Користь спортивної гімнастики — 30 аргументів за

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Спортивна гімнастика корисна для дітей — і як серйозне щоденне заняття, і в плані виховання, ну й фізично й психологічно гімнастика добре розвиває. Основна користь гімнастики — це важка робота з раннього дитинства, а робота — це кращий виховний процес.

Сальто

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Фізичний розвиток

 1. Зміцнює м’язи.
 2. Підтримує розтяжку.
 3. Складні вправи на снарядах поліпшують вестибулярний апарат, а також координацію, точність рухів.
 4. Тіло стає більш еластичним, збільшується свобода рухів.
 5. Підвищує імунітет і загартовує, діти менше хворіють респіраторними захворюваннями.
 6. Організм стає більш сильним в цілому, рани швидше гояться, кістки швидше зростаються у випадках травм.
 7. Діти краще переносять навантаження, вони спроможні багато допомогти в сільському господарстві, на присадибних роботах і інших заняттях, де потрібна фізична сила. Але діти, які ходять на гімнастику щодня, відвикають від якої-небудь іншої роботи, крім гімнастики — це вже зворотний бік медалі.
 8. Навчання хореографічним композиціям поліпшує не тільки пластику, але й музичний слух. Як не дивно, але з гімнастів виходять прекрасні музиканти, навіть скрипалі, якщо є час і бажання паралельно вчитися в музичній школі.
 9. Досвід тренувань і спілкування може пригодитися в різних ситуаціях, але в цілому спортсмени почувають себе впевненіше в складних ситуаціях. Діти-гімнасти є лідерами на уроках фізкультури в школі, мають більший авторитет серед дітей, це допомагає в розв’язанні спірних ситуацій у школі без необхідності застосування фізичного тиску. Однак більш сильна людина може стати конфліктною, і це може призвести до зворотнього результату — не потрібно забувати, що на будь-якого сильного завжди знайдеться сильніший.
 10. Спортивна гімнастика допомагає в складних випадках лікування різних хвороб — затримка в рості. Всупереч поширеній думці, спортивна гімнастика сприяє росту дітей, велика кількість низьких дітей у спортивній гімнастиці пов’язана з тим, що діти, у яких низький ріст закладений генетично, залишаються, а більш високі переходять в інші види діяльності. Також за допомогою гімнастики здійснюється реабілітація після компресійного перелому.

Виховний процес

 1. Діти рано дорослішають.
 2. З’являється відповідальність, організованість.
 3. Можливість спілкуватися з однодумцями.
 4. Постійні поїздки на змагання дають можливість збільшити кругозір.
 5. Витримка, отримана в спортивній школі, робить людину більш урівноваженою (якщо тренер не має психологічних проблем і постійно не доводить дитину до істерик, за цим потрібно слідкувати батькам).
 6. Гімнастика вчить жити в умовах постійної конкуренції й долати її.
 7. Дитина відривається від батьків, стає більш самостійною.
 8. Можливість звикнути до екстремальних навантажень і відчуттів.
 9. Виховання терпимості до болю і до значних фізичних нагрузок.
 10. Виступу в командах учать співпрацювати з іншими, бути відповідальним за загальний результат.

Упражнение

Професійна підготовка

 1. Дає фактично готову професію тренера, тренером дитина може бути після І дорослого розряду.
 2. Можливість заробити призові на змаганнях.
 3. Гімнасти вміють ставити мету й досягати її.
 4. У деяких країнах, наприклад США, спортсмени дуже цінуються, їм можуть запропонувати безкоштовне навчання.
 5. Іменитий чемпіон у містах середнього розміру на території Росії може одержати навіть квартиру, йому потрібно тільки виступати або працювати тренером у спортивній школі (в Україні ця практика менш поширена). Це питання престижу й великого досвіду, який може передати спортсмен, маючи за плечима тренування в кращих тренерів і соціальні зв’язки в спортивних колах.
 6. Бажання купити нове трико, гімнастичний аксесуар може при належному підході розвивати здатність накопичувати гроші й дбайливо до них ставитися.
 7. Успішний гімнаст може зайнятися іншим видом спорту, а також освоїти професію, яка ґрунтується на гімнастиці — акробатичні танці, цирковий спорт та інше. Наприклад циркові артисти серед колишніх гімнастів дуже цінуються за рубежем з мінімальною зарплатою близько 3000 доларів США на місяць.
 8. Чоловіки-гімнасти виглядають справжніми атлетами, а це допомагає знайти кращу роботу навіть у сфері, не пов’язаній зі спортом, причому оплата може бути вищою, ніж у невпевненої в себе людини.
 9. Гімнастичний досвід дозволяє передати його не тільки своїм дітям, але й займатися педагогічною діяльністю в спортивних клубах різної спрямованості — від фітнесу до бодібілдингу, перекваліфікація у випадку потреби відбувається дуже швидко.
 10. Гімнасти у зв’язку зі специфікою отримують певний рівень медичної освіти, розбираються в ситуаціях, пов’язаних із травмами, технікою безпеки.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию