Спортивна гімнастика як найкраща

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Найкращою, найбільш видовищною, найбільш екстремальною й водночасно найскладнішою й найбільш небезпечнішою вважається спортивна гімнастика. Цей спорт виник з необхідності об’єднати акробатику, хореографію й силові вправи на снарядах в одну дисципліну. Це цікаве явище у світі спорту, оскільки на жіночих змаганнях ми бачимо тільки дітей, що не досягли або ледь досягли 18-літнього віку. Випадки, коли у великому спорті залишаються більш старші жінки, одиничні. Чоловіки в спортивній гімнастиці — зразок сили, мужності й прояву чоловічого характеру. Для того, щоб займатися цим спортом, потрібно знати переваги й недоліки.

Вправа на колоді

Переваги для дітей

Незалежно від статі спортивна гімнастика — дуже популярне заняття для дітей, оскількитому що спорту для дітей 4 — 5 років просто не існує. У цьому віці можна піти тільки на художню або спортивну гімнастику. І не просто піти, але там вас будуть чекати, оскільки вже у віці шести років з дитиною значно важче займатися, а деякі діти в шість років уже можуть здати на третій дорослий розряд (пройшовши три попередні юнацькі).

Альтернативою гімнастиці в такому віці можуть бути тільки танцювальні гуртки, які найчастіше таких дітей учать зовсім простим рухам, тримаючи танцювальну програму на примітивному рівні роками. Адже завдання приватних шкіл — одержання прибутку, а діти — це невибагливі в плані техніці танцюристи, так що буває, що ними займаються старші учні, та й рівень самих танцювальних тренерів часто не досить великий. Крім того, танці для дітей — це ціла індустрія, яка пропонує пошиття платтів, туфлів, які потрібно міняти щороку, це часто досить дорого.

Вільні вправи

У спортивній гімнастиці трюк з довільною програмою не пройде — тут є ціла система розрядів, кожний з яких повинен бути зданий у строк (залежить від віку дитини), існує система іспитів, функцію яких виконують змагання. Графік змагань, під час яких діти по призових місцях і по балах зможуть одержати розряди, розпланований завчасно у вигляді календарного планування спортивної школи.

Перші три роки занять, під час яких здаються три юнацькі розряди є досить простими. Звичайно, потрібно бути обережним, щоб не травмуватися й не поранитися, але юнацькі розряди однозначно додають здоров’я, сили, і добре розвивають організм. Навіть якщо дитина не буде йти в складні дорослі розряди, він зможе переключиться на хореографію, інший спорт, якщо буде потреба або бажання. Спортивна гімнастика — найкраща (хоч і найбільш небезпечна) гімнастика для дітей.

Для дівчат

Існує думка, що спортивна гімнастика робить жінок мужоподібними, перекачаними, із широкими плечима. Такі легенди ходять серед тих, хто ніколи не мав місце із цим видом гімнастики. Такими словами звичайно виправдовуються ті, хто у свій час не пішов займатися в спортивний зал, а також у таких випадках, коли не дав вчасно своєї дитини, а дорогоцінний час пройшов, уже 8-літньої дитину в цей спорт ніяк не даш.

Насправді цей спорт робить фігуру дівчат красивою, дівчини стрункі (звичайно, є і перегини, коли дитину надто перекачують або важкими тренуваннями псують хребет). Якщо навіть дівчина перекачана, м’язи у звичайній обстановці зовсім не видимі, тому що накачування проходить під вагою тіла, у динаміці й без шкідливого спортивного харчування. Перш ніж говорити про те, що гімнастика псує фігуру, потрібно подивитися на тренерів, які в будь-якому віці стрункі й жіночні.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Для чоловіків

Гімнастика на снарядах у чоловіків вимагають не просто великої сили, а саме статичних зусиль. На звичайному тренуванні змусити себе затриматися на тривалий час у таких вправах, як кут, триматися на витягнутих руках за кільця й перебувати в інших украй незручних положеннях під вагою власного тіла практично неможливо.

А гімнасти в такий спосіб займаються щодня. Цей вид спорту за допомогою найскладніших вправ не просто робить тіло сильним, атлетичним, але діє рівномірно. Напевно гімнастика — єдиний вид спорту, де розвиваються всі м’язи одночасно без винятку.

Перспективи й недоліки

Віддавши перевагу спортивній гімнастиці, у батьків не буде виникати питання, чим зайняти дитини щодня. Щоденна зайнятість, серйозна праця, швидке дорослішання, відповідальність — неповна характеристика позитивних якостей спортивної гімнастики. Діти починають рано подорожувати, тому що вже з десяти років, а то й раніше, можна приймати участь в змаганнях, які організовують не тільки окремі школи, але й гімнастична федерація.

Але також у цьому спорті багато негативного — постійні травми, можливі хронічні хвороби суглобів, підвищене навантаження на хребет. Шкода, яку можуть принести надмірні навантаження на гімнастиці, залежить від відношення тренера, також наскільки точно дотримуватися техніки безпеки, від сили організму спортсмена.

Трюк на колоді

Але якщо бути об’єктивним, гімнастика на вищих дорослих й майстерських розрядах приносить організму шкоду, особливо для жіночого організму. Цей шкідливий вплив виникає через неприродність сильних навантажень на організм. У природі немає ситуацій, де людина би настільки тривалий час зазнавала сильних фізичних впливів. І отут стоїть питання, наскільки ця шкода буде відповідати результату, адже не секрет, що для перемоги на світових першостях спортсмени працюють, виснажуючи організм, отримуючи травми, які надалі можуть вплинути на здоров’я.

Але спортивною гімнастикою можна займатися не тільки професійно, але й на любительському рівні. Тільки заняття повинні проходити в справжнього тренера й у справжньому спортивному залі. Навіть на м’яких матах і із професійним устаткуванням буде вистачати фізичних навантажень і адреналіну в крові.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию