Як використовувати гімнастичний ребристий рол для прокатів

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Тренування здається важкою працею, коли піт струмками тече по чолу й уже нічого не хочеться, тільки відпочити. Але можливі розслаблюючі тренування, які закріплюють ефект силових і дають можливість організму відновитися. Для вправ на розслаблення є спеціальний ребристий рол, який призначений для прокатів.

Тренування

Винахід для розслаблюючих вправ

Масажний рол розроблений для мануальної терапії, тренувань окремих частин тіла, а також для відновлення людей після різних навантажень, наприклад занять спортом. Рол допомагає зменшити біль, який виникає від тренувань або навпаки, через тривалу недостатню рухливість. М’язи напружуються й виникає біль у тригерних точках (волокна м’язів, які аномально скорочуються). Ці відчуття зникають після комплексу вправ із цим м’яким, але ребристим валиком.

Спортивні снаряди

Масажні циліндри мають різні форми, відрізняються вони також і за щільністю. Матрична поверхня при русі здатна масажувати не гірше, ніж руки досвідченого масажиста, відчуття схожі на пальці, які бігають по тілу. Тому рол застосовують для самомасажу, це дуже зручно. Фірмові вироби не промокають (а значить не вбирають піт), не забруднюються й зберігають форму при навантаженнях.

Із цим ребристим валиком можна віджиматися, робити вправу бічної планки, займатися можна лежачи, сидячи, стоячи. Можна масажувати кінцівки, корпус, ступні, на більш твердих подібних гімнастичних аксесуарах можна тренувати рівновагу.

Коли застосовується

Гімнастичний рол використовується для масажу тіла:

  • для розминки тих ділянок, які будуть зазнавати навантажень у ході тренування,
  • якщо потрібно збільшити гнучкість кінцівок,
  • після занять для відновних вправ,
  • просто для покращення настрою й самопочуття.

Вправа на боці

Комплекси вправ

  1. Для м’язів литок на ногах — потрібно сісти на підлогу, розташувати гомілку ноги на ролику, упертися кистями рук ззаду в підлогу й так прокотитися вперед та назад, можна під час вправи крутити ноги довкола осі, щоб зробити масаж боків ноги. Повторити 10 разів. Ці м’язи особливо страждають під час інтенсивних тренувань, оскільки на них доводиться основна маса тіла й вони твердіють і стають жорсткими.
  2. М’язи на передній поверхні стегна іноді від напруги болять, цей біль віддає в попереку й гомілках. Ляжте на живіт, упріться передпліччями в підлогу, поставте ролик на коліно й десять разів прокотіться по стегну.
  3. Якщо болить поперек, часто допомагає масаж бічної поверхні стегна, оскільки в спортсменів вона практично завжди напружена. Ляжте на бік, упріться передпліччям у підлогу й прокотіть десять разів стегно.
  4. Рол допомагає не тільки після важких навантажень, але й при сидячій роботі, прокатайте сидячи на підлозі кілька раз верхню задню частину стегна.
  5. Щоб поліпшити самопочуття при стресах, а також якщо потрібно виправити поставу, після травм спини можна прокотити спину на ролі. Положення на спині, руки за головою, ноги напівзігнуті, упор на ступні. Ця вправа не тільки розслаблює, але й тренує м’язи преса й ніг.
  6. При роботі руками, але в сидячому положенні (на виробництві, за кермом, за комп’ютером) порушується постава, порушується дихання і виникають болі в спині. Тому рол допоможе розмасувати грудні м’язи — горизонтально й вертикально по черзі..

Вправи

Особливості використання

Масажний рол може застосовуватися не тільки під час тренувань. Важливе його застосування до початку навантажень для того, щоб розігріти м’язи та розтягнути їх, так і після тренування — для зняття напруги. Як відомо, болі в ногах викликаються застоєм молочної кислоти, цей синдром рол успішно долає.

Прокочуйте циліндром кожну проблемну ділянку м’язів. На особливо проблемних ділянках потрібно зупинятися й розслаблюватися на півхвилини. Потім продовжувати прокочувати навколишні м’язи й незабаром зможете масажувати болісну ділянку. Усього на кожну частину м’язів робіть 10 — 20 прокатів.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

У спортивному залі

Не тисніть сильно роликом, але якщо потрібно глибоко вдавити ролик, наприклад при масажі спини, можна використовувати вантаж, тримаючи його в руках, наприклад диск зі штанги.

Швидкість прокочування не повинна бути великою, працюйте якомога помаліше, 2 — 3 сантиметра в секунду. На болісних ділянках працюйте не менш як одну хвилину.

На пляжі

Якщо біль у проблемних ділянках не затихає наступного дня, значить там не проста напруга, а можливо є травма, тому почекайте два дні, перш ніж масажувати цю частину м’язів.

Не можна масажувати кості, суглоби, поперек, шию, там багато нервових закінчень і чутливих ділянок. Заняття не повинні викликати біль, тому що ролл призначений для зняття болі, а не навпаки. Якщо біль не вщухає тривалий час і викликає дискомфорт, потрібно звернеться до лікаря.

Ще області застосування

Не потрібно думати, що гімнастичні ребристі валики можна застосовувати тільки у фітнесклубах, тренажерних залах, або гімнастичних школах. Його цілком можна застосовувати удома, його можна брати в поїздки, тому що він легкий і водонепроникний. На пляжі, на природі, у ріки — займатися можна там, де зручно. Еластичні, гнучкі м’язи, хороший кровообіг, розслаблюючий масаж потрібні усім.

Укріплення м'язів пресу

Ролики можна застосовувати людям, які не можуть активно рухатися і їм потрібна масажна допомога. Цей спортивний снаряд допоможе уникнути пролежнів, покращить кровообіг літніх і тимчасово обмежених у рухах людей. Звичайно, при цьому потрібно допомагати близькій людині, але все-таки добре, що є такий чудовий винахід.

Ролик може не тільки розслаблювати, але й створювати додаткове навантаження, схоже на те, яке виникає при заняттях на гімнастичному м’ячі. Тому його можна взяти «на озброєння» у кабінетах лікувальної фізкультури, де за допомогою гімнастики лікують різні хвороби суглобів і проходить реабілітація хворих.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию