Види спортивного покриття

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Спортивний майданчик може мати такі штучні покриття — штучна трава, ела стичні покриття, спортивний паркет, спортивні мати, покриття для тирів, захисне покриття.

Майданчик

Переваги штучної трави:

1. Швидке влаштування покриття зі штучної трави. Штучна трава поставляється в рулонах, відповідно не вимагає довгого монтажу.

2. Холодна осінь або весна не зупинить гри. Температура нижче нуля не перешкода для штучної трави, на те вона і штучна.

3. Дощ так само не перерве спортивний захід. Штучна трава монтується таким чином, що в ньому залишаються спеціальні отвори, які відмінно пропускають воду. Тому можна грати і під час дощу або відразу після нього.

Еластичні покриття. До еластичних покриттів відноситься гумова плитка — це матеріал з великим діапазоном використання. Його використовують в спортивних установах (ігрові, спортивні майданчики), в домашніх умовах (балкони, тераси), на вулицях (біля під’їздів, пішохідні доріжки). Плитка для підлоги має ряд цінних якостей — не ковзає, екологічно чиста, безпечна для здоров’я, еластична, добре поглинає удари.

Спортивний паркет. Якщо говорити про натуральному дереві, то спортивний паркет ідеальне вирішення питання. Паркет — це спортивне покриття з використанням натурального матеріалу. Дошка паркету укладається на спеціальні лаги, які потрібні для амортизації. Паркетна дошка шорстка за своєю структурою і з цього, на неї наноситься спеціальний лак. Залежно від приміщення і виду спортивних ігор, дошка також може бути покрита маслом.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Спортивний паркет має ряд переваг, таких як: екологічність, звукопоглинання, висока амортизація. А також така поверхня водостійка і довговічна.

Область застосування спортивного паркету досить широка — це приміщення для таких видів спорту, як волейбол, баскетбол, бальні танці, гімнастика, великий теніс, міні-футбол.

Дитячий майданчик

Спортивні мати. Спортивний мат невід’ємна атрибутика спортивних вправ, які нерідко пов’язані з травмами, падіннями і забоями. Спортивний мат пом’якшить падіння, зменшить ризик ударів. Він використовується в різних видах спорту, таких як боротьба, скелелазіння, гімнастика та ін.

Асортимент спортивних матів досить широкий. Мати відрізняються розмірами, дизайном, матеріалом, амортизаційними властивостями, покриттям. Але в цілому всі мати повинні задовольняти декільком властивостям: бути зручними і практичними, пружними і неслизькими. Дуже часто виробники матів використовують пінополіуретан, який задовольняє всім цим властивостям.

Покриття для тирів. Головне завдання, яке ставиться при обладнанні і будівництві тиру – це безпека тренуються там людей. Вимоги до підлогового покриття в тирі — це мінімально травматичне, комфортне при ходьбі, стійке і неслизьке. Всім цим вимогам задовольняє гумова плитка, вона до всього іншого має естетичний вигляд. Плюс до всіх властивостей, гумова плитка гасить швидкість відскакування куль і поглинає звук від стрільби, що важливо в стрілецькому тирі.

Захисне покриття. Захисні покриття — це додаткові покриття, які наносяться на основне, щоб запобігти механічні пошкодження та інші впливи. В основному використовуються, якщо в спортивному приміщенні проводяться будь-які заходи, щоб можна було ставити Столи, Стільці, декорації і т.д. захисне покриття, як правило швидко і просто розстеляється і так само просто забирається після заходу, але добре захищає дороге покриття залу. Як правило, захисні покриття не слизькі, комфортні для ходьби і прості в догляді.

В компанії ТНП Групп Юкрейн (TNP Group Ukraine) можна замовити спортивное покрытие з резинової крошки, наливні полімерні підлоги.

Баскетбол

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию