Тренування з гімнастичним спортивним колесом

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Гімнастичний ролик ще називають гімнастичним або спортивним колесом. Його традиційно використовують дівчата, оскільки ним легко користуватися, хоча чоловіки також іноді займаються з цим тренажером. З його допомогою в основному зміцнюють м’язи живота, качають прес, але він одночасно впливає на сідниці й спину, тому допомагає позбутися жирових відкладень в цій області.

Тренажер

Переваги й недоліки

Тренажер має маленькі розміри, тому займатися можна на невеликій площі. Цей ролик дешевий, хоча при регулярних тренуваннях результат буде таким самим, як і на професійних тренажерних системах.

У першу чергу аксесуар тренує прес. Але навантажити колесом тільки живіт без взаємодії інших м’язових областей неможливо — працюють руки, плечі, груди, спина, сідниці. Дуже сильно не накачаєшся, але стрункості це цілком допоможе. Добитися іншим простим тренажером такого об’ємного навантаження неможливо. При щоденних заняттях результат буде помітний через один місяць, а через два місяці він буде незаперечний. Але не слід зупинятися, адже якщо результат не закріпити, все швидко може повернутися як було, тому потрібно займатися декілька місяців щодня.

Серед недоліків — складно звикнути до предмета, що рухається, перші тренування будуть здаватися складними, але ж без труднощів немає навантажень, а значить і результату.

Для пресса

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Підготовка

Коротка підготовка:

  • зробіть просту розминку, можна за допомогою аеробіки,
  • приберіть довге волосся в зачіску,
  • на підлогу постеліть гімнастичний килимок або звичайне покривало. М’яке покриття потрібно не стільки для рук, скільки для колін, адже більшість вправ виконуються стоячи на колінах.

Тренування ніг

Вправи поєднуйте із простою дихальною гімнастикою — при нахилі корпуса робіть вдих, повертаючись — видихайте. На початковому етапі можна робити вправи по п’ять разів, поступово збільшуючи кількість повторів в одному підході до десяти. Колесо беріть якомога більше, адже якщо діаметр маленький, займатися буде важко (втім згодом можна в такий спосіб ускладнити заняття, зменшивши діаметр тренажера).

Вправи

Заняття із тренажером дозволяють робити наступні рухи, які допомагають накачати прес:

  1. Стоячи на колінах, тримайте тренажер руками й неспішно рухайте руки вперед, у максимально можливій точці затримайтеся на секунду і повертайтеся. Ця вправа проробляє крім м’язів преса ще й передню частину стегон. На початку заняття можете використовувати цю вправу як разминочну, не сильно напружуючись, але роблячи більше повторів. Але краще її робити із зусиллям і напружуючи прес.
  2. Сидячи з випрямленими ногами, поставте колесо збоку, і котіть його від себе із давлячим зусиллям, верніться й зробіть на іншу сторону. Коліна не згинати.
  3. Лежачи на животі, зробіть потягування вперед, тримаючи в руках тренажер, підтягуйте до себе ролик прямими руками й не відриваючи ніг від горизонтальної поверхні.
  4. Сидячи навпочівки, ноги зігнуті в колінах. Тренажер потрібно катати якомога далі, відштовхуючись ступнями ніг, поверніться назад.
  5. Стоячи, трохи розставте ноги. Нагнувшись, відсувайте тренажер руками, у кінцевій точці груди повинна торкнутися підлоги. Потім повернутися у вихідне положення стоячи. Це важка вправа, але вона добре качає м’язи преса.

У такий спосіб цей недорогий спортивний аксесуар може зробити м’язи більш рельєфними з мінімальними зусиллями. Адже займатися можна, навіть дивлячись телевізор.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию