Як вибрати скакалку для художньої гімнастики

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Для занять гімнастикою обов’язково потрібно скакалка. За допомогою неї у гімнасток поліпшується спритність і швидкість. Скакалки також використовуються на показових виступах. Головний елемент, який використовується зі скакалкою-стрибки. Вправи зі скакалкою оцінюються окремо за бальною шкалою. Вправа виконано, якщо буде зроблена зв’язка: стрибок плюс робота зі скакалкою. Перед покупкою цього гімнастичного снаряда необхідно враховувати деякі нюанси. Більш детально вони розглянуті нижче в статті.

Спортсменка

Особливості

Для занять гімнастикою необхідна спеціальна скакалка. Звичайна тут не підійде. Основні вимоги, які пред’являються до цього спортивного снаряду: для Admitad 30 марта 2022

Федерацією гімнастики наказано, що на змаганнях колір скакалки повинен поєднуватися з кольором костюма. На тренуваннях колір не має значення.

Довжина повинна відповідати росту дитини. Якщо скакалка буде занадто великий або маленькою, то вона буде незручною для використання. Гімнастка не зможе виконати нормативи.
Матеріал скакалки повинен бути якісним. Інакше вона буде вислизати з рук і деформується. Дозволяється використовувати скакалки з тих матеріалів, які офіційно дозволені.

Також рекомендується, щоб скакалка була максимально м’якою. Це потрібно, щоб в разі удару себе скакалкою, не пошкодилася сильно шкіра. Навіть при найсерйознішій помилці ризик для здоров’я повинен бути відсутнім.

Спортивний снаряд

Властивості

Потрібно звертати увагу на наступні параметри при покупці скакалки:

Матеріал. Це може бути бавовна, нейлон, поліестер. Рідко зустрічаються комбіновані варіанти. Бавовняний варіант краще вибирати початківцям гімнасткам, так як скакалки з бавовни відрізняються легкістю, зручністю і меншими показниками жорсткості. Якщо снарядом потрапить по тілу це не буде критично, навіть для маленьких дівчаток. Доя досвідчених спортсменок підійдуть снаряди з нейлону. Ці снаряди важче і краще окреслюють фігуру в повітрі. При підкиданні вони чітко підтримують траєкторію. Снаряди з поліестеру можуть використовуватися, як початківцями, так і досвідченими. За допомогою них можливо чітко промальовувати хвилі і петлі. Поліестер м’який, і він не буде натирати руки.

Довжина і товщина. Стандартна довжина скакалки 3 м. Якщо спортсменці до 10 років, то їй необхідно використовувати снаряд до 2,5 м. По товщині плетіння скакалки бувають 8 і 10 мм. Важливо, щоб довжина відповідала зростанню. В іншому випадку, буде відбуватися обрив елементів. Для визначення довжини необхідно: встати на середину скакалки, підтягнути кінці до плечей і зав’язати кінці на рівні пахв. Все що залишається зайве. Потім снаряд перевіряється в роботі. Якщо елементи зручно виконувати, то довжина вірна.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Якщо є побоювання, що довжина буде визначена невірно, то варто звернутися до тренера.

Важливо, щоб скакалка була якісною. Дорогий виріб не буде випадати з рук і ковзати. Якщо снаряд випаде з рук спортсменки, то судді знизять оцінки.

Крім цього, важлива еластичність скакалки. Це необхідно, щоб гімнастка не вдарила себе снарядом, а також зробила якомога більше стрибків.

Шнурок

Догляд

У разі, якщо після вимірювань скакалка виявилася великою, її обрізають. Прибирають ті частини, які виявилися вище плечей. Після обрізки потрібно зафіксувати вузли. У нейлонових скакалок вузли обпалюються, а у бавовняних вузли зашиваються нитками. Це проробляється, щоб не розійшлися вузли. Якщо при укороченні використовувати неправильний метод, можна пошкодити виріб.

За скакалкою необхідно правильно доглядати, дотримуючись ряду правил:

Після кожного тренування необхідно протирати виріб. Під час занять гімнастка потіє, через що на скакалку потрапляє сіль. Від неї Вона може зіпсуватися. Тому снаряд протирають після кожного тренування вологими серветками.

Прати скакалку не можна. Через велику кількість води вона може деформуватися. Тому при забрудненні виріб протирають вологою тканиною, а потім вручну сушать. Для цього виріб протирають сухою ганчіркою. Автоматична сушка заборонена.

Зберігають виріб в сухому місці. Важливо, щоб на нього не потрапляла вода.
Для того, щоб скакалка довше зберігала красивою, її краще носити в чохлі. Також в ньому зручно її носити на тренування.

Якщо дотримуватися перерахованих вище правил, скакалка буде служити довго.

Таким чином, щоб спортсменка досягла успіхів в гімнастиці, необхідно зробити все, щоб її зацікавити в продовженні занять. Для цього потрібно мінімізувати неприємні наслідки, які може заподіяти виріб. Скакалка це індивідуальне виріб для занять гімнастикою. Іншим спортсменкам з нею буде не зручно.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию