Предмети, екіпірування і аксесуари для заняття спортивної гімнастики

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Спортивна гімнастика — серйозна індустрія, яка для збільшення ефективності спортсмена й збільшення безпеки занять використовує різні предмети — накладки для долонь, петлі, спеціальне взуття, магнезію. Також для по’якшення падінь на тренуваннях і змаганнях використовуються мати, подушки з поролону, валики, покриття для жердини й інші допоміжні речі спортивної гімнастики.

Сальто

Фіксатори зап’ястя

У хороших гімнасток і гімнастів дуже великі навантаження на кисті й для їхнього захисту придумали спеціальні накладки за назвою фіксатори зап’ястя, які іноді називають накістники. Цей аксесуар спортивної гімнастики потрібний для опорного стрибка й вільних вправ, хлопчики їх використовують ще й на коні. У них є спеціальні пластмасові пластини, які утримують кисті від травм при опорних навантаженнях на руки, коли спортсмен робить сальто, фляк і подібні вправи спортивної гімнастики.

Фіксатор зап'ястя

Накладки

Гімнастичні накладки дівчата використовують на брусах, а хлопці — на перекладині й кільцях, іноді на коні. Аксесуар складається із зап’ястного фіксатора й шкіряної смужки. Накладки для дівчат і хлопців відрізняються — у дівчат маленький валик біля пальців і дві дірки для пальців, у чоловіків — великий валик і три дірки для пальців. Накладки захищають долоні від надмірного натирання й утворення мозолей. Потрібно використовувати напульсники з м’якої тканини, щоб не натерти шкіру на кистях.

Перед використанням накладки натирають магнезією. Потрібно стежити, щоб накладка не зіскочила під час вправ, щоб вона не була занадто довгою й не намоталася на брус. Незважаючи на захисну функцію накладок, під ними все рівно може стиратися шкіра під час інтенсивних занять.

Накладка на долоню

Петлі

Цей аксесуар спортивної гімнастики потрібно мати кожному гімнастові при навчанні елементів на брусах. Під петлі потрібно брати напульсники, щоб не натерти кисті. Петлі першу ставлять на жердину, потім їх одягає гімнаст. До петель потрібно віднестися відповідально, вони повинні вільно обертатися, добре утримувати й бути досить міцними, щоб утримати спортсмена й не порватися при великих навантаженнях. При достатній спортивній підготовці можна відмовитися від петель, якщо підлога досить м’яка й безпечна.

Петлі

Еластичні бинти й бандажі

Бинти намотуються у випадках травм і тоді, коли потрібно захистити суглоби від надмірних навантажень при стрибках. Іноді замість еластичного бинта намотують звичайний бинт, але він утримує кінцівки значно гірше.

При травмах допомагають фіксатори попереку, щиколотки, зап’ястя, бандажі для фіксації передпліччя, коліна, плеча, ліктя, прокладки й подушки для п’яти, ліктя, коліна.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Бандаж на коліно

Накладки на п’яти (підп’ятки)

При болях у п’ятах намотують еластичні бинти, які утримують стопу й амортизують при стрибках. Але в більш складних випадках, коли в області п’ят є гострий біль, застосовують накладки на п’яти. Це спеціальний ортопедичний аксесуар, який має в п’ятковій області спеціальну гумову підошву з амортизуючим ефектом. Іноді цей бандаж називають нап’ятниками або підп’ятками, їх потрібно підібрати, щоб щільно сиділи, займатися в таких накладках можна на всіх снарядах, але особливо вони ефективні на колоді, де тверда поверхня.

Підп'яточник

Чешки й гімнастичне взуття

Професійні чешки мають гумову підошву. Їх можна застосовувати на колоді, вільних вправах, опорному стрибку, хоча Міжнародна федерація гімнастики дозволяє використовувати чешки на всіх снарядах, по правилах також можна виступати босоніж і в носках. Серед професійного спортивного взуття є такі види:

  • чешки;
  • взуття для снарядів — спеціальне взуття для вправ на руки (наприклад бруси), коли потрібно запобігти ковзанню під час зіскоку,
  • взуття для вільних вправ у залежності від властивостей може амортизувати удар при стрибку або добре сковзати, якщо цього вимагає хореографія,
  • чешки для колоди — з гумовою або шкіряною підошвою, натираються магнезією або каніфоллю для кращого зчеплення.

Чешки

Трико

Трико, або купальник — одяг гімнасток. Тренувальні купальники звичайно досить прості, а трико для виступів — барвисті, часто вкриті візерунками й стразами. Звичайно, у спортивній гімнастиці купальники не такі барвисті, як у художній, але це пояснюється вимогам практичності — тут вправи більш складні й небезпечні.

Трико можна купити або пошити самим, це основна відмінність від інших екіпірувальних речей, адже трико в останню чергу впливає на безпеку, а головне ризначення накладок, взуття, петель — безпека спортсмена спортсмена.

Трико

Допоміжні речі

Для покращення координації, для підсилення м’язів корпуса, для попередньої підготовки до виконання сальто, використовують велику камеру від вантажівки, яка відпружинює ноги в положенні упор лежачи на прямих руках. Аналогічні пружні дії має натягнутий гумовий джгут, який складається у декілька шарів.

Для маленьких дітей, які тільки починають шлях спортивної гімнастики, заняття проводяться в ігрових формах і використовують поролонові геометричні фігури, обтягнуті штучною шкірою — через них можна стрибати, регулюючи висоту декількома предметами.

Для навчання сальто, особливо подвійного, застосовують гімнастичну страховку — канат на блоці, прив’язаний до страхувального пояса

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию