Навчання різним видам гімнастики

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Гімнастика — це вправи, у яких бере участь одночасно все тіло, які супроводжуються напруженням м’язів, і які мають спортивно-розвиваючий, оздоровчий і навіть лікувальний ефект. Видів гімнастики безліч — спортивна, художня, лікувальна, гімнастичні елементи використовуються в танцях, хореографічних постановках, цирковому мистецтві. Кожний може знайти себе в цьому спорті й використовувати вид той вид занять, які підходять віку, намірам, здібностям і які співвідносяться з метою.

Зі стрічкою

Навчання в спортивній школі

Спортивна гімнастика — вид спорту, який доступний з раннього віку. Щоб займатися цим спортивним напрямком, потрібна гімнастична школа, у которой з п’ятирічного віку займаються хлопчики й дівчатка. Дівчата займаються, як правило до 18 років, хлопці — скільки вистачить сил і бажання, іноді у спорті залишаються до 30 років.

Вправа на колоді

Якщо не почати займатися з раннього дитячого віку, у професійний спорт потрапити важко, але можна багатогімнастичних вправ вивчити на любительському рівні. Щоб навчитися складних вправ вправ, можна позайматися із тренером у спортивному залі, стрибаючи на батуті й виконуючи сальто, інші гімнастичні елементи, наприклад рандати й інші перевороти для більшої безпеки виконують, використовуючи для приземлення спеціально обладнану яму, можливо із застосуванням гімнастичного мостика.

Художня гімнастика — спорт, у якім потрібна координаційна робота із предметами, яка схожа на жонглювання, також гарний музичний слух, відчуття ритму. Тут мало силових вправ, але багато рухів, у яких розтяжка, витривалість повинні поєднуватися з артистизмом і імпровізацією, адже рух м’яча, кільця хоч і можна спрогнозувати, але кожний кидок, кожний рух — це нове випробування.

Також у спортивній школі можна навчитися акробатики, а також такій спортивній дисципліні, як стрибки на батуті. Окремий акробатичні спортивні школи існують тільки у великих містах, їх менше, але в цілому акробатика й стрибки на батуті дуже мають багато спільного зі спортивною гімнастикою, з однією відмінністю — цим видами спорту можна починати займатися в більш пізньому віці. В акробатиці часто виступають групами, де присутні дівчата різного віку і комплекції, тільки так можна зробити складні акробатичні піраміди.

Видовищна гімнастика

До цього виду гімнастики можна віднести танцювальні напрямки, такі як акробатичний рок-н-рол, якому ніяк не навчишся самостійно і який повинен бути присутнім тільки в рамках спеціалізованих шкіл і студій.

Акробатичний рок-н-рол — спорт, яким також бажано займатися з юних років, тут важливо привчиться до відповідності руху й ритму музики, також потрібна хороша розтяжка й сила в руках у хлопчиків. Тому що цей танцювальний спорт пов’язаний з високими стрибками й складними рухами, потрібне спеціальне взуття, на тренуваннях потрібно мати м’яке покриття підлоги, на яких відпрацьовуються елементи.

Цирк

Щодо циркової гімнастики — вона може бути як професійною, так і любительською, але в силу небезпеки навчання також повинна бути під наглядом тренера. Танці на полотнах, заняття на трапеції — це видовищні заняття, викладання яких популярне у фітнес-клубах. Вони розвивають силу м’язів, розтяжку й викликають приплив адреналіну від роботи на висоті.

Стрибки на дошці й інші акробатичні номери також є частиною циркової акробатики, але вони не розвиваються як аматорський напрямок, у силу своєї екстремальності. У цілому акробатика широко використовується в професійній цирковій діяльності і її нескладні напрямки поступово стають частиною аматорського спорту.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Самостійне навчання

Учити динамічні вправи самостійно не рекомендується, оскільки можна одержати складну травму. Також без тренера не варто займатися опорним стрибком, тим більше з переворотами. Врахуйте, що організм дорослої людини, тим більше без підготовки — зовсім інший, чому в дитини. Там, де пластична дитина зможе зробити складний трюк, дорослий за тих самих умов за рахунок ваги тіла й меншої пластичності зв’язок і костей може отримати серйозну травму.

Займатися статичними вправами — на брусах, паралельних бруси, кільцях можна цілком у дворі й навіть у домашніх умовах. Про складні перевороти мови йти не може, навіть із лямками для перекладини, але базові рухи — підйом переворотом, утримання кута, складки можна робити самому. Тільки потрібно добре розминатися й дотримуватися правил безпеки щоб уникнути травми.

Спортсмен

Щодо художньої гімнастики — тут можливе навчання тільки в спортивній школі, самостійно можна навчатися тільки деяким елементам зі стрічкою, обручем, які можуть пригодитися для видовищних хореографічних постановок.

Аматорська акробатика може мати місце в танцювальних напрямках — брейк, хіп-хоп. Також близькі до гімнастики фітнес, аеробіка, ці заняття проводяться під музичний супровід.

Зараз любителі займаються паркуром, лижною акробатикою, роблять акробатичні трюки при стрибках у воду, це приводить до численних травм. Цікаво, що скелелазіння — це теж у значній мірі гімнастика. Любительські заняття повинні проходити з інструктором, а якщо їх робити самостійно — не потрібно намагатися робити щось, що виходить за межі звичайних можливостей людини. Не забувайте, що при спробі зробити селфі в незвичайних (екстремальних) умовах щорічно гине близько 2000 людей, а травмуються в десятки раз більше.

Те ж саме можна сказати про стрибки на батуті — вони повертають дорослих у дитинство, відмінно допомагають схудненню, дають гарне фізичне навантаження, але навіть при такому видалося б невинному занятті бувають травми типу струсів мозку, розривів і переломів, тому займайтеся безпечно й без перевтоми, яка знижує реакцію й координацію.

Лікувальна гімнастика

Лікувальна гімнастика — це комплекс вправ, які, разом з лікувальною фізкультурою призначені для усунення конкретної проблеми в організмі людини.

Здавалося б, який зв’язок лікувальної й спортивної гімнастики. Лікувальна гімнастика — це часто статичні вправи, які є спрощеними рухами спортивної гімнастики (звичайно ж, без акробатики). Вправи включають напруження м’язів, розтяжку, роботу зі спортивними снарядами.

Також спортсменам після травм доводиться займатися лікувальною гімнастикою, а люди, які не займалися спортом, але в силу життєвих обставин повинні займатися лікувальними вправами, можуть вийти на рівень, коли їм буде під силу робити й більш складні рухи й трюки. Так що зв’язок лікувальної і спортивної гімнастики очевидний. Оздоровчі рухи потрібно робити строго під контролем лікаря й фахівця ЛФК, оскільки необдуманими фізичними навантаженнями можна нашкодити своєму організму, особливо, коли певне захворювання має деякі протипоказання.

Вправа на спині

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию