Спортивна і силова гімнастика для чоловіків

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Гімнастику для чоловіків ми звичайно представляємо у вигляді спорту, де добре підготовлені спортсмени займаються на кільцях, брусах, коні, перестрибують опорним стрибком через козла. Звичайно, це так, але спорт повинен бути присутнім у житті кожного чоловіка, у вигляді ранкової зарядки, силової гімнастики й вправ на турніках, які є частиною спортивної гімнастики.

Віджимання

Як вид спорту

Гімнастика буває лікувальною, оздоровчою, виробничою, гігієнічною, ритмічною, а також спортивною. Спортивна гімнастика ділиться на художню й спортивну. Художня гімнастика — жіночий вид спорту, тоді як спортивною гімнастикою займаються й жінки й чоловік. На змаганнях чоловіків спортсмени виступають на таких снарядах, як перекладина (турнік), кільця, кінь, а також роблять вільні вправи на килимі й опорні стрибки з гімнастичного містка через козла.

Вправа на коні

Спортивна гімнастика давно пішла від любительського заняття, сьогодні це важкий вид спорту із сильною конкуренцією, де чоловіки повинні робити запаморочливі по складності трюки, а також володіти точною технікою виконання вправ, де кожний рух повинний бути виконаний бездоганно.

Гімнастика добре розвиває силу, витривалість, гнучкість, а також сильний характер, уміння долати труднощі. Вільні вправи, опорні стрибки, вправи на брусах — це вправи в основному на динаміку. А заняття на кільцях мають безліч статичних елементів, які роблять м’язи по-справжньому сталевими, а статуру атлетичною. Тому це заняття може бути своєрідним лікуванням для худих і слабких хлопчиків, які прагнуть стати по-справжньому сильними й вольовими чоловіками.

Але ця фізична дисципліна вважається одним найскладніших видів спорту, тут також присутні й серйозні труднощі в підготовці гімнастів, а також є можливість серйозно травмуватися. Але гімнасти можуть зробити собі хорошу кар’єру — силові вправи підійдуть воїнам, міліціонерам, охоронцям, пожежникам. Також гімнасти, якщо в них немає бажання стати професійними спортсменами, можуть переключиться на інший вид спорту, а також займатися акробатичними танцями й навіть виступати в циркових номерах.

Але вся серйозність спортивної гімнастики — не привід для того, щоб не займатися гімнасткою тим, хто не має бажання займатися щоденними кропіткими тренуваннями. Гімнастичні елементи можна використовувати у вправах на турніках, у силовій гімнастиці для покращення фізичних характеристик організму, а також просто в щоденній ранковій гімнастиці, яку можуть робити всі чоловіки не залежно від віку й підготовки для підтримки життєвого тонусу.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ранкова розминка

Наступні вправи можна робити як ранкову гімнастику, а також перед силовими вправами:

 • обертати стислими кулаками окремо й стислими в замок долонями;
 • обертати шию з великою амплітудою, торкаючись підборіддям грудей;
 • обертати передпліччями на витягнутих руках;
 • тримаючи долоні на плечах, обертати ліктями, розминаючи в такий спосіб плечовий суглоб;
 • обертати тазом якнайсильніше, так розминається попереково-крижова частина хребта;
 • нахиляємося вперед, торкаючись руками ступнів або підлоги;
 • нахиляємося в сторони, можна допомагати протилежною нахилу рукою, заносячи її над головою;
 • поставивши перед собою, скручуємо корпус, намагаючись подивитися назад, не рухаючи при цьому ногами.

Силові вправи

Спорт не тільки поліпшує самопочуття, але в тривалій перспективі здатний запобігти майбутнім проблемам із хребтом, судинами, артеріальним тиском, серцем і іншими органами. Потрібно не тільки робити найпростіші вправи для поліпшення кровообігу, але й давати організму більше навантаження, виконуючи силові вправи. Причому не обов’язково відвідувати спортивний або тренажерний зал, просте силове навантаження можна давати організму вдома.

Якщо займатися регулярно, можна не тільки одержати запас здоров’я, але й накачати м’язи, адже основа результату — це систематичні, регулярні щоденні заняття. Заняття повинні тривати не більш як 20 хвилин, краще їх робити коротшими, але з більшою інтенсивністю. Якщо ви хочте докласти більші зусилля, візьміть у руки гантелі, які можна замінити важкими предметами, наприклад пластиковими пляшками від мінеральної води, наповненими піском. Починати всі вправи з десяти разів.

Вправа на кільцях

Вправи стоячи:

 1. Робота гантелями на згинання витягнутих до плечей рук.
 2. Повороти тулуба, руки з гантелями піднімаються від стегон на рівень грудей у сторони.
 3. Повністю присідати.
 4. Віджиматися від підлоги з рівною спиною.
 5. Лежачи на спині, качати прес, долоні повинні бути на потилиці.

Вправи на турніках:

 1. Підтягування.
 2. Віджимання на брусах.
 3. Качати прес на брусах, відразу після віджимання, роблячи кут ногами в 90 градусів.

Врахуйте, що віджимання від підлоги, вправи з гантелями на витягнутих руках дають серйозне навантаження для серця. У той же час підтягування на турніку піднімають артеріальний тиск незначно, але в цілому просте підтягування на перекладині нешкідливе навіть для сердечників і гіпертоніків (не в гострій фазі хвороби, звичайно). Навантаження збільшуйте в такий спосіб — якщо вам стало занадто просто робити вправи, потрібно збільшити їхню кількість у півтора рази або додати другий підхід. Другий підхід дасть більше результату, але менше навантаження на серцево-судинну систему, дивіться самі, що більше підходить для організму.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию