Як обладнати зал для силового тренінгу вдома

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Не секрет, що багато людей не люблять відвідувати тренажерні зали через присутність в них сторонніх людей, які заважають зосередитися на правильному проведенні процесу тренування.

Штанга

Переваги домашнього тренажерного залу

У комерційному тренажерному залі знаходиться велика кількість бажаючих дати поради або просто поспілкуватися. І, як правило, теми для спілкування дуже далекі від мети відвідування спортивного залу. Є, звичайно ж, варіант, при якому тренування можна проводити в платному залі.

У цьому випадку люди, які приходять туди, переслідують певну мету і, при цьому, практично не витрачають час на порожні розмови. Однак відвідування комерційних залів вимагає певних грошових вкладень, до того ж дуже часто доводиться витрачати чимало часу для того, щоб дістатися до місця проведення тренувань.

Людина, яка знає — для чого він тренується, не потребує порад або підтримки. Все що йому необхідно це незалежність і зосередженість на проведенні правильного процесу. Забезпечення цих умов може надати тренажерний зал, обладнаний в квартирі. Існує три варіанти облаштування домашнього тренажерного залу.

Квартира

Найпростіший варіант

Для організації тренувального процесу за цим варіантом потрібно всього лише штанга. Можливо, сусідів, які проживають на нижніх поверхах, не сподобається гуркіт штанги, для цього підлогу можна вкрити яким-небудь м’яким або пористим матеріалом, який буде гасити удари снаряда об підлогу.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Сам спортивний снаряд — штангу треба буде придбати в магазині. Вартість снаряда, що містить гриф і кілька пар млинців, буде на порядок нижче ціни силового тренажера. Можливо, снаряд і буде коштувати дорожче, ніж річний абонемент у фітнес-центр, однак ваші зусилля та прагнення до проведення самостійних тренувань окупляться в самий найближчий час.

Даний варіант дозволяє виконувати такі вправи, як станова тяга на прямих і зігнутих ногах, тяга штанги в похилому положенні корпуса, жим від грудей, підйом штанги на біцепс і багато інших.

Помірний варіант

Даний варіант передбачає додаткові аксесуари, такі як стійки і лава. В цьому випадку в програму тренувань можна додати присідання зі штангою, жим снаряда сидячи і жим штанги лежачи. Також не буде зайвим придбати і встановити паралельні бруси і поперечину.

Складний варіант

В цьому випадку до наявного комплекту необхідно додати силову раму. Вона дозволить досягти більш значних результатів і убезпечить процес проведення тренувальних занять, так як силова рама може бути використана в якості запобіжного елемента при виконанні будь-якої вправи. Цей снаряд максимально корисний при виконанні присідань і жиму лежачи. Більш того, рама дозволяє виконувати вправи з неповною амплітудою рухів.

Зробіть свій вибір. Почати можна з самого найпростішого варіанту і поступово дістатися до самого просунутого. При наявності всіх пристосувань ваші заняття стануть безпечними і продуктивними, а сам процес тренувань буде позбавлений недоліків, які є при заняттях у залі.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию