Повітряна гімнастика і акробатика — спорт для дорослих, видовище для всіх

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Виступи в повітрі на різних снарядах — це не тільки екстремальне видовище, яке ми можемо побачити в цирку, ця дисципліна зараз розвивається як спорт. У повітрі можна виступати на кільцях, трапеції, полотнах, корд де волані, турніках, вертикальному канаті й інших схожих конструкціях (бамбук, повітряний політ). Але на тренуваннях у спортивних клубах основними снарядами є саме кільця й полотна.

Парний виступ

Виступи на полотнах

Повітряні полотна призначені для виконання вправ повітряної гімнастики. Вони виявляють собою два полотна із тканини, яка трохи тягнеться, шириною від одного до півтора метра. Якщо підготовка гімнаста дозволяє, то тканина розтягується сильніше, так виступати важче, але є більший простір для акробатичної творчості.

На відрізках тканин

Гімнастика на полотнах має довгу історію — вона була відома в 17 столітті в Китаї, тоді повітряні гімнасти використовували шкіряні ремені для своїх трюків. Але в Європі повітряні гімнасти почали виступати в 1959 році, коли потрібно було придумати оригінальну заміну іншим снарядам для виступу над землею. У такий спосіб повітряна гімнастика на відрізках тканин стала найбільш пізньою модифікацією цього циркового спортивного мистецтва.

З 1996 року заняття на відрізках тканин стають обов’язковими у всіх циркових навчальних установах Франції, зараз цю дисципліну викладають у всіх великих циркових студіях, а також заняття проводять для дітей і дорослих у приватних спортивних клубах і танцювальних школах. Як аналог полотнам є заняття на гамаках або петлях — це ті самі відрізки тканин, тільки вони не звисають вільно, а два кінці закріплені на стелі, і снаряд стає схожим на гойдалку.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Акробатика на кільці

Повітряне кільце тверде, воно давно використовується в циркових виступах, будучи класикою циркового мистецтва. Його ще називають повітряним обручем, лірою. Цей обруч часто має додаткові елементи, наприклад петлю й перекладину.

На цьому снаряді виконують гімнастичні елементи, як шпагат, також акробатичні — на рівновагу, розгойдування, динамічні вправи. На кільці можливі заняття парами, але як спорт, а не показові виступи, ця дисципліна підходить для одиночних занять.

На кільці

Повітряне кільце вимагає великої сили, гнучкості й спритності, тому заняття на ньому популярні в тих, хто хоче спробувати себе випробувати в складній дисципліні. Але це заняття небезпечне, тому кільце повинно бути надійно закріплене, обов’язкова наявність страховки й досвідченого тренера.

Повітряна гімнастика застосовується в циркових і показових виступах. Школи танців часто проводять концерти, виступи й змагання з повітряних танцювальних композицій. На відміну від танців на пілоні, танці на інших повітряних снарядах позбавлені двозначних асоціацій (на жаль і вони проникають у нічні клуби), тому вони розвиваються як спортивно-танцювальний напрямок.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию