Лікуємо дорослу косоокість оздоровчою гімнастикою

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Із зором людина отримує більшість інформації з навколишнього світу, тому фізіологічні проблеми з очима перетворюються в психологічні — виникають труднощі зі спілкуванням, сприйняттям навколишнього середовища. Для того, щоб людина могла повноцінно жити, за зором потрібно стежити з юних років. Одна з істотних проблем — косоокість, яку можна поступово виправляти за допомогою спеціальних окулярів, а також вправ лікувальної гімнастики. Нескладні вправи можна робити в домашніх умовах як дітям, так і дорослим.

Зір

Захворювання в дітей

Косоокість буває вродженим і надбаним.

Причин надбаної недуги може бути декілька:

 • нервові захворювання;
 • стресові стани;
 • інфекції, що вражають голову;
 • забиття голови.

Офтальмологія

Вроджена косоокість буває, коли:

 • дитина страждає від недоношеності;
 • мали місце родові травми;
 • генетична схильність.

Щодо вроджених форм, існують патології:

 • паралітична форма косоокості, коли косо дивиться одне око, так звана співджужня косоокість, коли косять два ока;
 • вертикальну косоокість діагностують, коли око дивиться вгору або вниз;
 • збіжна — коли погляд спрямований на перенісся;
 • розбіжна — виникає відчуття, що людина дивиться в напрямку скроні.

Починати лікування потрібно якомога раніше, слід оглянути очі дитини після сильного переляку, головної травми, різних інфекцій — скарлатини, дифтерії, кори, коли гострота зору падає. Якщо до очного лікаря звернутися рано, то він припише вправи лікувальної гімнастики, які цілком можна робити вдома, не лягаючи в лікарню.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Рекомендації

У дитячому віці обов’язкові окуляри, підбір яких здійснює фахівець, причому дуже ретельно, адже неправильно підібрана оптика може погіршити ситуацію із зором. Окуляри потрібно носити постійно, тому потрібно мати одну або дві пари на запас. Іноді здорове око закривають пов’язкою, щоб змусити хворе краще концентрувати зір.

Дорослим така терапія не допоможе, їм потрібна лікувальна гімнастика, яку потрібно робити часто — від 15 до 20 разів на день, рівномірно розподіляючи за часом. На вправи потрібно виразно настроїтися, розслаблюючи м’язи, це необхідно для того, щоб очі робили синхронні рухи й могли сфокусуватися в певному місці.

Дорослим набагато простіше займатися, ніж дітям, адже не потрібно перетворювати заняття в гру, але все-таки робити вправи потрібно досить часто, фактично щопівгодини, тому все рівно потрібно себе чимсь зацікавити й у такий спосіб досягти більшої ефективності.

Вправи

Деякі вправи можна виконувати тільки вдома тому що потрібно відповідно облаштувати приміщення, а деякі вправи можна робити в офісі.

Природа

 1. Підвішену кульку потрібно збоку освітити настільною лампою, і хворим оком (здорове закрити) на відстані півметра сконцентруватися на кульці на 30 — 60 секунд. Головне не дивитися на саму лампочку, а дивитися тільки на освітлений предмет.
 2. Прикріпити на нитку яскраву кульку або невелику фігурку, рухати нею в повітрі одну хвилину, на ній потрібно сконцентрувати погляд одного хворого ока.
 3. Вправа для двох очей — при наближенні предмета невеликого до центру обличчя очі повинні рухатися до перенісся, так тренується бінокулярний зір. У такий спосіб можна просто наближати до носа палець.
 4. Робити невеликі точні рухи пальцями, наприклад зашивати голкою, ця вправа поліпшує концентрацію. Головне, щоб було достатнє освітлення, щоб зір не падав від перенапруги.
 5. Скачати з Інтернету лабіринти й сірником розв’язувати проходження.
 6. Закидати м’яч у коробку, в офісі можна закидати зім’ятий папір у відро (погодьте з начальством такі дії).
 7. Повернутися до дзеркала спиною, закрити долонею здорове око й повертатися головою й тулубом убік проблемного ока, поки не можна буде чітко побачити відображення обличчя в дзеркалі. Повторити так само, з відкритим хворим оком, але в іншу сторону.
 8. Дорослим корисно грати в настільний і великий теніс, тому що при цій грі око мимоволі спостерігає за м’ячиком. Можна не грати самому, а спостерігати зі спини гравця.
 9. У вільний час рухати очними яблуками в вгору, униз, у сторони, робити кругові рухи.
 10. Наклеїти на вікно невелике зображення й переводити погляд з нього на далекі предмети.
 11. Стежити за номерами машин, що рухаються по вулиці.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию