинка в 6 років висока, і виглядає старше своєї вікової категорії, то і обруч їй підійде не 65 см, а наступний по-розміром — 70 см.або, навпаки, якщо дівчинці 11 років, але вона ще маленька по зросту, то краще взяти обруч за розміром менше (75 см) для того, щоб їй було зручно з ним працювати.

Вага обруча змінюється відповідно до його розміру.

З 16 років гімнастка зобов’язана виступати зі стандартним обручем, діаметр якого 85 см або 90 см, а вага 300 г, з позначкою F. I. G approved. Обручі з такою позначкою схвалені світовою федерацією гімнастики і підходять для виступів на міжнародних турнірах.

Обручі для занять в гуртках існують тільки в двох розмірах: 60 см і 80 см, тобто вони діляться на великі і маленькі. Тому неможливо підібрати обруч дівчаткам з 7 до 11 років. Крім того непрофесійні обручі не зберігають форму, часто ламаються. Таким чином вони не підходять для професійної роботи. Але для ігор і розваг такий обруч підійде.

Виробники

Обручі виробляють фірми SASAKI, PASTORELLI, CHACOTT. Обручі фірми SASAKI, зроблені з більш м’якого пластику, він більш гнучкий в роботі, таким чином його зручно ловити, виконувати з ним різні елементи. Він важить 300 г, як і потрібно про правилами художньої гімнастики, але вага розподілений таким чином, що обруч здається легким. За свою якість обручі фірми SASAKI відомі у всьому світі.

Обручі фірми PASTORELLI також улюблені гімнастками. Вони більш пружні, не такі гнучкі як обручі SASAKI, міцні і зручні.

Обручі CHACOTT схожі за якістю матеріалу на обручі SASAKI, і для малюків є яскраві флуоресцентні забарвлення.

А ось, наприклад, обручі дешевші, призначені для занять в гуртках зроблені з дуже легкого пластику, легкі і можуть зламатися на стику.

Интернет-магазин ГимнастИкс пропонує товари для спортивної та художньої гімнастики — обручі, булави, м’ячі, скакалки, стрічки.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Як зберігати обруч

Бажано зберігати обруч в спеціальному чохлі. По-перше, зручніше носити обруч в чохлі, ніж просто в руці. По-друге, чохол допоможе вам зберегти обруч в чистоті, і обмотки з обруча будуть менше здиратися. Крім звичайного чохла для обруча, є сумка-чохол, в яку можна покласти не тільки обруч, але і всі інші предмети: м’яч, скакалку, булави, стрічку і напівчешки.

Зберігайте обруч в прохолодному місці і стежте за тим, щоб на нього не потрапляли прямі промені сонця.

Як прикрасити обруч

Стандартний обруч білого кольору можна прикрасити різними обмотками, які зроблять його яскравим, блискучим, красивим і незвичайним.

Є кілька видів обмоток і клейких смужок. Є обмотки, які схожі на різнокольорові котушки скотча. У кожній котушці 11 м, і цієї кількості вистачає на обмотку цілого обруча (за умови, що ви обмотуєте акуратно з мінімальним нахлестом).

Є обмотки також довжиною 11 м, але до клейкої стрічки прилягає папір. Для того щоб обклеювати обруч, зручніше буде порізати стрічку на більш короткі шматочки довжиною 1 м.зате таку обмотку можна порізати уздовж на 2 більш тонкі лінії і використовувати її як прикраса. Також з обмотки з папером можна вирізати більш цікаві фігури: зірочки, сердечка, ромби і т. д.

Можна придбати 2-3 котушки різних кольорів: одну використовувати як основний колір, яким ви можете обмотати цілий обруч, а інші використовувати в якості прикраси: спіралі поверх основного кольору, смужка всередині обруча, а також багато інших цікавих речей.

Також є спеціальні блискучі листи на клейкій основі, з яких можна вирізати смужки різної довжини, будь-які фігури і прикрашати ними обруч.

Після завершення обклеювання обруча рекомендується обмотати обруч прозорим скотчем, який допоможе зберегти візерунок обруча на більш тривалий термін.

Як зняти попередню обмотку з обруча

Обгортку треба знімати починаючи з того місця, де вона закінчилася.

Знайдіть кінець клейкої стрічки, відліпити його від обруча, і потім просто відкривайте обмотку до початкової точки.

Після того, як ви зняли всі старі обмотки, на обручі залишаються липкі плями і сліди попередньої обмотки.

Щоб очистити обруч від липких плям після зняття старої обмотки з обруча, візьміть ватку і змочіть її соняшниковою олією. Протріть цією ваткою обруч.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию