Тренажери для гімнастики

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Представляємо інформацію про тренажери для гімнастики – тренажер для розтяжки, турнік, гімнастичні бруси, гімнастичні кільця, балансуюча подушка, тренажер для підйому стопи, гімнастична колода, гімнастичний килимок, козел гімнастичний.

Шпагат

Тренажер для розтяжки

Багато дівчат і жінок хочуть мати хорошу розтяжку, щоб стати більш граціозною. Тренажер для розтяжки дозволить досягти дану мету.

Даний тренажер дозволить навчитися самостійно робити шпагат. Він володіє наступними перевагами:

 • підійде і для дорослих і для дітей;
 • його просто використовувати;
 • дозволить робити рівний шпагат;
 • добре підходить для розтяжки задньої частини стегна.

Тренажер може використовуватися як в домашніх умовах, так і в професійному спорті. Тренажер дозволить швидко розтягнути себе, щоб сісти на рівний шпагат. Тут важлива регулярність тренувань і завзятість.

Стенд

Турнік

Турнік здатний замінити численні тренажери для тренування верхньої частини тіла. За допомогою турніка можна накачати собі красиві груди, масивну спину, сильні руки і рівний прес. Турнік практично не займає місця в квартирі. Він витримує велику масу, аж до 250 кг. Для виробництва турніків використовуються якісні та міцні матеріали. Турнік легко встановити на стіну.

Перекладина

 

Гімнастичні бруси

Бруси є снарядом для спортивної гімнастики. Вони можуть бути наступних видів:

 1. Паралельні або чоловічі. Дана конструкція включає дві жердини. Вони можуть бути зроблені зі склопластику або з дерева. Бруси розташовуються паралельно один одному на одній висоті. Є складні моделі брусів. Також у деяких моделей є можливість регулювання висоти, щоб відпрацьовувати різні вправи.
 2. Різновисокі або жіночі. Вони являють собою дві жердини, які знаходяться на різній висоті. Щоб закріпити різновисокі бруси застосовують розтяжки.

Займатися на брусах можуть не тільки гімнасти, але і звичайні люди, щоб розвинути силу, зміцнити м’язи і стати більш витриваліші.  Займатися на даному снаряді можуть навіть діти. Вправи слід починати з більш простих, поступово переходячи до більш складних.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Потрібно ретельніше вибирати снаряд, щоб він мав високі показники якості. Важливо, щоб вони підходили під всі вимоги безпеки, володіли високою міцністю, не гойдалися і могли витримувати необхідну вагу.

Бруси

Гімнастичні кільця

Гімнастичні кільця завжди використовуються для занять гімнастикою. За допомогою них можна зробити різні вправи. За допомогою них можна тренувати м’язи плечового пояса. Крім цього, відбувається тренування спритності і сили спортсмена. На кільцях можуть займатися і дорослі, і юні. У кілець є якісні кріплення, тому забезпечується безпека спортсмена і знижується вірогідність отримання травм. Перед надходженням у продаж всі кільця перевіряють на міцність і можуть прослужити тривалий період часу.

Кільця виготовляються з багатошарової фанери, на яку встановлюються стропи. Проводиться ретельне шліфування кілець, тому їх поверхня ідеально гладка.

Кільця

Балансуюча подушка

Балансуюча подушка розвине відчуття рівноваги. Також вона буде виконувати наступні завдання:

 1. Подушка тренує м’язи тулуба і нижніх кінцівок.
 2. Розвивається відчуття рівноваги.
 3. Розвивається вестибулярний апарат і координація рухів.
 4. Проводиться масаж м’язів тулуба і кінцівок, також на них виявляється рефлексогенний вплив;
 5. Вона може бути використана для балету, гімнастики і танців.

Тренажер для підйому стопи

Тренажер для підйому стопи забезпечить більшу гнучкість ступень і зміцнить ноги. Виріб виготовляють з екологічно чистих матеріалів. В комплект разом з тренажером включаються: фіксатор для стопи, підкладки під ноги. Тренажер дозволить розтягнути сухожилля, зміцнить суглоби. Також розвивається камбаловидная і литковий м’язи. Він дозволить сформувати красиву лінію стопи. Особливо корисний тренажер для тих, хто займається балетом, художньою гімнастикою і всім, хто займається активними фізичними навантаженнями. Якщо м’язи будуть натреновані, то це забезпечить гарну поставу, ходу і стане гарантом активності, рухливості і руху.

Гімнастична колода

Колода для гімнастики являє собою брус з дерева, який встановлений на низьких опорах. Даний тренажер використовують в спортивних залах шкіл та інших навчальних закладів. За допомогою нього можна виконувати різні вправи. В їх число входять вправи на рівновагу. У колоди невелика довжина, тому воно може бути використано під час проведення естафет. Колода займає мало місця, тому його можна використовувати в дитячих садах. Низька висота колоди дозволяє з упевненістю виконувати вправи.

Гімнастичний килимок

Гімнастичний килимок використовується для того, щоб встрибувати на снаряд і робити опорні стрибки. Дана робоча поверхня має властивість пружинити. Спортсмен розбігається і стрибає на місток. Під вагою тіла дошка прогинається і підкидає спортсмена вгору. З допомогою нього спортсмен прямує вперед і вгору, потім він групується, далі впирається руками об снаряд і приземляється на ноги. При цьому в повітрі він здійснює кілька піруетів. Розрізняють два види мостів. Перші робляться з дерева і мають гнуту гнучку пластину, яка виконує завдання пружини. Другий вид має каркас з металу, який є основою. Поштовховий майданчик виконаний з синтетичних або з натуральних матеріалів. Між ними розташовуються пружини з металу.

Козел гімнастичний

Гімнастичний козел призначається, щоб виконувати силові і координуючі стрибкові вправи. Він зібраний з декількох елементів: корпус, нерухома опора, 4 опори, які висуваються. У козла є щільне пружне покриття. Форма країв і кутів корпусу закруглена. За допомогою висувних опор можливо відрегулювати необхідну висоту снаряда. Даний тренажер може витримати навантаження до 100 кг.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию