Вивчаємо гімнастичний балансувальний диск

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Якщо жити пасивно, мало рухатися, м’язи можуть бути піддані застійними явищами. Особливо це проявляється при тривалій роботі за комп’ютером — а за цим електронним приладом зараз багато працюють практично всі. Гімнастичний диск (ще називають балансувальний диск) допоможе вирішити проблему з поставою й підтримкою тонусу м’язів.

Вправа на рівновагу

Для чого цей снаряд

Балансувальний диск випускався кілька десятків років тому радянською промисловістю, цей снаряд складався із двох металевих кіл, які легко оберталися. Тому на ньому можна було робити вправи не на рівновагу, а на обертання, для тренування вестибулярного апарату.

Два диски

Зараз диск для балансування значно змінився, він являє собою різні вироби, які поєднуються за назвою «диск балансувальний»:

 1. Для обертання називається диск здоров’я.
 2. Також є нестійка платформа, яка являє собою дошку із жорсткою напівсферою.
 3. Масажна півсфера вкрита нерівною поверхнею.
 4. Босу нагадує половинку фітбола, з ручками для утримання рівноваги.
 5. Балансувальні платформи прямокутної форми.
 6. Балансувальна масажна подушка — невисокий циліндр із масажною поверхнею.
 7. Нестабільна платформа — два диски з’єднані високим циліндром, верхня платформа вільно гнеться в різні сторони.
 8. Нестабільна степ платформа — нестійкі прямокутники для двох ніг, з’єднані дошкою.

Напівсфера

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Цей тренажер знімає напругу із хребта, і розвантажує його, зміцнює м’язи спини, удосконалює поставу, розробляє вестибулярний апарат і просто піднімає настрій, оскільки навантаження йдуть зовсім непомітно. Поверхня часто має масажні виступи, що покращує кровообіг у ступнях. Можна займатися як у фітнес-залі, так і вдома й навіть на відкритому повітрі.

Вправи

Диск допомагає робити різні вправи у фітнесі, пілатесі, а також можна без особливих рекомендацій просто балансувати на ньому на час, це теж дає оздоровчий ефект. Наступний комплекс загальнозміцнювальних вправ для м’язів.

Тренування

 1. Зміцнюємо м’язи грудей. Стоячи, затиснути диск між ліктями, передпліччями, притримуйте кистями, кілька разів потрібно здавити снаряд руками.
 2. Зміцнюємо плечові м’язи. Станьте так само, як у попередній вправі. Розслабте плечі, і розтягуйте диск перед собою короткими рухами, при цьому до грудей не доторкайтеся.
 3. Зміцнення трицепсів. Балансувальний диск витягніть позаду двома руками й піднімайте вище пружинистими рухами.
 4. Зміцнюємо передню поверхню стегон. Потрібно стати колінами на снаряд так, щоб вони були за його межами, напружте низ спини, однак стегна повинні бути під кутом 90 градусів до підлоги. Вдавлюйте гомілки, відриваючи від підлоги пальці ніг.
 5. Зміцнюємо прес, покращуємо талію. Лягти на бік, тримаючи тренажер під стегнами. Підняти дві ноги вгору, тримаючи разом і у витягнутому положенні. Рухатися вгору-вниз пружними рухами, корпус повинен залишатися горизонтально, ноги не згинати.
 6. Ще одна вправа для преса. Лежачи на спині, візьміть балансувальну подушку між колінами, підніміть ноги вгору, відхиліть вперед коліна, руки при цьому за головою й розведені в ліктях. По черзі нахиляти коліна до голови.
 7. Зміцнюємо поверхню стегон. Ляжте на спину, поставте на підлогу стопи, зігнувши ноги, диск повинен бути затиснутий колінами, стискайте балансувальний диск пружинистими ривками, напружуючи м’язи стегон.

Тренування вестибулярного апарату

Можна виконувати практично будь-які вправи, ускладнюючи й вносячи різноманітність за допомогою цього снаряда. Цікаве застосування в бойових дисциплінах — стоячи на нерівній поверхні важче відпрацьовувати удари, або ж у хокеї, коли із ключкою в руках на м’якій поверхні досить добре імітується нестійка їзда на ковзанах.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию