Штанга для тренувань — як вибрати

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ще не так давно придбати спортивний інвентар або снаряди в нашій країні було досить складно. Не було спеціалізованих магазинів і тому багато людей, яким, наприклад, була потрібна штанга, видобували її різними способами, в тому числі і робили самі. Однак сьогодні ситуація кардинально змінилася і купити будь інвентар і навіть складні тренажери можна досить легко. Але при цьому виникла інша проблема як вибрати відповідний спортивний снаряд з широкого асортименту, який зараз пропонують магазини і сайти. Саме в цьому питанні ми і спробуємо розібратися за допомогою даного тексту.

Тренажер

Штанга для тренувань на дому

Отже, будь-яка людина займається бодібілдингом добре знає, що найкращим і найбільш універсальним снарядом для такого роду тренувань є штанга. Зараз у продажу можна знайти велику кількість штанг як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Саме тому майбутньому власнику такого снаряда потрібно знати, як слід вибирати штангу і на що при цьому звертати увагу. Розберемо декілька основних правил, які дозволять спортсменові підібрати якісний і надійний інвентар.

Своїми руками

Форма грифа

Як відомо, штанга це не найскладніший з технічної точки зору пристрій. Її конструкція включає декілька основних деталей в тому числі: гриф, металеві диски і спеціальні кріплення. У якісного снаряда всі ці елементи повинні бути виконані на високому рівні без видимих вад.

При виборі штанги насамперед потрібно звернути увагу на її гриф, це та основна частина пристрою, яка і дозволяє спортсмени піднімати необхідну вагу. Гриф може мати різну довжину і вагу. Зараз у продажу найчастіше можна побачити з грифом штанги від 1200 до 2200 мм. Якщо людина хоче придбати снаряд для домашніх тренувань, то їй краще всього придбати штангу з довжиною грифа 1800 мм. Це найбільш універсальний пристрій, який дозволить робити максимальну кількість вправ. Така штанга не займає багато місця.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Крім довжини важливим параметром для грифа є його форма. Зараз виробники випускають відразу декілька типів снарядів, кожен з яких має власні переваги і дозволяє виконувати конкретні вправи.

 Металеві диски

Другою за важливістю деталлю штанги є спеціальні диски, які мають різну вагу і дозволяють спортсменові змінювати навантаження в залежності від його побажань. Вага таких дисків може коливатися від 0,5 до 50 кілограмів. Усі диски знімні і тому власник штанги може буквально за лічені секунди міняти загальну вагу снаряда. Це вкрай важливо для виконання вправ. Адже, наприклад, якщо людина тренує м’язи спини, їй знадобитися набагато більшу ваги, ніж при виконанні вправ для рук або ніг.

При виборі дисків для дому найкраще звернути увагу на деталі, які мають гумову окантовку. Вона захищає підлогу і дозволяє знизити шум в процесі занять

 Кріплення (замки)

Кріплення для штанги виконують роль стопора, який не дає дискам зісковзнути з грифа. Такі замки повинні бути жорсткими і не зісковзувати з грифа. Адже в процесі тренування можуть виникнути перекоси і якщо диски не будуть закріплені, вони можуть просто впасти на ногу спортсмена і завдати йому травми. Тому при покупці замків потрібно перевірити їх якість.

Ціна 74 грн. + 3 подарунки
відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Ссылка на основную публикацию