Гімнастика для очей при дитячій короткозорості

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Людина більшість інформації отримує за допомогою зору, очі потрібно оберігати з дитинства. До короткозорості часто дитина схильна генетично, але якщо зір берегти, а очі тренувати за допомогою спеціальної гімнастики, якість зорової картинки в дітей може значно покращитися або навіть нормалізуватися. Комп’ютери, мобільні телефони дуже подобаються дітям, і це нормально. Але збільшене навантаження вимагає догляду, постійного спостереження, потрібно давати очам відпочивати, особливо це стосується дітей, зір яких відхиляється від норми, наприклад при короткозорості. При цьому захворюванні немає чіткої видимості далеко розташованих предметів, оскільки зображення не падає в потрібну точку сітківки ока. При регулярних заняттях з дитиною якість зору повинна покращитися, для цього розроблений комплекс вправ.

Читання

Міопія

Міопія — ця наукова назва короткозорості. При цьому захворюванні зображення з різних причин не доходить до сітківки ока, а фокусується перед нею, оскільки оптична система входить у протиріччя із довжиною ока. Осьова короткозорість наступає при збільшеному розмірі ока, а рефракційна міопія — якщо зображення переломлюється занадто сильно.

Діагностика

Відрізняють слабку, середню і високу ступені міопії. При високій ступені міопії окуляри потрібні не тільки для далеких цілей, але також і для близьких. Вправи допомагають скорегувати заломлюючий очний апарат, щоб зображення відображалося на сітківці в потрібному місці. За роботу очного яблука відповідають різні м’язи, очну м’язову систему також можна цілком успішно розвивати. Не потрібно занадто напружуватися, виконуючси зорову гімнастику — результат прийде через декілька місяців регулярних занять.

Вправи в кімнаті

Наступні вправи при короткозорості дітей потрібно робити щодня, раз на день або частіше.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Навантаження на органи зору

 1. Кліпати очима у швидкому темпі протягом однієї хвилини, повторіть сім разів із перервою біля півхвилини.
 2. Трошки замружити очі на чотири секунди, потім на чотири секунди відкрити очі, повторити сім разів.
 3. Дитина встає, витягає руку вперед і зосереджує погляд на кінчику вказівного пальця, повільно наближає палець по появи роздвоєння, потім знову витягає руки, повторити сім разів.
 4. Вказівним, середнім і підмізинним пальцями рук злегка натисніть на закриті очі, затриматися на три секунди, відпустити на дві секунди. Вправу повторіть три рази.
 5. Звести трьома пальцями рук брови разом, трошки надавивши на повіки, повторіть п’ять разів.
 6. Розмістіть три середні пальці на нижніх повіках, трошки їх відтягнувши й неспішно кліпайте очима десять разів.
 7. Голова трошки піднята й нерухома, десять раз повільно переводите погляд зі стелі до підлоги, і навпаки.
 8. П’ять разів покрутіть очима (зробіть повне коло) в одну й другу сторону при нерухливій голові.
 9. Відведіть руку убік і пересувайте нею в іншу в горизонтальній площині перед очима. Стежте за вказівним пальцем при нерухливій голові.
 10. На вікні намалюйте чорну точку діаметром біля одного сантиметра, потрібно дивитися то на крапку, то на далекий предмет на вулиці, повторити п’ять разів.

Вправи на вулиці

При короткозорості нескладні маніпуляції з очима можна проробляти на вулиці, така гімнастика дуже цікава, тому що дитина краще вивчає світ:

Чітке зображення

 • дивитися спочатку на далекі предмети на вулиці, а потім вивчати, що під ногами;
 • вглядайтеся в обличчя перехожих, затримуючи погляд, коли вони йдуть здалеку назустріч (не потрібно вглядатися зблизька, щоб не виглядати підозрілим);
 • в автобусі на предмети, що рухаються предмети за склом і переводьте погляд на скло;
 • розглядайте зображення номерів — спочатку бортах трамваїв і тролейбусів, потім номерні знаки на автомобілях, при цьому переводьте погляд то на номер здалеку то на близький предмет.

Режим

Гімнастика допоможе тільки при дотриманні режиму очної гігієни при короткозорості.

Робота за комп'ютером

 1. За комп’ютером можна сидіти, це також є тренуванням очей (і голови), але не більше як півгодини на день. Краще розподіліть по п’ятнадцять хвилин два рази в день, так буде цікавіше.
 2. Потрібно гуляти на свіжому, причому в будь-яку погоду.
 3. Якщо дитина багато читає, нехай робить перерви дайте можливість очам відпочити. Читання повинно проходити при хорошому освітленні.
 4. Діти повинні вміти й робити хоча б раз на день гімнастику для очей самостійно, без нагадувань батьків, можна в перервах між іграми, заняттями.
 5. Кімнати повинні бути добре освітлені, як денним світлом, так і вечірнім освітленням. Дивитися телевізор потрібно також при включеному світлі, очі так менше стомлюються.
 6. Поживні речовини в їжі повинні бути корисні для очей.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию