Вправи лікувальної гімнастики від холки на шиї

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Холка на шиї – це жирові відкладення, що є першою ознакою розвитку остеохондрозу. Щоб позбутися холки в шийному відділі, слід виконувати спеціальні гімнастичні вправи й відвідувати масажистів. Підібраний комплекс вправ обов’язково потрібно проаналізувати разом з лікарем, тоді можна запобігти розвитку різних ускладнень.

Захворювання

Особливості захворювання

Основними причинами розвитку холки на шиї є наступні:

 • малорухливий спосіб життя;
 • надмірні фізичні навантаження;
 • неправильна постава.

Подібне захворювання формується досить довгий час, тому відразу помітити жирові відкладання практично неможливо. Як правило, зашийок утворюється в жінок (рідше в чоловіків), що досяглися віку в 35-40 років.

Жирові відкладення

Якщо після того як холка вже стане помітною і не вживати ніяких дій, то можуть виникати додаткові симптоми:

 • оніміння в області верхніх кінцівок і шиї;
 • запаморочення;
 • виникають хворобливі відчуття й хрускіт в області шиї під час поворотів головою.

Саме ці симптоми є яскравою ознакою того, що потрібно негайно починати виконувати гімнастику від холки на шиї.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Крім того, позбутися хвороби можна за допомогою прийому медикаментозних препаратів, накладання банок і виконання масажу.

Ефективні вправи

Виконання вправ від холки в шиї дасть бажаний ефект тільки при регулярному виконанні. При цьому слід пам’ятати, що гімнастика ефективна тільки до того моменту, поки в області шиї відсутні хворобливі відчуття. Якщо вони виникли, то від виконання вправ варто відмовитися, у цьому випадку підійде тільки лікувальний масаж.

Серед найбільш популярних вправ від холки в області шиї, виділяють наступні:

 1. Потрібно сісти на стілець і випрямити спину, руки слід розслабити й опустити уздовж тулуба. Далі, виконуються повороти головою, спочатку вліво, а потім вправо. Контролюйте розташування підборіддя, воно повинен розміщуватися над плечем. Дії виконуються по 10 разів у кожну сторону.
 2. Приймається аналогічне минулій вправі вихідне положення, і виконуються нахили головою вперед та назад. Направляючи голову вперед, її потрібно опустити якнайнижче, бажано доторкнутися підборіддям до грудей. Направляючи голову назад, потрібно постаратися якомога сильніше випинати підборіддя вперед. У кожну сторону потрібно виконати по 10 нахилів.
 3. Третя вправа виконується в тому ж вихідному положенні. Праве й ліве вухо потрібно нахиляти якнайнижче до плеча. Дії виконуються по 10 разів.
 4. Вихідне положення незмінне. Потрібно нахилити голову вниз, при цьому слід якнайсильніше пригорнутися підборіддям до грудей і паралельно із цим піднімати плечі. Дії виконуються 10 разів.
 5. Вихідне положення не міняється. Потрібно прикласти кисть руки до чола й з усієї сили притискати її. При цьому м’яза шиї слід напружити й чинити опір. Дія виконується протягом 10 секунд, потрібно повторити 5 разів.
 6. Вихідне положення таке ж, як і в попередніх вправах. Плечі піднімаються вверх і затримуються в такому положенні протягом 10 секунд. Дія виконується 5 разів.

Усі рухи, особливо головою, повинні бути плавними.

При регулярному виконанні представлених вправ, а також дотриманні правильного харчування (збалансована кількість жирів, білків і вуглеводів), від хвороби можна буде позбутися в найкоротший термін. Рекомендується зрідка відвідувати масажистів, які займаються розбиванням відкладених солей. У випадку рекомендацій лікаря можна використовувати медикаментозні препарати, але їх прописують тільки в рідкісних випадках.

Намагайтеся не лікуватися медикаментами, краще перейдіть на дієту, при якій потрібно їсти більше білків і вітамінів, а менше — вуглеводів (хліба, булочок, солодкого). Стосовно дієти слід порадитися з лікарем, оскільки вона може залежати від особливостей організму (наприклад, при хворих нирках потрібно споживати менше білка).

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию