Вправи лікувальної гімнастики після лазерної корекції зору

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Сьогодні найпоширенішим методом лікування проблем з очима стала лазерна корекція зору, яка дозволяє відновити чіткість зору, а також жити повноцінним життям, без постійного використання окулярів або контактних лінз.

Зір

Післяопераційний період

Коректування зору по методу ФРК, Ласика є досить складними хірургічними втручаннями, що вимагають чимало навичок і зусиль із боку фахівців. Крім того, дана процедура вимагає достатніх зусиль, профілактичних і реабілітаційних заходів для досягнення оптимального результату у відновному періоді.

Післяопераційний період вимагає багатьох обмежувальних заходів, які необхідно дотримувати протягом тривалого періоду, таких як здорове харчування, обмеження у піднятті важких предметів, тривале застосування зволожуючих крапель. Також, для повноцінної реабілітації пацієнта необхідно вдаватися до застосування додаткових методів із розслаблення очей під час тривалої роботи.

До таких методів ставляться лікувальні гімнастичні вправи, що дозволяють відновити роботу очних нервів і провести профілактику ускладнень, що розвинулися після лазерної корекції зору. Основними особливостями, властивими гімнастичним вправам після корекції зору є:

  • відновлення фокусування погляду;
  • розслаблення очних м’язів;
  • повне відновлення зору;
  • поліпшення кровообігу у тканинах довкола очей.

Гімнастичні вправи дозволяють не тільки відновити активність зорового нерва, але й попередити розвиток таких хвороб, як катаракту, виражена міопія.

Діагностика

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Вправи

Ранній післяопераційний період вимагає обмеження фізичної активності й збільшення навантаження на очі й увесь організм в цілому. На жаль, виконати всі поради фахівця не завжди можливо, оскільки багато пацієнтів працюють на роботі і не можуть забезпечити собі ідеального післяопераційного режиму. Для цього випадку розроблена спеціальна гімнастика для очей, що дозволяє зняти навантаження з м’язової системи й знизити ризик розвитку ускладнень.

Основним правилом виконання гімнастичних вправ у відновному періоді є регулярність і частота їх застосування – чим частіше буде проводитися зарядка, тем краще.

Природа

Найбільш якісними й продуктивними, а головне – простими, які можуть виконуватися в будь-яких умовах і місці вправах є:

  • часте моргання очами протягом 15-20 секунд – це вправа дозволяє максимально розслабити м’язову структуру ока й зняти напругу;
  • швидкі рухи очними яблуками нагору-униз, вліво-вправо протягом 20 секунд дозволять поліпшити кровообіг зорових судин;
  • зміна фокуса – спочатку декілька секунд дивитися вдалину (наприклад, що відбувається за вікном), а потім зосередитися на об’єкті поблизу. Для оптимального ефекту можна зосереджувати свій погляд на витягнутому пальці або предметі, що перебуває під рукою (ручці, олівці) Дане завдання дозволить зменшити навантаження на очі, тому його слід виконувати кожні 30-40 хвилин протягом робочого дня;
  • посидіти із заплющеними очима протягом  декількох хвилин – також дає позитивний розслаблюючий ефект.

Не слід перенапружувати свої очі при виконанні завдань. Якщо після тренування очі напружилися, слід припинити виконання подальших вправ і слід дати очам відпочити заплющеними.

Гімнастика після лазерної корекції допоможе вам заповнити запас сил, а також підвищити опірність організму до впливу негативних факторів. Для досягнення найкращого ефекту, фахівці радять дотримуватися здорового способу життя й проводити необхідні лікувальні і реабілітаційні процедури.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию